Çorlu, 1 Mart, Buluşalım dedik !!

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • 8o8o Yangın musluğu şeklinde tripod da çok iyi fikir ;lol;;lol;

Fx Revolution

HW 97 k

Diana mod 350

HW 45

Diana P5 magnum

• Selçuk ayrıca W-Patriot'un açılışını da yapmış oldu. (Selçuk'dan çok kızı attı bu arada). Büyük ihtimal yarın sabaha sağ kolu tutulmuş kalkacak.

Polat abi kolumun tutulacağını söylüyorsun ama Allahtan tutulma veya ağrı şeklinde bir sıkıntım yok. ;grin;
    Demekki dün zorlamaları dozunda bırakmışım. ;şrofls;.

Kısaca dün epey zamandan sonra bir araya gelmek oldukça keyifliydi. x;.z
    Hava gerçekten mevsime göre muhteşemdi.
    Webley Patriotumun da keyfine varmaya çalıştım ama tüfeği kurmak hakikaten beni epey gerdi. ;confused;
    Bu arada PCP tüfeklerin de rahatlığını benim tüfeği her kuruşumda çok daha iyi anladım.
    Birde tüfeğimde şu an dürbün olmadığından 45-50 mt deki A4 kağıdına nişan alıyorum arpacık A4'ün yarısını kaplıyor. :!:
    Gel de sen burada hedef vur. ;confused;
    Tüfek için dürbün almak farz oldu. 8o
    Polat abi'nin fx'i Fatihin Modifiyeli HW100'ü ve Aytapfa'nın AR6 sı gerçekten bir şölen gibiydi benim için. 8o
    Dün her şeyiyle çok güzel bir gün dü. ;keyfs;
    Ayrıca PCP tüfeklerini benimle paylaşan üç arkadaşıma da teşekkür ederim. g;$i:thumbdown:
    Umarım ilerleyen günlerde bu buluşmayı tekrarlarız. :thumbdown:

• Saygıdeğer arkadaşlarım
    Benim hedeflerimi 12 den vurduğumu hiç bahsetmemişsiniz,çok kırıldım. 8|
    Ama anlıyorum ki, kıskanmış olmalısınız. :thumbup:
    Polat abiye düzenlediği organizasyonda ve temin ettiği alan için çok teşekkür ederim. :)
    Çok keyifli ortamdı,özellikle yangın musluğu ve güvenlik kamerası olabilecek maximum güvenlik tedbiriydi. g;$i
    Ve bir ara Fatih kardeşimin vurmak için hamle yaptığı helikopterde, güvenliğin son noktasıydı. 8o ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

• Ve bir ara Fatih kardeşimin vurmak için hamle yaptığı helikopterde, güvenliğin son noktasıydı. 8o ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.

Valla doğru...
    Bir ara helikopter sesi duyulunca Fatih ister istemez şöööle bir Kuzey-Doğu yönüne doğru çevrilip gözlerini kısıverdi.. Aha dedik "pervaneli şişe" ye de atış yapacak..... ;avci;
    Vazgeçti... ;lol;;lol;

S&W 686-6

• Ama çok tahrik etti yani .
    O kadrda rahatsız edilmezki insan canım ;rofl.;;rofl.;;rofl.;;rofl.;

Bu arada elşim Nisa ilk kez PCP ile atış yaptı
    Enteresan bir yetenek var onda tetik düşürmesi çok güzel iyide nefes kontrolü var
    Bir ara gına geldi ona şarjör doldurmaktan.
    Silahı kaptırıcaktık az kaldı.Bereket biraz soğuk esince bıraktıda azıcık atabildim.
    Yahu benim Hw 100 ün şarjörü 14 lük bir çırpıda bitiyor arkadaş.
    Ar-6 nın 6 tane eyvah eyvah

Çok özlemişim bu arada airgun ımı ,

• Fatih abi senin 14 lü şarjörün bir çırpıda bitiyor diyorsun ben 4 adet 6 lı şarjörümü ne zaman boşalttığımı anlayamıyorum :cursing:

marmarateam.png

Evanix Blizzard Bolt Action Thumbhole .22 -FTX-F1 10-40x50 (Regule;kovboys; )

Hw 97k .22 - Bushnell 4-12X40 :thumbup:

Zoraki Hp01 ultra .22 - Barska Electro Sıght 4x21 AO g;$i

• Arkadaşlar saat 5 gibi fabrikaya uğradım ama malesef grup dağılmış. Mart ayında bi buluşma daha olurmu 8o

Losing is a state of mind

• Arkadaşlar saat 5 gibi fabrikaya uğradım ama malesef grup dağılmış. Mart ayında bi buluşma daha olurmu 8o

Organizasyonda ışıklandırma unutulduğundan erken dağıldık. ;şrofls;. ;şrofls;. ;şrofls;.
    kısmet artık başka buluşmaya. :thumbdown: