gzdm adlı kullanıcının mesajları

yeni sarjorleri benimde test etme imkanim oldu bu gun Metehan beyle, oncelikle cok hafif eskilere gore, soldan az cikik ve atis yaptikca kac ad kaldigi gorunuyor cok hosuma gitti, bir kac sarjor attim hic bir sorun cikmadi, yag gibi atiyor :)

Kesinlikle işi bilen biri yaylılar için çözüm üretebir, ama fabrikanın tavrı gerçekten orjinal :) x20 atac pistonlu bir model, bozuldu diyelim, hatsanın vortex sini alıp x20 ye uydurabilirmiyiz mesela, çünkü fabrikasında yedek parçası yok, yetkili çinden 6 ayda anca gelir diyor

Maalesef Metehan beyin dedigi olayin bi benzerini 2 hafta once ben yasadim, yana yakila stoeger x20 atac sifir ararken fabrikasina sorayim dedim, bulsanda alma yedek parcasi yok, havalilar çinden geliyor servis hizmeti veremeyebiliriz diye nasihat ettiler.. Ama ben yinede temiz az kullanilmis bakimli x20 atac bulursam alirim :)

İcine pudra doldurulmus ucan balonlari ince iple yukari salip, ruzgarda hafif hafif sallanirkende vurabilirsiniz hem daha az maliyet ile daha cok keyifli olabilir

Pcp oldugu icin yayli gibi tepme ve sarsindi yok, durbunle gelen ayaklar ise yarar diye dusunuyorum, ama saglamlik ve stabil bir durbun icin dampa ayak daha etkili olacaktir, tup ve aparat 400 mantikli fiyat, pompa 275 civari, tercih ve butce meselesi, durbunde ayni sekilde 3000 lirayada durbun var 80 lirayada

Bu kadar üstadin oldugu yerde bende onlardan ogrendigim kadarini ile cevap veriyorum, bana kral maxi 5.5 i kulanan bir üstad onerdi, bende arastirdim, izledim.. Yorumlar, stabillik, isabet tatmin edici, fiyat perfonmas olarak bence bizim gibi kullanicilar icin bicilmis kaftan, ben tabikide ceviz ahsap olani aldim, cok yakisikli, yakindan gorunce ne demek isedigimi anlayacaksin :) durbun optima 3.9.44 bence yeterli olacaktir ama arastirmakta fayda vardir elbet.. Tup 400 aparat 150 lira civari ben o topa hic girmedim, pompa ile ayni zamanda omuz kaslarimi, biseplerimi gelistirmeyi planliyorum ( caktirma para yetmedi )

Simdiden hayirli olsun diyorum :)

Bende sabah kampanya fiyatına bulunca dayanamayıp aldım bi tane, bütcem olmasına ve üst model kuru havalı bakmama rağmen ilk bununla başlamak daha mantıklı geldi, 159 lira bence harika bir fiyat ve bu paraya iyi iş yapan bir tüfek gibi geldi.. kılıf ve 2 kutu pellette hediyesiydi..

belki ucuz bir dürbün alabilirim, bu veya benzer bir tüfekte kullanıp memnun kaldığınız bir dürbün öneriniz varmıdır

Kurumsal firmalar kanunlar çerçevesinde musteri memnuniyeti için standart hizmet verirler, ama yazilanlardan anladigim kadari ile Hatsan servisi biraz adamina gore hizmet veriyor, tufek secerken bu kriteride dusunmek lazim