aliihsanercan adlı kullanıcının mesajları

Arkadaşlar merhaba.malumunuz moderatörü takmadan olmuyor.bizim taktığımız moderatör weıchrauh'dur.süper bi başarısı var.ama bu sesi keserken de bi dez avantajını untmamak gerek.eğer tüfeği sıkı tutmazsak silkeliyor ve de atış istkrarını bozuyor.ben ilk kullanıma başladığımda bundan haberim yoktu.tecrübelerle bu
    sonuca vardım.kullanan arkadaşlara bir öneri olsun diye yazdım.saygılar

Arkadaşlar ben şu ana kadar gladiatörle fx pellet attım.fx ler mükemmel sonuç veriyor.başka pcp lerde gamonun pelletlerini deneyen arkadaşlarım var. ben de denem k amacıyla alanyadan gamo pro hunter aldım 15.543 gr. ve de 5.53 gibi.bazıları zor giriyor.ama sonuç bence güzel.fx le sıfırlama yaptım,hunterle atışa devam ettim.sıfırlama hiç değişmedi.14 metrede tek delik.30 metreye attım gene aynı ama 50 metrelere hiç denemedim.yakın mesafeler için denenebilir.saygılar

Benim fiber teknem var amatörce mercan vs avına gidiyorum.tabiki mercanları yakalarken balonlarla uğraşması cabası. daha ye X( ni bir olta takımı atıyorsunuz.vurduğunu bile hissetmeden bekliyorsunuz.sonra allah allah bu mercanlar neden vurmuyor diyorsunuz.sonra bari şu yemlere bi bakayım.... oltayı çekip bi bakıyorsunuz ne yem var ne de iğne bazen de kurşun... ondan sonra bak sen denizde küfürler savruluyor.
    yalnız buradaki bazı balıkçılar etinin çok güzel olduğunu söyleyip yediler.ben hiç yemedim yemem de. babam da tuttuğu 3-4 kiloluk balonları kesip yem yapar.

Arkadaşlar biz gladiatörlerimize namlu tutucu taktık.Dün biraz atış yaptım.Öyle dediğiniz gibi isabetliliği etkileyen bi durum yok.üstadlarımızın dediğine göre 100 metre üzeri atışlarda hassasiyeti az da olsa etkiliyormuş.Allah korusun gladiatörün elinizden kayıp namlunun üzerine düştüğünü ;#^+. Bence herkes almalı :thumbup:

Bugün saat 17 de gladiatörlerimiz geldi.Kargodan alıp doğru atış yapacağımız yere geldik.Hmen kutuyu açtık güzel bir plastik kutusu var.Ama bu tüfek için bu kutu olmaz çünkü tüfek içinde oynayıp sağa sola çarpabilir. neyse sonra tüfeği elime aldım mükemmel bir işçilik herşey pırıl pırıl.plastik kalitesi mükemmel.içinde 5o bar kadar bi hava vardı hemen doldurdum bi şarjör ilk atışım da hayretler içinde kaldım. insanı cezbeden tok bir ses.dürbünü daha yeni taktım.tüfeği sıfırlamadım daha.yarın sabah hava basıp inşallah atışlarımıza başlayacağız.herkese hayırlı olsun. :thumbup:

arkadaşlar raider antalya güney avda satışa başlamış.şimdi aradım. 750 ytl füfek, 250 ytl dolum aparatı olarak satışa sunmuşlar.herkese hayırlı olsun. alan arkadaşlar kullandıktan sonraki düşüncelerini bizimle paylaşırlarsa seviniriz.özellikle 50-60 metre gruplarını ve tüfeğin tam doluyken kaç atış yaptığını.... ?(

S.a Tekarardam Hatsan Mod 125 var fakat dürbünü bi sıfırlayamadım dürbünün vidalarını baglama yerine bisiklet şambleri koydum vidalar gevşemesin die gevşedi gene 20 ytl e ayak satıyorlar ya dürbünün altına monta edilior onu alsam olurmu dürbünü atıorum sagda birikior mermiler sola döndürüorum ayrdan fark etmior aynı kalıor yada bilen arkdaşlar nasıl yaptılar hatsan mod 125 in dürbün ayarını yardım pls :S:S ;tufey# :(:(

sayın arkadaşım tek parça da alsan çift parçada alsan, dampa ayak olmadan senin işin görülmez. zaten dampa ayağın fiyatıda neredeyse senin tüfeğin fiyatına yakındır.yani senin tüfek tam bir dürbün katilidir.tek ayak taksan belki dürbün yerinden oynamaz fakat belli bir atıştan sonra dürbünün mercekleri patlayacaktır.
    hatsan mod:125 :thumbdown:

öncelikle foruma hoşgeldin.aldığın tüfek hayırlı olsun diyecem ama hayırlı bitüfek değil.bendede aynı tüfekten vardı bi zamanlar bana neredeyse kafayı yedirecekti.üzerinde dürbün durmaz. o yüzden her attığında başka yerlere gider.benim dürbünü dağıtmıştı.bide mermilerini ağır olandan al. tavsiyem ts10 gamo.ama sen gel kafayı yemeden tüfeği değiştir.Yanlış anlama ben çok üzüldüm sen de üzülme diye söylüyorum zaten forumun amacı dabu değil mi?bazı şeylerin artılarını eksilerini paylaşım yoluyla birbirimize iletmek .kolay gelsin

arkadaşlar sağolun.bu sefer sorum tüple ilgili: mustafa beyin getireceği tüplerden almak istiyorum.burada yangın söndürme şirketleri var.dün bir tanesiyle görüştüm. ellerinde azot tankları var.50 kg ağırlığında.malumunuz tüfeği almak yetmiyor hava sorunu var.bu azot tanklarında acaba bizim tüfekler için yeterli olan 220 bar basınç varmıdır dedim, vardır öğretmenim dediler.peki ben tüp versem doldurabilirmisiniz dedim, doldururuz dediler.üstadlar acaba sizce bu tanklardan 220 bar basınç elde edilir mi? yani benim işimi görür mü?lütfen yardım. ?(