tugrul67 adlı kullanıcının mesajları

Onceden de deneyimim vardi zaten baslangica gerek yok ben sinirlari zorlayip aa s510 u almayi deneyeyim cunku hangi marka silahibsorarsam sorayim bir eksigi bir kusuru cikiyor surekli ugrasmaya degmez ben mustafa abinin dedigi gibi s510 u almaya calisayim tesekkurler bu arada fikirleriniz ve tavsiyeleriniz icin :)

galatian 1 universal yada regulatorlu almayi düşünmüyorum zaten baskalarini yazdiklarini okuduktan sonra ya carbine match grade yada duz galatian 1 alip size regulator takmaniz icin gondermeyi düşünüyordum

İşin ehli sizlersiniz öyle diyorsaniz öyledir fakat benim ilk gozume carpan galatianlarin karizmatikliğiydi eger modlanirsa ve regulator takilirsa istediğim verimliligi alir miyim ve galatiani onerir misiniz yoksa ben 2. El air arms s510 lara mi bakayim? :)

Birde heralde yeni cikmis galatianin match grade carbine diye bir modeli var normal galatianin namlusunun orjinal olmadigini soylediniz match grade namlu hakkinda ne düsünüyorsunuz teşekkürler şimdiden

sizce ne yapmam uygundur başka bir rüfek seçimi yada tüfeği modlamak vs bana yardimci olabilirseniz cok memnun kalirim bayağı bu hobiye merak sardim iyi bir tufegim olsun istiyorum yanlıs bir tercih yapmak istemiyorum o yuzden sizlerin bilgilerinize ihtiyac duyuyorum teşekkürler :)

Konudan da anlaşılacağı üzere bu 2 kalibre arasında kaldım forumdada yeniyim bir hatam var ise mazur görün. Bulunduğum konum genelde rüzgarlı ilk pcp deneyimim olucak o yüzden uzak mesafe atışlarında pellet stabilizasonu ve kesin atışlar yapmak istiyorum, ilk aklıma gelen 5.5 lukdu fakat 6.35 in daha stabil olcagı kanaatına vardım birde 6.35 likde 5.5 luk pelletlere göre daha az çeşit var sizin görüşleriniz nelerdir merakla bekliyorum teşekkürler :):):):)

Eunjin 32 grain pelletten satın almak istiyorum fakat türkiyede yok sanırsam yurtdışından getirirsem gümrükte bir sorun yaşarmıyım teşekkürler