Asibirdeli adlı kullanıcının mesajları

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Vector tourex 6x24-50 FFP dürbünle yaptığım atışlar 25 metreye sıfırlama yapmıştım sadece başka sıfırlama yqpmadım. uzaklık arttıkça sadece hedefin daha üstüne nişan almak gerekir buda kullandığın pellete tüfeğin gücüne göre değişir kullandıkça alışılır.

Hocam bu 18.13 grain nasıl 930 FPS stabil gidiyor bende BT 65 var ölçüm yapmadım ama bar göstergesi 110-120 bara düşene kadar pelletler uçuyor gücü azalınca atış yapabiliyorum 35 metrede dolu tüple 15cm ancak grupman yapiyo 120 bar altına düşünce birkaç santim grupman oluyor 26 grain pellet sipariş verdim gelsin birde onunla deniyecem inşallah tüfek güçlü olduğu için sapıtıyordur

Cümleten selam halen bu kalıp işine devam eden var mı 5.5 mm 25-30 grain arası kalıp arıyorum ama yurt dışı alışverişinde bile bulamadım yardımcı olacak olan olursa sevinirim