tromes adlı kullanıcının mesajları

çok zeki olduğu içinmi iple ipekle bile yakalanıyor ve artı kızacak bisey yok bizim buralarda zarganaya sazan derler okadar çokki oltaya ne takarsam geliyo küçük iğne tabi bakın buda zargana [Resim Engellendi: http://i55.tinypic.com/2w4zqww.jpg]işte bunu yakalamak marifet saygılar

slmlar tebrik ederim resmen katletmişiniz güzel av :thumbup: tutması çok basit olan bir balık hareketli herşeyin peşine düşer tam bir sazan ben bunun 70 80 cm olanlarını avlıyorum azmanlarını canlı balıkla muhteşem bir şey rastgele ;d;

selam arkadaşlar forumdan taniştığım sökeli yiğit ben serdar kuşadasından atış için sözleştik aslında atıştan ziyade tanişmak vetüfekleri denemek içindi ama biz genede tam tekmil gittik yağmurda yağmasaydı mükemmel olcaktı atış yerinin fotolarını eklemeye çalışacağım daha sonraki atışlarımızda organize olursak daha güzel buluşmalar tertipleriz yigit arkadaşın stogerx20 4.5 yeni almış onu iyice test ettik sorusu olan arkadaşlar olursa yardımcı oluruz ;tufey# :thumbup:

slm mrb organizazyon için bir gurup kurabilirsek ne güzel olur çok istiyorum ama forumda bu çevreden arkadaşlarla daha tanışma fırsatım olmadı keşke tanışıp toplanıp bir aktivite kurarsak herzaman katılırım. tecrübelerime gelincede 15 senedir ateşli olsun havalı silah olsun deniyimim var senin alacagın vursan stoger x20 hiç kullanma imkanım olmadı ama edindiğim bilgilere göre iyi bir tüfek başlangıç icin ğüzel ama bu havalı tüfek öyle bi hastalıkki on tüfek alsan bile insanı kesmiyo daha iyilerini almak için baya bir zorluyor mesela ben imkanlarım elverse kuşadasında şöyle güzel bir poligon açıp içine her türlü silah doldurmak isterim baya pahalı ama zevkli bir hobi Allah bize kolaylık versin bana özelden pm atarsan msn gibi daha rahat konuşuruz tşklr ilginize alakanıza