CALAMITY JANE adlı kullanıcının mesajları

Biraz geç de olsa sağlık nedenlerinden dolayı ancak fırsat bulabildim. u½%;
    Güzel bir hafta sonu geçirmemizi sağlayan arkadaşlarımıza,yol boyunca kahrımıza ve çenemize katlanan polat abiye,bu siteyi kurarak bizlerin tanışmalarına vesile olan Mustafa bey'e ve dünya tatlısı eşi G.... arkadaşıma misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ederim. :)
    Atış alanında peletlerini ve tabancasını esirgemiyen arkadaşlarımıza,yeme ve içme sorumlusu Filinta büfe patronu klingonlu'ya
    (Her ne kadar fiyatları fahiş ise de;kihhik,) teşekkür ederim. :)

Kadın öyle kırılgan ve muhtaç yetiştiriliyor ki hayat boyu çok azımız dimdik ayakta
    durabiliyoruz.

Kendine özgüveni olan kadınların müzeye kaldırılmasını uygun buluyorum.

Özgüveni olan kadın genellikle ataerkil toplum tarafından yanlış tanınan,hatta
    küstah,ukala, çok bilmiş sıfatlarına şahit olmuşumdur.

Kadının güçlü,egemen,bir başına dimdik ayakta durması ne istediğini bilerek
    davranması ve en önemlisi aklını kullanması emin olun ki hayatı daha da
    yaşamaya değer kılar.

Bazı kadınlar, hayata bakarken erkeklerin yörüngesinden kurtulamayıp, hayata
    kendi pencerelerini açmamışlardır.

''Dünyada her şey kadının eseridir.'' Bu bilinç ve bakışla hayatın üstesinden daha
    rahat gelebiliriz.

Kız çoçuklarımıza ve torunlarımıza, hür düşünce ve bilince sahip olan kültürlü,refah içinde yaşam sağlayacağımız bir dünya diliyorum.

Atatürk'ün sözleriyle bitirmek istiyorum.

''Ey kahraman Türk kadını sen yerde sürüklenmeye değil,omuzlar üzerinde
    göklerde yükselmeye layıksın.''

Paylaşım için teşekkürler. :thumbdown:

Övgü ve iltifatlarınız için teşekkür ederim, uzaktanda olsa sanal ortamda Selçukla kendimi yakın dost hissediyorum, belkide Hayat tecrübeleri ve saygı duyduğum görüşleri ile Polat abinin dostları olmanızın bunda etkisi oldu, umarım yakında bizzat tanışırız.

Ben pastahaneden alınan yaşpastaları o kremalarından dolayı sevmiyorum ve herkesde benim gibi düşündüğünü varsayarak eşime rica ettim, eşim pastayı yaptı sonra bana mutfaktan seslendi gittim elime bir hamur verdi ve bununla şu pastanın üzerine tüfek yap dedi ;kihhik, sabahın 03.00 de tüfeği şekillendirdim, eşim pişirdi. :)

Eşinizin ellerine sağlık, sevgi katıp sunulmuş pastanın tadı da eminim bir o kadar mükemmeldir. :P
    Eşinize sevgilerimi iletmenizi isterim. :thumbdown:
    Mustafa bey bence sabah 03:00'e kadar şekillendirdiğiniz tüfeğin orjinalini hediye etseydiniz daha iyi olmaz mıydı? :)

2009 Kilyos Bahar buluşmamıza katılan ve katılmayı arzu edip katılamayan tüm arkadaşlarımızla böyle bir günde birlikte olmaktan mutluluk duyduk,

Bedensel ve düşünsel güçlerinizi birleştirip belirlenen tarihte organizasyonun en mükemmeli olabilmesi için mücadeleye girip emek sarfettiniz, sonuç fotoğraf ve memnuniyet ifadeleriyle ortada.
    Farklı ya da aynı meslek dalındaki arkadaşlarla bire bir tanışmamızı kolaylaştırmak adına çok azımız böyle bir yaklaşıma giriyor.
    Rutin hafta içi çalışmalardan soluk alıp temiz hava,güzel dostluklar,muhabbet ve hobi atışlarını harmanlayıp güzel gün geçiren arkadaşlarınızın sefası olsun.
    Bir daha ki sefere sağlığımız elverirse eşim ve ben tanışmaktan onur duyacağız. :thumbdown:

Bu arada Erkut kardeşime de sevdiklerinin hep yanında olmasını ve yaşlanmadan yaş almasını temenni ediyorum. ;d; #birtday£

Not: Pastanın üzerindeki özgün çalışmaya da bayıldım. :P

Saygıdeğer arkadaşlarım
    Benim hedeflerimi 12 den vurduğumu hiç bahsetmemişsiniz,çok kırıldım. 8|
    Ama anlıyorum ki, kıskanmış olmalısınız. :thumbup:
    Polat abiye düzenlediği organizasyonda ve temin ettiği alan için çok teşekkür ederim. :)
    Çok keyifli ortamdı,özellikle yangın musluğu ve güvenlik kamerası olabilecek maximum güvenlik tedbiriydi. g;$i
    Ve bir ara Fatih kardeşimin vurmak için hamle yaptığı helikopterde, güvenliğin son noktasıydı. 8o ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

Bıcak koleksiyonunuza göstermiş oldugunuz sabırla özeninizi ilgiyle izledim.Tebrikler. ;d;
    Kukri bıçağını savaş ortamında değil de, piknikte çok güzel börek keseceğine ve ayrıca izdihama sebep olanlara da iyi bir tehdit unsuru olacağına eminim. :pinch: