ByMalicious adlı kullanıcının mesajları

kralın moderatorleri rahatca sökülüyor. Ama wranglerler yapistirildigindan isitmadan olmaz. 2 yol var bi cezvede moderatorun uc kismini yumurta haslar gibi kaynatabilirsiniz. Bu metodla hic ugrasmadim acikcasi. Benim kullandigim yol: Ocagin ustunde hizli hizli cevirerek isitmak oldu. Isininca neredeyse elle donebilecek kadar gevşiyor ve rahatça cikariyorsunuz. Bu arada cok isitip icini eritmeyin. Icindeki plastik bigudi ve sungerler belki tekrar isinize yarar

hocam uçtan kastınız nedir ?
    adaptöre takılan kısım mı ?

moderatörün içini açıp pulları değiştireceksiniz yada mevcut pulların üzerini bez bantla kaplayıp deliği kendiniz acaksınız lehim makinası yada pellet kalınlığında bir çiviyi kızdırıp ta delebilirsiniz ama deliği pelletten biraz daha büyük açki isabeti etkilemesin birde bantı tek bir yüzüne kaplama hava basıncı sökebilir pulun ön ve arka yüzünü kaplayacak şekilde sar

hocam moderatörü nasıl söktünüz ?

ben de ayni sekilde zorakiyle gelen boradan cok memnun kalmadim. Moderatorun icindeki pullari daralttim sesi mukemmel kesti ustelik namlunun sonuna kadar oturttum. Bunu yaparken yalniz soyle bir sorunla karsilastim. Moderator aparatı her nekadar namluya gore olsa da setiskur gevsekken moderator ve aparati birbirine vidalanmisken susturucuyu oynattiginizda susturucu merkezi kacacak kadar hareket edebiliyor. Setiskuru siktiginizda susturucu tünelinin merkezde kalmis olmasi tamamen sansa kalmis. Bunu sansa birakmamak icin mamluyu japon yapistiricisiyla boyayip kuruttum. Aparati daha sonra sıkı sıkı taktim yerine. Bu sekilde moderator artik merkezde ve sabitti ve artik içindeki pullar rahatca daraltilabilirdi. Bu şekilde ses gercekten harika kesildi. Su saatte bile evde pofuduk yastigi sacmalayabiliyorum ^^

adaptörden olduğunu düşündüm ilk adaptörü değiştirdim izlediğin videolarda Ultra için kimse dibe dayamıyordu ama her olasılığı denedim sonuç aynıydı moderatörün içinde pulları nasıl daralttınız ?

Merhaba herkese iyi forumlar yakın zamanda bir arkadaştan reddot aldım ancak gelen reddot 'da ciddi ghosting problemi vardı cross hiç sabit değildi.

nerden bakarsam cross oradaydı ciddi oynama vardı buda sıfırlamayı çok dengesiz hale getiriyordu.

aldığım arkadaşa yazdım iade alacağını belirtti.

iade ettikten sonra güzel kaliteli bir reddot alıcam tavsiye ettiğiniz reddot modelleri var mıdır ?

Tabii ki Ghosting Problemi Olmayan aklımda bu model var.

Teşekkürler.

https://www.aksuav.com.tr/urun/vector-optics-torrent-1x20-reddot

bir yanlış olmalı. Esas boşta atışta ses çıkar. Pelet varken çok çok az ses çıkar. Bendede Bora mod var sadece tıss sesi duyuyorum. acaba moderatoru tam takamadınız mı?

sonuna kadar soktum ben acaba ucunda mı bırakıcaz ?

EDİT: UCUNADA TAKTIM YİNE SES VAR BOŞTA YOK

bir yanlış olmalı. Esas boşta atışta ses çıkar. Pelet varken çok çok az ses çıkar. Bendede Bora mod var sadece tıss sesi duyuyorum. acaba moderatoru tam takamadınız mı?

ucundakini çıkardım borada aparat takılıydı direk geçirdim namluya setskurunuda güzelce sıktım boşta dediğiniz gibi tıs diye ses geliyo doluda daha fazla ses geliyo numaranızı atarsanız video atayım whatsappdan

Merhabalar Aksuav üzerinden bora moderatörü aldım boşta atışta sesi ciddi oranda kesti ancak pellet atarken yine yüksek bir ses çıkıyor bunu dahada sessizleştirmenin bir yolu var mı ?

Hocam 4.5 hakkında rüzgarlı havalarda uçuşuyor vs denildiği için 5.5 düşündüm alan arkadaş ve kullanan kişilerden duyduğum pellet markası bağlantıdaki gibi
    ayrıca moderatörün adaptörüde var hocam yanında.
    çok uzak atışlar yapmıcam ayrıca sırf görüntüsüde güzel olsun dire reddot düşünüyorum.

9x40 gibi dürbünlerin fiyatı ciddi anlamda yüksek olduğu için hem uygun hem görünüşü iyi olan reddot düşüncesindeyim :)

Merhabalar herkese iyi forumlar 2.el 5.5mm Kalibreli Zoraki HP01-02 Ultra alarak aranıza yeni katılmış bulunmaktayım :)
    Tabancam henüz gelmeden aksesuar arayışına başladım.
    Tavsiye ettiğiniz aksesuarlar nedir ?
    Almayı düşündüklerim;

Pellet; https://www.aksuav.com.tr/urun…acma-13-43-grain-500-adet
    Moderatör; https://www.aksuav.com.tr/urun…daptor-ve-bora-moderatoru
    Bakım Yağı; https://www.aksuav.com.tr/urun…amacli-50-ml-cam-sise-yag
    Reddot; 2.el Alacağım.

Ayrıca WhatsApp Grubu vs. Varsa Katılmak İsterim.
    Herkese İyi Forumlar Dilerim, İyi Geceler.