ege team'a merhaba

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • başlığa bakmayın forumdaki herkese merhaba ama merak ettiğim birşey var 2010 da ege team olarak bir organizasyon yapılacakmı ben izmirden aranıza yeni katıldım vede sizlerle ve ege team'dan arkadaşlarla tanışıp organizasyonlara katılmayı çok istiyorum bu aralar yeni bir tüfek daha alacağım büyük bir ihtimalde tüfeğimi bu organizasyonlarda deneyebilirim.cevaplarınız için şimdiden teşekkürler. :wel:co:m

pietro beretta exxtreme,nightstalker

• slm arkadaşım hoşgeldin aramıza tüfek almadan önce iyi araştır sonra pişman olma sana tavsiyede bulunabilirim :wel:co:m

egeteam.png
    Zoraki Ultra Hp01 4.5
    Winchester 22
    GAMO maxima 4.5
    Benjamin super streak 22
    ıcs umarex mp5 airsoft

• tromes çok iyi olur yardıma ihtiyacımda var doğrusu şu an bende crossman nıghtstalker var ama daha şöyle ele oturan 500-550 hadi bilemedin 600 civarı bir tüfek istiyorum.bugüne kadar görünüşe aldanmış birisi olarak birinin tecrübesine danışmanın vakti gelmişti.bana msn dende ulaşabilirsin ben seninkini kendime ekledim.

pietro beretta exxtreme,nightstalker