REXİMEX DAYSTAR VE TORMENTA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • serviste sıkıntı yok ama bunların pek kullanıcısı yok sadece tormento yu Arif Kara nın videosunda izledim isabeti iyi av bayiin de elime almadan kısa bi inceleme yaptım gayet kibar ve estetik di

• Official Post

ikisini de kullandım. daystar sanki regülatör varmışcasına istikrarlıydı.
    servisleri cok sağlam. ne olursa olsun arkasında duruyorlar.

agt agtagt

• aslında şöyle bi durum var bt 65 aldım 1 hafta kadar önce ama silahı çok kötüleyince gönlüm geçti stabil bir silah değilmiş sanırım bende bu işin acemisiyim henüz atış yapma imkanımda olmadı

• Kesinlikle elinizdekini bir tanıyın sonra farklı versiyonlara geçersiniz. bende de bt65 var kullanıyorum (bu arada bende satacağım (elimde breaker var) teke düşürmek için) bence sadece tek zorluğu eğer ki tüp kullanmıyorsanızı dolumu oluyor onun haricin de bence eksisi yok zevk almayı bilin yeterli kardeşim. saygılar.

Varsa Yoksa "Güzel Ahlak"

* Derya Arms Mk -12

* Sıg Sauer P226 (4.5)

* Kral Puncher Breaker 5,5

* Dede Yadigarı 16 cal tek kırma

* Hatsan BT65 SB 5,5

• Field target için Reximex Tormenta düşünüyorum fikir verebilirseniz sevinirim

iyi akşamlar.

Hatsan Nova Star 6,35

Hatsan FlushPup 5,5

Kral Jumbo Dazzle 5,5

Kral Jumbo Dazzle 4,5

Reximex Daystar 5,5

Reximex Daystar 4,5