regülatörlü tüfek seçimi konusunda yardım

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • sizce hangisi 5

1. RAW RAPID AIR HM 1000 .22 CAL LAMINE (2) 40%
    2. Hatsan Nova Star Premium LW .22 cal (2) 40%
    3. RAW RAPID AIR HM 1000 .25 CAL (1) 20%

Arkadaşlar merhaba 6 adet regülatörsüz yerli tüfek aldıktan sonra effexto px5 pro aldım ve regülatörün önemini anladım elimde hatsan flash,hercules kral dazzle,bigmax,bigmax x,ekinoks mevcut ama dediğim gibi px5 i alınca işin regülatörle çok değiştiğini anladım sizlerden ricam 3 tüfek arasında banaa yol göstermeniz veya bunlara ek 5-6k bütçede önerebileceğiniz başka tüfekler ? yerli tüfeklerin çoğuna sahip oldum çogunu da kullandım artık yabancı markalara geçmek gerekli midir sizce de ? teşekkürler

Seçenekler : 1) RAW RAPID AIR HM 1000 .22 CAL LAMINE (250 bar 500cc 5.5 cal 125 bar SABİT regülatör, Lamine kundak)

2) RAW RAPID AIR HM 1000 .25 CAL ( 250 bar. 500cc 6.35 cal AYARLANABİLİR REGÜLATÖR )

3 ) Hatsan Nova Star Premium LW .22 cal ( 250 BAR 500 CC 5.5 CAL AYARLANABİLİR REGÜLATÖR, lamine kundak )

• Reximex Throne neden düşünmediniz ?

KRAL CUSTOM AUTOMATİC 22CAL.

CZ 75 9MM

LLAMA 7.65

SARSILMAZ SAR9 SC

SARSILMAZ B6C

STOEGER STR-9SC SUB COMPACT

• Reximex Throne neden düşünmediniz ?

reximex throne u arkadasımda vardı onda kullandım throne un atış sayısı bana az geldi ve kral tüfeklerdeki gibi throneda da çekiç vurma sesini sevemedim bir türlü ondan dolayı throne u düşünmedim açıkçası fikirleriniz için teşekkür ederim

• Raw Türkiye'de satılıyor mu acaba?

Air Arms S510 TC - 5.5 mm

FX Dreamline Tactical Compact - 5.5 mm

Reximex RP - 5.5 mm

• Raw Türkiye'de satılıyor mu acaba?

sizde de throne var galiba 5.5 siz ne düşünüyorsunuz throne hakkında fikirlerinizi almak isterim bahsettiğim tüfeklerle arasında siz ne dersiniz bir arkadaşımız da throne önermişti

• Bende throne var. Stabil bir tüfek, başarılı bir regülatörü var. 4.5 mm bir de namlu seti aldım onunla da denedim. Sonra Air arms aldım s510 twin cylinder. Weihrauch Hw100 bile bu kadar keyif vermedi bana. O nedenle muhtemeldir ki throne u da satarım. Ama bahsettiğim gibi Raw konusunda sizden bilgi almak isterim.

Reximex RP - 5.5 mm

• Bende throne var. Stabil bir tüfek, başarılı bir regülatörü var. 4.5 mm bir de namlu seti aldım onunla da denedim. Sonra Air arms aldım s510 twin cylinder. Weihrauch Hw100 bile bu kadar keyif vermedi bana. O nedenle muhtemeldir ki throne u da satarım. Ama bahsettiğim gibi Raw konusunda sizden bilgi almak isterim.

geç cevap için özür dilerim pazartesi günü bir av bayiisini arayacagım sitelerinde var ama malum sitede olan stokta olmuyor bazen, aradıktan sonra size de bilgi veririm buradan. bu arada size bir şey danısmak istiyorum reximex throne a 500 cc karbonfiber tüp takaarak 250 barda çalıştırarak gariban fx impactı yapsak çalışır mı dün aklıma böyle bir düşünce geldi de hem atış sayısını da artırmış oluruz, aliexpresste 1000 tl ye satılmakta tüp

• geç cevap için özür dilerim pazartesi günü bir av bayiisini arayacagım sitelerinde var ama malum sitede olan stokta olmuyor bazen, aradıktan sonra size de bilgi veririm buradan. bu arada size bir şey danısmak istiyorum reximex throne a 500 cc karbonfiber tüp takaarak 250 barda çalıştırarak gariban fx impactı yapsak çalışır mı dün aklıma böyle bir düşünce geldi de hem atış sayısını da artırmış oluruz, aliexpresste 1000 tl ye satılmakta tüp

merhaba Cemal bey cevap vermiş anladığım oluyor bu bahsettiğiniz yöntem Throne'da.

Raw konusunda da sanırım Avmarin'e baktınız. bir sorun ama fiyat biraz eskiden kalmış geldi bana :)

Reximex RP - 5.5 mm

• geç cevap için özür dilerim pazartesi günü bir av bayiisini arayacagım sitelerinde var ama malum sitede olan stokta olmuyor bazen, aradıktan sonra size de bilgi veririm buradan. bu arada size bir şey danısmak istiyorum reximex throne a 500 cc karbonfiber tüp takaarak 250 barda çalıştırarak gariban fx impactı yapsak çalışır mı dün aklıma böyle bir düşünce geldi de hem atış sayısını da artırmış oluruz, aliexpresste 1000 tl ye satılmakta tüp

Bahsettiğiniz 1000liralık tüplerin çoğunun DOT sertifikası yok, alacağınız tüpün sertifikalarını mutlaka sorun derim..

''Fx Impact Mk2 - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Huben K1 - Vortex Strike Eagle 5-25x56 FFP - EraTac Mount''

''Huğlu Effecto PX4 LW - Element Titan 5-25x56 FFP''

''Husan M71 - Vortex Strike Eagle 1-8x24 AR-BDC3''

''Husan Metal Force 12 - Sightmark Core SX 2-7x32 BDC''

''Huğlu Veyron Cantilever - Vortex Sparc AR''

''Bauer Kompressoren Poseidon Edition PE100-TB''

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen emrbozkrt ().

• merhaba Cemal bey cevap vermiş anladığım oluyor bu bahsettiğiniz yöntem Throne'da.

Raw konusunda da sanırım Avmarin'e baktınız. bir sorun ama fiyat biraz eskiden kalmış geldi bana

evet site adı yasak diye reklam olsun istemedim yeni fiyat uçuk :)

• Bahsettiğiniz 1000liralık tüplerin çoğunun DOT sertifikası yok, alacağınız tüpün sertifikalarını mutlaka sorun derim..

teşekkürler verdiğiniz bilgi için. bilmiyordum dot sertifikasını aliexpres te discovery optics in kendi bölümünde sattığı ürün var açıkçası discovery optics in satmasına güveniyordum sadece

• evet site adı yasak diye reklam olsun istemedim yeni fiyat uçuk :)

kaç para istiyorlar merak ettim?

Reximex RP - 5.5 mm