cafahmet adlı kullanıcının mesajları

Merhaba arkadaşlar. kısa bir süre önce aldığım Diana 350 Mgnum 4.5 mm lik tüfeğim ile 6 farklı pellet denemesi yaptım. 120 adım yanılmıyorsam +- 100 metreye denk geliyor. hedef olarak 5 LT lik teneke yağ kutusu. yanlız tenekeyi ağacın yan dallarından birine astım. malum yere dikince o mesafeden görünmüyor ( dürbünsüz ) neyse arkadaşlar kullandığım pelletler; diana high power - h&n baracuda - gamo pro magnum - gamo hunter - gamo expander ve gamo rocket... hepsi teker teker isabet ettirip baktım. ne yazıkki hiç biri tenekeyi delemedi.. sizce problem ne olabilir ? bütün arkadaşlar fikirlerini yazarlarsa sevinirim :(

Aytaç bey Silahı ben aldım. sağolsun Mustafa bey ve diğer arkadaşların önerisini dikkate aldım. pişmanda olmadım. kendilerinede buradan tekrardan teşekkür ederim. silah en az sıfırı kadar temiz bir silah. dipçik el kundağı namlu sıfırdan farksız. hemen bahçede denedim. silahın gücünü hissetmemek olanaksız. eğer henüz bir silah almadıysanız sitedeki diyer ikinci el diana 350 lelere bakabilirsiniz. bulamaz isenizde kesinlikle önerileri dikkate alın. kesinlikle pişman olmayacaksınız.