Asg Cz p 09 nasıl sökülür?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Pellet/bbs atan modelden aldım ve isabeti kısa süre içinde kötüleşti açıp düzgünce namluyu ve hareketli aksamları temizleyip yağlamak istiyorum ancak ateşli cz gibi sökülmüyor baya bir uğraştık ve araştırdık yolunu bulamadık bilen varsa paylaşabilir mi?

• Eğer fabrika çıkışlı, kullanıcı tarafından ateşli silah gibi sökülebilir bir model değilse veya tornavida ile kolayca sökülebilen bir kapak takımı yoksa, bunu ancak havalı silah ustası (veya kabul ediyorsa ateşli silah ustası) sökebilir. Onların el becerisi ve geniş yelpazede tamir aletleri var.

Siz sadece zorlayıp zarar verirsiniz. Teknik servise yollamalısınız. Silahla gelen belgelerden veya satın aldığınız yerle iletişime geçerek adreslerini bulursunuz.

astra ax-900 xs (gerçek)
    zoraki 01 light ve wrangler cheetah moderatör
    cybergun-swiss arms sig sauer sp2022 4.5 mm
    gamo pt-85
    "imkansız" beynin tembel tarafının kendisini kandırmak için söylediği bahanedir.
    yetenekli=disiplinli çalışabilen.
    "beceri" ve "başarı" kelimeleri sadece sözlükte "çalışmak" tan önde gelir.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen gameisover ().

• Pellet/bbs atan modelden aldım ve isabeti kısa süre içinde kötüleşti açıp düzgünce namluyu ve hareketli aksamları temizleyip yağlamak istiyorum ancak ateşli cz gibi sökülmüyor baya bir uğraştık ve araştırdık yolunu bulamadık bilen varsa paylaşabilir mi?

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

• Tamam da silah ustası tutmuş video yapmış. Ben de zaten bunu demiştim. Soruyu soran arkadaş bu aletlere vereceği paraya yeni tabanca alır. Bir de el becerisi durumu var. O beceriyi kendi kendine elde edene kadar en az on tabancayı murdar eder

astra ax-900 xs (gerçek)
    gamo pt-85
    "imkansız" beynin tembel tarafının kendisini kandırmak için söylediği bahanedir.

• Tamam da silah ustası tutmuş video yapmış. Ben de zaten bunu demiştim. Soruyu soran arkadaş bu aletlere vereceği paraya yeni tabanca alır. Bir de el becerisi durumu var. O beceriyi kendi kendine elde edene kadar en az on tabancayı murdar eder

sen bakma videoyu çekene ilgi çeksin diye alet edevat dizmiş biraz abartmış bende pt85 modeli vardı içi aynı hiç bir değişikliği yok birtane saatçi tornavidası birtane karga burnu birde ufak çekiç lazım ben defalarca söktüm taktım .herkesin evinde bu saydıklarım vardır herhalde ha el becerisi yoksa o zaman sökmeye takmaya kalmayacak

• sen bakma videoyu çekene ilgi çeksin diye alet edevat dizmiş biraz abartmış bende pt85 modeli vardı içi aynı hiç bir değişikliği yok birtane saatçi tornavidası birtane karga burnu birde ufak çekiç lazım ben defalarca söktüm taktım .herkesin evinde bu saydıklarım vardır herhalde ha el becerisi yoksa o zaman sökmeye takmaya kalmayacak

İlk yorumumda/tavsiyemde belirtmiştim. Gamo pt-85 gezin üstündeki vidası yıldız tornavida ile kapak takımı sökülebilir. Ama daha fazlasını herkes senin kadar yapamaz.

astra ax-900 xs (gerçek)
    gamo pt-85

• Bir de CO2 çelik bb havalı tabancalara bakım gerekli birşey değil. Tüpe sürelecek otomatik transmisyon sıvısı gibi mineral yağ içini fazlasıyla yağlar. Yalnız Blowbackli, ateşli silah gibi sökülebilir ve full auto özelliği olan modelleri özellikle de hareketli parçaları, basit şekilde silah sökümü yaparak yıkama yağlama uygun olur.yoksa parçalar aşınır.

astra ax-900 xs (gerçek)
    gamo pt-85