kibrit adlı kullanıcının mesajları

Selamlar birkaç sorum olacak,
    diana mod 54 de (modifiyesiz olanda)menzil nekadar acaba?

Birde etkili menzil ne kadar?

Kaç metreden max. kim ne hedefi vurdu?

Birde tüfeğin sadece kundağını sökmek istiyorum altta ki 2 vidadan sökünce sadeece kundak geliyormu?

Ayrıca benim mod 54 de hani bu tüfeği kurduğumuz yandaki makanizma tüfeği kurup hazır hale getirince birmiktar dışa doğru oynayabiliyor tüfeği sağa doğru yatırınca açılıyor biraz normal mi bu?

Kurulunca tüfeğe yapışık durması lazım değilmi?

Hayırlı olsun,güle güle kullan. ;d;
    Gerçekten müthiş bir fiyata almışsın,kıymetini bil. g;$i
    Ayak için %100 dampa al derim. :thumbup:

Teşekkür ederim abi sağolun..

Evliyadelik bir tüfeğim oldu...

Şimdi hanş yeni alınan arabanın 4 lastik yürür aksamı değiştirilir ilk bakım yapılır ya

benimde bu tüfekde ilk conta falan neye bakmamm lazım?

Ayrıca dürbün için şuraya yorum yaparsanız sevinirim üstadlar....

BREAKER 3-9x40E dürbün hakkında?

neeeeee 350 tl ye mi :!: 400 e buldun takımı birde pazarlıkmı ettin :him:s ;confused; :him:s neyse bu gün şanslı günündeymişsin hayırlı uğurlu olsun güle güle kullan ;tacli# bu arada tüfek bayağı temiz gözüküyor ;tacli# dampa ayak kullanmanı öneririm ^^

Öyle deme abi yaaa :thumbdown:

Pazarlık derken satan arkadaş çok iyi birisi gerçekden de paraya ihtiyacı varmış..

Dürbünün dampası yokmuş sağolsun onuda düştü fiyattan 350 TL e bıraktı ben çingene pazarlığı yapmadım yani kendi fiyat verdi... ;tacli#

Tüfek evet gayet güzel kundakda az biraz göze hiç batmayan çizik var,onun harici çok temiz... ;tufey#

Resimdeki yerdeki dampa yerinde vida yerlerinde sorun yok dimi?

Ayrıca kesinlikle dampamı önerirsiniz?

Ve dampa alırken buna ne diye alacam ölçüleri falan?

VE

Herkese çok TEŞEKKÜRLER..............

Tüfeği ben aldım arkadaşlar,

maşallah deyin nazar değmesin ;c; :rolleyes:

Tüfeği 350 TL e aldım 50 TL de pazarlık oldu yalnız dürbünün dampası yok bana tavsiye tüfek dampası lazım...

Tüfekde bir sorun yok yalnız kundakda çizikler var...

Şu üstadlarımın gözünden kaçırdığı ilan daki mod 54 ;atlise;

[Resim Engellendi: http://s12b.directupload.net/images/090725/qc72tmsx.jpg]

[Resim Engellendi: http://s2.directupload.net/images/090725/9wqsclfk.jpg]

Arkadaşın eser mini tüfeğinde öztay pellet kullanıyoruz tüfekdenmi pelletdenmi soda şişesi falan kıramıyoruz hemde 3-5 metreden???????????

hayırlı olsun güle güle kullan :rolleyes: kullanacağın 3 pellet var bu tüfekde, fx pellet, gamo pro magnum,ts10 şaşma bu pelletler den,orasını burasını açıp yağlamana gerek yok ben çok denedim ;kihhik, faydası yok bu tüfek de,standart hali ile kullanmaya devam et, ts10 pellet ile çok rahat şişe kırabiliyor 100 mt de,

tetik kısmının resmini eklemişsin,orda ince bir çelik tel var,onun altında tetik ayar vidası var,o vidayı gevşet, yanındaki metal in hizasına kadar getir,sonra o ince çelik teli,vidanın üst kısmındaki yarığa oturacak şekilde denk getir,başka da yumuşatamazsın son ayarı bu ;kihhik, ben alıştım o sert tetiğe,kuş tüyü gibi geliyordu ;kihhik,
    isabetli atışlar 100 metre videosu bekleriz ;tacli#

Hocam bu ts10 pelletin kutusu kaçlık ve kaç lira acaba bilgi almak için soruyorum...

Arkadaşın tüfeğine öztay pellet alıyoruz 2.5 lira 250 adet...

Mustafa hocamın dediği şöyle doğru geçen bize bir müşteri geldi carreffourdan almış bisiklet kampaya girmiş gerçekden uygundu parçalara ve kadroya baktık kadrosu güzeldi..

PArçalarda shimano ağırlıklıydı..

Ama arka attırıcıya dikkatli bakınca bizde bulunan orjinal shimano olmadığını anladık..

Aynısını yapmışlar ama makaraların bağlantı yapıldığı yassı demir çok çok inceydi(arka attırıcının en önemli yeri yoksa biraz yüklemede pedala vites yamulur) büyük itimal Mustafa hocanın dediği gibi çin üretimidir..

Bisiklet satanlar markalı olarak yani genelde bunu yapıyorlar kar etmek için birden çalıyorlar,shimanodada bunu görünce şaşırdık....

Toplama olayına gelince mühite göre değişiyor bizim buralarda pahalı geliyor insanlara o yüzden ancak kendimize topluyoruz dükkanın maskotu oluyor..

Ama bisikletten anlyanda 2.el demeyip satın alıyor bizim kendi toplayıp bindiğimiz bisikleti...

Toplama er zaman iyidir bilgisayardada bisiklettede..