Bushnell 4*20 dürbün

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • mod25 e takarsın ama namluyu kıramazsın kurmak için. Kısa dürbün ara 4x32 compact dürbün bulman gerek. ben mesela 4x32 stoeger dürbün kullanıyorum

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• Arkadaşlar herkese selamlar

https://www.hilalav.com.tr/urun/bushnell-4x20-tufek-durbunu bu ürünü 105 tl ye gördüm fiyatı çok uygun geldi ürün orjinal mi acaba mod 25 tactical qe üzerine kullanılabilir mi

Bilgi verir misiniz teşekkürler.

Yıllar önce almıştım kesinlikle tavsiye etmiyorum direk çöp

105 TL'ye alırsın kısa bir kullanımdan sonra bundan adam olmaz dersin sonra başka dürbün arayışına girersin

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Arkadaşlar herkese selamlar

https://www.hilalav.com.tr/urun/bushnell-4x20-tufek-durbunu bu ürünü 105 tl ye gördüm fiyatı çok uygun geldi ürün orjinal mi acaba mod 25 tactical qe üzerine kullanılabilir mi

Bilgi verir misiniz teşekkürler.

Benim tavsiyem reddot al sıfır yada ikinci el daha çok işini görür ve daha pratik dürbünü göre malûm tabanca sonuçta dürbünlük bir mesafeye ihtiyacın yok

• Teşekkürler arkadaşlar cevaplar için bende sizinle aynı dusuncedeyim fakat fiyat lar malum çok pahalı şuan hiç bir şeye el sürülmuyor iki sene önce evime hırsız girdi bütün silahlarimi çaldı daha toparlayamadim hobiyi de birakmak istemedim o yüzden mod 25 tact aldim kendimi oyaliyorum cokta keyifli bir tane de bushnell otomatik avcı durbunum var onu bulamamış hırsız bey oyalaniyorum işte ama hatsan kaliteyi çok düşürmüş bence eski ürünleri bence daha kaliteli

iyi hobiler

• Teşekkürler arkadaşlar cevaplar için bende sizinle aynı dusuncedeyim fakat fiyat lar malum çok pahalı şuan hiç bir şeye el sürülmuyor iki sene önce evime hırsız girdi bütün silahlarimi çaldı daha toparlayamadim hobiyi de birakmak istemedim o yüzden mod 25 tact aldim kendimi oyaliyorum cokta keyifli bir tane de bushnell otomatik avcı durbunum var onu bulamamış hırsız bey oyalaniyorum işte ama hatsan kaliteyi çok düşürmüş bence eski ürünleri bence daha kaliteli

iyi hobiler

Başına gelene üzüldüm yıllar önce benim zoraki ve utg marka mini swat kısacık boylu 3-9 profosyonel dürbün le birlikte çalındı zorakiden çok dürbüne daha çok üzülmüştüm çünkü dürbün zorakiden çok daha pahalı birşeydi resmen kahrolmuştum

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Başına gelene üzüldüm yıllar önce benim zoraki ve utg marka mini swat kısacık boylu 3-9 profosyonel dürbün le birlikte çalındı zorakiden çok dürbüne daha çok üzülmüştüm çünkü dürbün zorakiden çok daha pahalı birşeydi resmen kahrolmuştum

sizede geçmiş olsun

Emek verip çalışıp kazanıp bir şey ler yapıyorsun arkandan gelip emeklerini alip gidiyorlar benim zarar büyük oldu o yüzden fazla ürün almakta istemiyorum ama bu hobi insanı rahat bırakmıyor devamlı gidikliyor :) :) :)