poyrazaga adlı kullanıcının mesajları

Arkafaslar hatsan barrage modeline regulator takilirmi acaba , regulatorler hakkinda pek bilgim yok aslinda ama tupteki basinci daha dusuk ve stabil bir basincta tufege iletiyor.diye biliyorum acaba 5.5 mm lik bir tufelte regulator basinci kac bar olabilir

Ben hatsan otomatik sortie ye regilatör ve 200cc 300bar tüp modifiyesi yapmıştım. 5.5 için 120 bar idealdir

Tamam da silah ustası tutmuş video yapmış. Ben de zaten bunu demiştim. Soruyu soran arkadaş bu aletlere vereceği paraya yeni tabanca alır. Bir de el becerisi durumu var. O beceriyi kendi kendine elde edene kadar en az on tabancayı murdar eder

sen bakma videoyu çekene ilgi çeksin diye alet edevat dizmiş biraz abartmış bende pt85 modeli vardı içi aynı hiç bir değişikliği yok birtane saatçi tornavidası birtane karga burnu birde ufak çekiç lazım ben defalarca söktüm taktım .herkesin evinde bu saydıklarım vardır herhalde ha el becerisi yoksa o zaman sökmeye takmaya kalmayacak

Pellet/bbs atan modelden aldım ve isabeti kısa süre içinde kötüleşti açıp düzgünce namluyu ve hareketli aksamları temizleyip yağlamak istiyorum ancak ateşli cz gibi sökülmüyor baya bir uğraştık ve araştırdık yolunu bulamadık bilen varsa paylaşabilir mi?

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Dolum aparatının tüpe giren kısmının en ucunda gömme şeklinde olan bir oring var o yerinden çıkmış olabilir yada kuruyup elestikiyetini yitirmiş olabilir onu kontrol et tüpün içindeki havanın azlığıyla veya çokluğuyla ilgisi yok

Cemal bozandan başka birini bulamamış herhalde iftira atacak .Hepimizin bildiği gibi Cemal kardeşimiz Çok şerefli ve kutsal bir görevdedir.forumda herhalde en güvenilir kişi Cemal bozan kardeşimizdir

22 lr zamanında kullandım bir aile dostumuzun CZ 457 scout 22LR tüfeği vardı ve bir bavul dolusu çeşitli markalarda 22lr mermi vardı bol bol atıyorduk mermilerin çoğunun isabeti hiç güzel değildi sadece CCA marka olan diğerlerinden daha iyiydi.müsabakalarda kullanılan 22lr mermiler özel üretiliyor sıradan 22lr ler de üretilirken kalite ve çekirdeğin ağırlığına pek özen gösterilmiyor.müsabakalerda kullanılan 22lr ler de normalin iki katı fiyatında satılıyor.İnanınki bizim pcp ler yivli 22lr lerden çokdaha isabetli ve zevkli kullanan biri olarak para verilip alınacak kadar iyi değil

Ben hortumun ucuna tornacıda ara parça yaptırdım ve içine selika jel granül koyuyorum bir gram nem kaçmıyor çok memnunun selika jel stelerde satılıyor ama eğer evde ilaç kapaklarının içinde toz bulunur varsa bunları kullanabilirsin elektronik eşyaların yanına poşet içerisinde koyarlar bunları atmayın çok değerlidirler ara parçaya bir tatlı kaşığı yetiyor arasıra kullanım sıklığına göre boşaltıp yenileyebilirsin veya bir gün açık şekilde kurutup tekrar kullanabilirsin

Neka Kozmetik 1 Gr. Silikajel - Nem Alıcı Rutubet Giderici - Küf Önleyici Silika Jel (25 Adet) Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
    Neka Kozmetik 1 Gr. Silikajel - Nem Alıcı Rutubet Giderici - Küf Önleyici Silika Jel (25 Adet) yorumlarını inceleyin, Trendyol'a özel indirimli fiyata satın…
    www.trendyol.com