HasanUSTA adlı kullanıcının mesajları

O vida bir baş belasıdır vidanın kafası sıyırdı yeni kanal açıp zar zor söktüm vidanın yıldız bölümüne tam oturan bir tornavida ile yapın yoksa sıyırır başka şansınız yok bendeki mod 135 di söjtükten sonrada takmadım zaten zaman zaman sıkıştırıyordum

Değerli bilgilerinizi akıcı bir uslupla aktardığınız için teşekkür ediyorum yalnız benim tatmin olamadığım ve yalnış olduğuna inandığım bir uygulamadan bahsetmek istiyorum şimdi optiği merkeze aldıktan sonra yan taretle ayar yapmanın optik merkezlemeyi bozduğunu ve diğer mesafelerdeki isabet noktalarının değiştiğini tesbit ettim bu arada kullandığım silah pcp EFFECTO PX5 bende bu sorunu namlu sabitleme aparatından ayarladım ve şuan sadece kuleden yükseliş vererek atışlarımı yapıyorum bu durum her silah için geçerli değil tabiki

Merhaba kardeşim yalnış hatırlamıyorsam ürününüz Aselkom ürün Türkiye de üretiliyor bence bir araştır birde boş atışla kırılma şansı yok büyük ihtimalle şarşör takıp çıkarırken olmuştur

serviste sıkıntı yok ama bunların pek kullanıcısı yok sadece tormento yu Arif Kara nın videosunda izledim isabeti iyi av bayiin de elime almadan kısa bi inceleme yaptım gayet kibar ve estetik di

muadili dediğiniz hangi marka var mesala verim alabilirmiyim,

Engin sak Ömer Özgür beta solid g max spoton 26 29 hr gibi verim konusunda denemelisiniz denemeden anlayamazsınız anca bt 65 kullanıcısı yorum yaparsa size yardımcı olabilir

Merhaba Arkadaşlar,

bt 65 5,5 uzun ve stabil atış için hangi pellet i önerirsiniz araştırdığım kadarıyla ince mehmet 27- 28 grean önermişler ama piyada yok sanırım,

Bahsettiğiniz ürün pellet değil solid dir ve muadilleri piyasada mevcut ve kesinlikle uzun mesafe için solid öneririm

Tm abi yardimin icin teşekkür ederim benim silahim aslekon mx 8 62 joule gucunde biri hediye olarak aldi sizce bu silahla 300 metreye atabilitmiyim

Hayırlı olsun jul degerine göre atarsın diye düşünüyorum artık yorumları senden alırız silahı senden tanıyalım pek piyasada yok keyifle kullanman dileğiyle

Yada yeni alinan bir silah icin gerekirmi internette yaza ozelliklerlemi gelir silah

Aslen fantaziye giriyor modlama işi keyiflimi dersen keyifli ama psp yi alırken alış amacına göre alırsan daha iyi olur ben silahımı modlamak istemem ama solid atabilecek güçte olması yeterli benim silahım solidde iyi değil ama ona uygun solidi i arıyorum ilkini buldum spoton crazy

Evet internetteki özelliklerde gelir çok küçük farklılık gösterebilir