Hatsan Galatian 1 Rg 6.35 vs 5.5

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Konudan da anlaşılacağı üzere bu 2 kalibre arasında kaldım forumdada yeniyim bir hatam var ise mazur görün. Bulunduğum konum genelde rüzgarlı ilk pcp deneyimim olucak o yüzden uzak mesafe atışlarında pellet stabilizasonu ve kesin atışlar yapmak istiyorum, ilk aklıma gelen 5.5 lukdu fakat 6.35 in daha stabil olcagı kanaatına vardım birde 6.35 likde 5.5 luk pelletlere göre daha az çeşit var sizin görüşleriniz nelerdir merakla bekliyorum teşekkürler :):):):)

• Her zaman 5.5 mm bence

Airarms S510 Extra Fac 5,5 mm.+ Hawke Sidewinder 30 8-32x56 20xHalf Mildot
    Gamo Hunter 440 5,5 mm. + Optima 3-9x44 E
    Hatsan Mod 125 4,5 mm. + Tasco 6-24x50 AOE
    Gamo PT 80 4,5 mm.
    Zoraki Ultra 4,5 mm. + Sightmark Reddot

• buarada uzun mesafe için 5.5 tercih edin.6,35 tahribat amaçlıdır.

• sizce ne yapmam uygundur başka bir rüfek seçimi yada tüfeği modlamak vs bana yardimci olabilirseniz cok memnun kalirim bayağı bu hobiye merak sardim iyi bir tufegim olsun istiyorum yanlıs bir tercih yapmak istemiyorum o yuzden sizlerin bilgilerinize ihtiyac duyuyorum teşekkürler :)

• Birde heralde yeni cikmis galatianin match grade carbine diye bir modeli var normal galatianin namlusunun orjinal olmadigini soylediniz match grade namlu hakkinda ne düsünüyorsunuz teşekkürler şimdiden

• at44 long lw 5.5 al 6.35 ise BT 65 al m ekiz regili taktir sonra bana dua et

• Hatsan bt 65 sb lw 5.5 regili
    • Hatsan bt 65 sb lw 6.35
  • nekadar bütçe ayırdınız buarada?,buda önemli tavsiye verebilmek için.

• cok abarti uzakliklarda gözüm yok maksimum 100mdeki 1 pet siseyi rahatlikla vurmak istiyorum ve tahribati da yuksek olursa memnun kalirim

• ozaman s510 a gerek yok.ama daha sonra bu işi geliştirmek,mesafeyi artırmak yada hedefi küçültmek istediğinizde yine aynı noktaya geleceksiniz.

• İşin ehli sizlersiniz öyle diyorsaniz öyledir fakat benim ilk gozume carpan galatianlarin karizmatikliğiydi eger modlanirsa ve regulator takilirsa istediğim verimliligi alir miyim ve galatiani onerir misiniz yoksa ben 2. El air arms s510 lara mi bakayim? :)

• galatian 1 universal yada regulatorlu almayi düşünmüyorum zaten baskalarini yazdiklarini okuduktan sonra ya carbine match grade yada duz galatian 1 alip size regulator takmaniz icin gondermeyi düşünüyordum

• aslında kral mega alsan daha iyi,reg. taktıracaksan mega olanı al,8. ayda lw namlu getireceklerini ve isteyenlere takacaklarını söylüyorlar ücret karşılığında.ama ne derece iyi sonuç verir bilemeyiz tabi denemeden.

• Mustafa abi senin kral maxi hakkindaki dusunceni merak ediyorum. Belki sormanin yeri degil ama yakalmisken sorayim dedim. Gercektende cok cazip geliyo. Ozellikle fiyati cok iyi. Ama bazi kardeslerimizde markaya karsi bi sogukluk seziyorum ve yeterli aciklamada yapmiyor kimse. Bilmedigimiz birsey mi var? Yada bu sadece markaciligin bir sonucu mu?

• maxi şuanda en ideal başlangıç tüfeği evet,ama yeni namlusunun ne derece başarılı olduğunu,denemeden bişey diyemem.
    aslında denemeden hiçbir tüfek içşin bişey demem.günümüzdee ise GÖZÜMLE GÖRMEDİĞİM HİÇ BİR ŞEYE İNANMAM.
    Malum bilgi kirliliğinden reklam ajanslığından geçilmiyor ortalık.

• hatsan nova almanızı öneririm,bu gün inceleme videosu inceledim çok tatmin edici direk al kullan,masraf olarak sadece scuba tüp alırsın,fiyat performans iyi gördüm brovning dürbün yanında hediye veriyorlar 5.5 al