Hammers ILLUMINATED MILDOT RIFLE SCOPE 3-9x40

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Maddi sıkıntıdan dolayı satışa çıkardığım tüfeğimi satmaktan vazgeçtim. Fakat dürbün ve dampayı satmıştım. Şimdi tekrar dürbün alıp tüfeğimi kullanmaya devam etmek istiyorum. Ebay da bu dürbüne baktım. Sizce nasıl bir ürün? Birde bunu satın alsam acaba gümrükte problem çıkarmı? Diyelimki gümrüğe takıldı ne yapmam gerekiyor? Bu konuda bilgiye sahip olan arkadaşlar yardımcı olurlarsa sevinirim. Hayırlı forumlar

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISA…72254147#ebayphotohosting

Hobiye ara verdim ;avci;;avci;

• Türkiye dahilinde aynı ayarda bir çok dürbün mevcut. Gümrüğe takılırsa artvin'den takip etmeniz çok çok zor, riske girmenin bence bir manası olmaz.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Türkiye dahilinde aynı ayarda bir çok dürbün mevcut. Gümrüğe takılırsa artvin'den takip etmeniz çok çok zor, riske girmenin bence bir manası olmaz.

Bu dürbün 48,8 dolar Ebay da. Işıklı mildotlu. Acaba bu ayarda bu fiyata yakın hangi dürbünü önerirsiniz üstadım ?

• Verdiğim linkteki satıcı Türkiye'ye göndermiyor. Aydınlatmalı reticle hiç kullanmayacağın bir özellik. Kullanmak istesen de pil dayandıramazsın zaten. Keza dürbün öyle matah bir şey değil. Nakliyeyi ve takılma riskini de hesapladığında hiç akıl karı değil. Bu fiyata yakın Tasko alabilirsin aynı işi görür. Bütçeni biraz artırırsan Gamo veya Diana'nın havalı tüfek için tasarlanmış dürbünlerinden alabilirsin. İmzandaki tüfek kesinlikle tepmesiz bir tüfek değil. Dampa kullanırsan iyi edersin.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Evet dampa şart. Bilgileriniz için teşekkür ederim. Dediklerinize bakacağım. Saygılar

• Arkadaşlar Tasko markada karar kıldım. 6*24*40 ve 6*24*50 modellerine baktım. Sizce hangisini almalıyım? Mod 95 te dampayla kullanacağım. Birinin mercek çapı 40mm diğerinin 50mm. Buna göre hangisini tercih etmeliyim. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

• 50 mm olanla daha aydınlık bir görüş elde edersiniz.

24 zoom ciddi büyütme, netlik önemli olacaktır.

Aynı fiyatlarda daha az zoom lu daha kaliteli markalara

da bakmanızı tavsiye ederim.

Selamlar

Bülent

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Dükkan sahibinden rica edip dışarıda kontrol edin, benc 50mm tam not alacaktır :)

anadoluteam.png

WEBLE JAGUAR 5.5 + 4 X 20 HİLLMAN +;tuftabV#