Bahadirgumus adlı kullanıcının mesajları

Arkadaslar merhaba konya’dan yaziyorum babamdan kalma eser marka es-92 havali tufegim var maalesef tetik kismi ve hava basinci bozuk lutfen yardimci olur musunuz🙏

ya fabrıkaya gonderceksınız eser onlar tamır bakım yapıp sıze gonderırler yada 1.2 arkadas var tufek tamırı yapan onlar sana yardımcı olurlar ancak

evet abım senelerdır ugrasıyor ben 11 yasındaydım abım ozamanlar telsızle konusurudu uzak yerlerle tango1 1kg yankı alfa kesme bıseyler soylerdı suan 40 yasındayım abım hala telsızcılık yapar amator telsızcılık dernegınede uye zeytınburnunda

Bende avrupa yakasındayım. Bahsettiğiniz yerler nerelerdir? Mesaj attım size. Tanışalım👍🏻

tamamdır ılk fırsatda bulusalım soner abıde var oda gelır anadolu yakasında oturuyor oda 1gun toplanırız beraber

2..secenek daha cok agır basıyor genel sebebıde o

3 secenek ıse ınsanların kaynasma arkadaslalık ortamları olusmaması grupların az olması

grupların cok az nadır bulusup faılıyet yapması

süpersınız hobidaş lik bu sevdaya gonul vermıs kısılere yardımcı olmak yol gostermek helal olsun sıze

bence her satıs ılanın altına numara yazılması sart olsun cogu ılanda numara yok msz lar atılıyor cvp verılmıyor satıs ılanlarının altına devamlı yorumlar yapılıyor ılan guncelmıs gıbı devamlı duruyor

ama numara olursa dırek ıletısıme gecılır daha cabuk satıs ıslermlerı gerceklesır

Gen 2 çok eleştirilsede yerli favorimlerde hala 1. Sırada

abı tufek gercekden grupman olarak cok ıyı belkı 1 kac eksıgı ola bılır

zamanla tüfek ıyıce ogrendıkden sonra kullanıcı kendı guclendırmelerını yaparak daha ıyı hale getıre bılır

Bu yazılardan anladığım kadarı ile Reximex Throne Gen 2 alınmaz. Alınırsa da mutlaka iyi bir usta bulunmalı ve ürün ciddi bir bakımdan geçmeli. Gelen ürünler sorunlu ve fabrika çok yavaş davranıyor ve zaman zaman tamiri aksatıyor.

Forumlarda okuduğum kadarıyla bu marka çok sevilmesine rağmen çok sorunlu. Ama millet tercih etmeye devam ediyor. İşte benim anlamadığım bu.

PCP ye giriş yapan biri bu marka ve modeli tercih etmemeli mi? En sorunsuz Effecto mu?

Fabrıka ürünuyle ilgileniyor her türlü destegide sagliyor Reximex Türkiye sorumlusu Hasan BEY var her hangı sorunuz varsa yardımcı oluyor
    Tüfek grupman tüfegi oldugı icin ayarlarıyla oynanmasını istenmıyor açıkcası

Dunyadıkı butun urunlerde genelde boledır ürünün orjınalı halini degısıklık yaparsanız garantıden cıkar

Aldığım günün ertesinde fabrikaya gönderdiğim tüfektir kendileri :) Px4 ve Px5'e göre malzemeden kısılmış, görünüş olarak çok güzel fakat malzeme kalitesi olarak sınıfta kalan bir tüfek.. 2 haftadır serviste bekliyor, bana gelen tüfek çok kötü boyanmıştı tüfeği söktüğünüzde dışı seni içi beni yakacak bir Zeon :) Aldığıma pişmanım.. Tek sevindirici yanı namlusunun çok kaliteli olması..

bu msz bıraz ıcımı rahatlattı rexımex gen2 almısdım bunu neden almadım dıye kendımı sorguluyordum