ataozd adlı kullanıcının mesajları

Bahsettiğiniz 1000liralık tüplerin çoğunun DOT sertifikası yok, alacağınız tüpün sertifikalarını mutlaka sorun derim..

teşekkürler verdiğiniz bilgi için. bilmiyordum dot sertifikasını aliexpres te discovery optics in kendi bölümünde sattığı ürün var açıkçası discovery optics in satmasına güveniyordum sadece

selamlar ben de yurtdışından karbon tüp alıp 500cc 250 bara yükseltmeyi planlıyorum throne u 250 bar için mekanizmada herhangi ekstra bir modifiye gerekiyor mu yoksa regülatör ve tüp basıncını sıfırlayıp çıkan tüpteki başlığı karbon tüpe monte edip sonra karbon tüpü takmak yetiyor mu

Bende throne var. Stabil bir tüfek, başarılı bir regülatörü var. 4.5 mm bir de namlu seti aldım onunla da denedim. Sonra Air arms aldım s510 twin cylinder. Weihrauch Hw100 bile bu kadar keyif vermedi bana. O nedenle muhtemeldir ki throne u da satarım. Ama bahsettiğim gibi Raw konusunda sizden bilgi almak isterim.

geç cevap için özür dilerim pazartesi günü bir av bayiisini arayacagım sitelerinde var ama malum sitede olan stokta olmuyor bazen, aradıktan sonra size de bilgi veririm buradan. bu arada size bir şey danısmak istiyorum reximex throne a 500 cc karbonfiber tüp takaarak 250 barda çalıştırarak gariban fx impactı yapsak çalışır mı dün aklıma böyle bir düşünce geldi de hem atış sayısını da artırmış oluruz, aliexpresste 1000 tl ye satılmakta tüp

Arkadaşlar merhaba 6 adet regülatörsüz yerli tüfek aldıktan sonra effexto px5 pro aldım ve regülatörün önemini anladım elimde hatsan flash,hercules kral dazzle,bigmax,bigmax x,ekinoks mevcut ama dediğim gibi px5 i alınca işin regülatörle çok değiştiğini anladım sizlerden ricam 3 tüfek arasında banaa yol göstermeniz veya bunlara ek 5-6k bütçede önerebileceğiniz başka tüfekler ? yerli tüfeklerin çoğuna sahip oldum çogunu da kullandım artık yabancı markalara geçmek gerekli midir sizce de ? teşekkürler

Seçenekler : 1) RAW RAPID AIR HM 1000 .22 CAL LAMINE (250 bar 500cc 5.5 cal 125 bar SABİT regülatör, Lamine kundak)

2) RAW RAPID AIR HM 1000 .25 CAL ( 250 bar. 500cc 6.35 cal AYARLANABİLİR REGÜLATÖR )

3 ) Hatsan Nova Star Premium LW .22 cal ( 250 BAR 500 CC 5.5 CAL AYARLANABİLİR REGÜLATÖR, lamine kundak )