Bugra01 adlı kullanıcının mesajları

Wrangler Üstadımızın light için yaptığı moderatörü kullanabilirsiniz.
    light için adaptör gerekiyor alırken zoraki light uyumlu olduğuna dikkat etmeli.

piyasada bulunabildiğini bilmiyordum bu silahla evde atış yapmayı düşündüğüm için komşuların aklını almamak adına moderatör harika bir seçenek olabilir

Normal hill pompa ile daystate airrangere 270 bar basiyorduk ,her hangi bir sorun yaşamadık lakin Hatsan pompa ile 270 bari bırak 200 bar bile basarken 3 kere bozulup servise gittiğini biliyorum.

hill pompayla 270 bar mı ? pompayı 250 bardan sonra hareket ettirebilmek büyük güç ister sanırım kaç kiloydu bunu yapan arkadaşınız ?

moderatörlü halini inceleyin.hoşunuza giderse moderatör takarak yakışıklı hale getirirsiniz.

hem ses kesilir hem daha havalı olur.

bende ultranın tipini beğenmedim light alıp herhangibi bi moderatör takabiliyor muyuz ki ?

okun gücü ve öldürücülüğü tartışılmaz makaralı yaylar çok kuvvetlidir ve bazı arkadaşların tahminlerinin aksine (burada yayın gücü çok önemli tabi ki) bir geyiği dahi profesyonel bir atışla uzun süre acı çektirmeden öldürebilir kaldı ki çok güçlü silahlarla dahi kötü bir atış yaparsanız hayvan saatlerce acı çekerek ölebilir bu silahla ilgili olduğu kadar avcıyla da ilgilidir ve b u ihtimal ne kadar üzücü olsa da hep vardır hayvana roket falan sıkılmadığı sürece. burki kardeşimin attığı videoda yanlış görmediysem tatar yayı kullanılıyor ki bunlar makaralı yaylardan daha da kuvvetlidir ilk isabet alan domuz kalbinden vurulmuş gibiydi fazla uzaklaşmış olamaz ama 2.ye yazık olmuş

Devletimiz ve Türkiye Okçuluk Federasyonu..Başarınıza göre.Size en iyi en gelişmiş malzemeyi ücretsiz temin eder..Gerek Türkiye şampiyonaları gerekse uluslararası müsabakalarda.Yarışmalarda kullanılan tüm ekipmanlar aynı standartdadır...Optik kullanılmaz okçulukta..

bir yarışmada herkes eşitken üstünlük göstermek asıl başarıdır heralde. bağlı olduğunuz bir çalışma alanınız var mı ? ben istanbulda hizmet veren güzel bir yer bulamadım ne yazık ki :( tabi bütün seçenekleri henüz değerlendirme fırsatı bulamadım ancak bu konuda her tür yardıma açığım

siz başlatın nitekim profesyönelmişsiniz ben de arkanızdan gelenlerden biri olurum söz :) ne yazık ki forumda okçuluk üzerine pek eğilim yok oysa ben ateşli havalı silahlardan darttan çok çok daha zevkli buluyorum yay kullanmayı. dünyanın en mükemmel yayını geliştirmişiz zamanında güzel ülkemde ne yazık ki günümüzde kıymeti bilinmiyor

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

sorunuzun cevabı videoda. kolay gelsin.

çok yardımcı bi video teşekkürler

8 metre mesafeden (evin baştan başa uzunluğu o kadar olduğu için) destekli desteksiz olarak pt85 ile bi deneme yapayım dedim :)

Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Desteksiz atışta son pelleti bitti sanarak sıkmıştım çok alakasız gitmiş ;$.,

Burda fena değilim ama bs,;s;box;x

Sevgili abilerim kardeşlerim öncelikle herkese selamlar umarım gününüz güzel geçiyordur. başlıktan da anlaşılacağı üzere ikamet ettiğiniz çevrelerde güvendiğiniz sevdiğiniz yay atışı için uygun yerler var mıdır ? Benim bildiğim sadece isav atış poligonu var kendi yayları kötüden de kötü 10 m ileri ok atamıyor. siz kendi yayınızla giderseniz atış yapma imkanı da var ama ne yazık ki fiyat konusunda bi tek düzelik yok ben başarısız buluyorum. sizin tavsiye ettiğiniz yerler var mı ? ;tacli#