SweetyVolty adlı kullanıcının mesajları

Alimurat Bey, pro hunter kullaniyorum ve silahin isabeti ince memete gore bile daha kotu... elimden geldigince degisik peletler almaya cabaliyorum ama pek bulabildigim de soylenemez... Mercan yokusu biraz ters kaliyor bizim oralara ancak hic bulamazsam ugramayi dusunuyorum acikcasi...

bana da garanti belgesiyle birlikte yollayin demislerdi, ama kaybettigimden (bulamadim, muhtemelen cope gitmistir) arayip onay aldim bir sakincasi olur mu acaba diye.. yollayin gelsin herhangi bir ucret talep etmiyoruz cevabi aldim, Sagolsunlar ayni tarihe sahip yeni bir garanti belgesi bile yollamislar.. Ne kadar tesekkur etsem azdir Hatsana

Ben hicbir marka model 5.5 mm bulamiyorum su aralar kadikoyde... Hayir tamam 5.5 o kadar yaygin olmayabilir ama birilerinin de dusunmus olmasi iyi olurdu...

açıkçası yurtiçi kargoda aynen karpuz atar gibi atıyolar kamyona, birebir şahit oldum, sinirimden velveleye verdim ortalığı, ardından müdürle konuşup hem paramı hem havalımı alıp başka kargo şirketiyle yolladım...

bu arada geçmiş olsun, bende aynı şekilde webley jaguarımı yoladım ama tertemiz bir şekilde geri döndü? tabi bilemiyorum tam durumunu sizin havalınızın..

nesil olayı şuydu Mustafa Bey, 1. nesiller arızalıydı 2. nesiller sorunsuz gelecekti, pekiy bu silah hangi nesil? bunu daha öğrenemedim ama eğer firma üreticisine sorabilirseniz aralarında nasıl farklar var diye rahatlıkla kontrol edebilirim, ancak şaibeli olan tarafı şudur, bana neden 70 küsürden başlar gibi bir cümle kurdu? ama orada gamo marka tüfekler ve tabancalarda vardı yani yaklaşık yarısı dükkanın havalıya ayrılmıştı...

Dün akşam saatlerinde Bağlarbaşındaki av bayiine pellet sormak için girdiğim zaman ayrı bir standda 5 adet eser marka tüfekle karşılaştım, şaşırdım haliyle ancak bozuntuya vermeden fiyatlarını sordum, bana 70 120 küsür arasında değiştiğini söyledi, ve aa ama galiba namlu problemleri vardı dedim oradaki satıcı da bunlar yeni nesilleri yani sorunları yok dedi.....

Size olan sorum eğer ilk nesillerse bu nasıl anlaşılır ,namlu fazlalığı nasıl anlaşılabilir?

Eğer 2. nesilse hepimize hayırlı olsun :)

fazlasıyla bilmesi gerekiyor daha ne ler neler war bununla ilgili elimde Güzel bir kaynak war kitabı nerdeyse ezberledim ama yetmiyor pratik anlamada çalışmam gerekiyor sanırım

Kitabın adını, yazarını, nereden aldığını yazarsan herkez yararlanmış olur :)

önemli olan atici o gücü kontrol edebilmesini bilmeli g;$i,yarin yas 20 olunca askerde eline tepmesiz tüfek vereceklerini zannetme sakin ;şrofls;. cok tepme yapiyorsa,ve bu seni rahatsiz ediyorsa, cikar yay cekicini öle atis yap kardes.tepme hissedilir derecede azalir g;$i

Kesinlikle demek istediğim o değildi, ki zaten tepmeye karşı olduğum söylenemez, dede yadigarı 16lık kırmayı pompalıya karşı tercih etme nedenim sadece tepmedir her ne kadar omzumu çürütecek kadar sert olsa bile, sadece tepmenin verdiği hazzı seviyorum ;D

güçlü silahın tepmesi çok olur, eğer yay çok güçlüyse demek istedim orada :)