Zoraki Moderatör Hakkında.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar Aksuav üzerinden bora moderatörü aldım boşta atışta sesi ciddi oranda kesti ancak pellet atarken yine yüksek bir ses çıkıyor bunu dahada sessizleştirmenin bir yolu var mı ?

• bir yanlış olmalı. Esas boşta atışta ses çıkar. Pelet varken çok çok az ses çıkar. Bendede Bora mod var sadece tıss sesi duyuyorum. acaba moderatoru tam takamadınız mı?

Diana
    Weihrauch
    Crosman

Hatsan
    Reximex

Evanix

KalibrGun
    Air Arms

AirForce

FX

Zoraki

Walther

Daisy

Beeman

• bir yanlış olmalı. Esas boşta atışta ses çıkar. Pelet varken çok çok az ses çıkar. Bendede Bora mod var sadece tıss sesi duyuyorum. acaba moderatoru tam takamadınız mı?

ucundakini çıkardım borada aparat takılıydı direk geçirdim namluya setskurunuda güzelce sıktım boşta dediğiniz gibi tıs diye ses geliyo doluda daha fazla ses geliyo numaranızı atarsanız video atayım whatsappdan

sonuna kadar soktum ben acaba ucunda mı bırakıcaz ?

EDİT: UCUNADA TAKTIM YİNE SES VAR BOŞTA YOK

• ben de ayni sekilde zorakiyle gelen boradan cok memnun kalmadim. Moderatorun icindeki pullari daralttim sesi mukemmel kesti ustelik namlunun sonuna kadar oturttum. Bunu yaparken yalniz soyle bir sorunla karsilastim. Moderator aparatı her nekadar namluya gore olsa da setiskur gevsekken moderator ve aparati birbirine vidalanmisken susturucuyu oynattiginizda susturucu merkezi kacacak kadar hareket edebiliyor. Setiskuru siktiginizda susturucu tünelinin merkezde kalmis olmasi tamamen sansa kalmis. Bunu sansa birakmamak icin mamluyu japon yapistiricisiyla boyayip kuruttum. Aparati daha sonra sıkı sıkı taktim yerine. Bu sekilde moderator artik merkezde ve sabitti ve artik içindeki pullar rahatca daraltilabilirdi. Bu şekilde ses gercekten harika kesildi. Su saatte bile evde pofuduk yastigi sacmalayabiliyorum ^^

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• ben de ayni sekilde zorakiyle gelen boradan cok memnun kalmadim. Moderatorun icindeki pullari daralttim sesi mukemmel kesti ustelik namlunun sonuna kadar oturttum. Bunu yaparken yalniz soyle bir sorunla karsilastim. Moderator aparatı her nekadar namluya gore olsa da setiskur gevsekken moderator ve aparati birbirine vidalanmisken susturucuyu oynattiginizda susturucu merkezi kacacak kadar hareket edebiliyor. Setiskuru siktiginizda susturucu tünelinin merkezde kalmis olmasi tamamen sansa kalmis. Bunu sansa birakmamak icin mamluyu japon yapistiricisiyla boyayip kuruttum. Aparati daha sonra sıkı sıkı taktim yerine. Bu sekilde moderator artik merkezde ve sabitti ve artik içindeki pullar rahatca daraltilabilirdi. Bu şekilde ses gercekten harika kesildi. Su saatte bile evde pofuduk yastigi sacmalayabiliyorum ^^

adaptörden olduğunu düşündüm ilk adaptörü değiştirdim izlediğin videolarda Ultra için kimse dibe dayamıyordu ama her olasılığı denedim sonuç aynıydı moderatörün içinde pulları nasıl daralttınız ?

• adaptörden olduğunu düşündüm ilk adaptörü değiştirdim izlediğin videolarda Ultra için kimse dibe dayamıyordu ama her olasılığı denedim sonuç aynıydı moderatörün içinde pulları nasıl daralttınız ?

moderatörün içini açıp pulları değiştireceksiniz yada mevcut pulların üzerini bez bantla kaplayıp deliği kendiniz acaksınız lehim makinası yada pellet kalınlığında bir çiviyi kızdırıp ta delebilirsiniz ama deliği pelletten biraz daha büyük açki isabeti etkilemesin birde bantı tek bir yüzüne kaplama hava basıncı sökebilir pulun ön ve arka yüzünü kaplayacak şekilde sar

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Kastettiğim bu şekilde yapacaksın bende işe yaradı diyelim ki sende işe yaramadı bir kaybın olmaz moderatör e zarar verecek kesme biçme işlemlerine hiç girmeyin

• ben cebime 4,5luk sacma aldim bitane. gittim nalbura sacmanin kili kilina gecebilecegi 3-5 pul aldim. Dış capi kucuktu aldigim pullarin. ama moderatorun icindeki buyuk pullara merkezleyerek japonla yapistirdim.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• bant patlamaz sa daha kolay ama kesinlikle banti oneririm. Cok ugrastim ben onlari merkezlemekle 40 kere sök topla can sıkıcı

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• Bez bant uygularsanız birde 3 tur sıkı sararsan birşey olmuyor zaten deliğinide kızgın Çubuk ile yakarak açtığında oradada bir yapışma oluyor ben uyguladım kullanıyorum tüfeğin sesi en düşük seviyeye indi diyebilirim

• moderatörün içini açıp pulları değiştireceksiniz yada mevcut pulların üzerini bez bantla kaplayıp deliği kendiniz acaksınız lehim makinası yada pellet kalınlığında bir çiviyi kızdırıp ta delebilirsiniz ama deliği pelletten biraz daha büyük açki isabeti etkilemesin birde bantı tek bir yüzüne kaplama hava basıncı sökebilir pulun ön ve arka yüzünü kaplayacak şekilde sar

hocam moderatörü nasıl söktünüz ?

• hocam moderatörü nasıl söktünüz ?

kralın moderatorleri rahatca sökülüyor. Ama wranglerler yapistirildigindan isitmadan olmaz. 2 yol var bi cezvede moderatorun uc kismini yumurta haslar gibi kaynatabilirsiniz. Bu metodla hic ugrasmadim acikcasi. Benim kullandigim yol: Ocagin ustunde hizli hizli cevirerek isitmak oldu. Isininca neredeyse elle donebilecek kadar gevşiyor ve rahatça cikariyorsunuz. Bu arada cok isitip icini eritmeyin. Icindeki plastik bigudi ve sungerler belki tekrar isinize yarar

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• hocam moderatörü nasıl söktünüz ?

Kral marka moderatör elle döner eğer dönmüyorsa yumuşak bir nesne ile kesinlikle metal kullanmayın örneğin bazı penselerin sapı kauçuk oluyor kafadaki pula tıklayın bırakır

• kralın moderatorleri rahatca sökülüyor. Ama wranglerler yapistirildigindan isitmadan olmaz. 2 yol var bi cezvede moderatorun uc kismini yumurta haslar gibi kaynatabilirsiniz. Bu metodla hic ugrasmadim acikcasi. Benim kullandigim yol: Ocagin ustunde hizli hizli cevirerek isitmak oldu. Isininca neredeyse elle donebilecek kadar gevşiyor ve rahatça cikariyorsunuz. Bu arada cok isitip icini eritmeyin. Icindeki plastik bigudi ve sungerler belki tekrar isinize yarar

hocam uçtan kastınız nedir ?
    adaptöre takılan kısım mı ?

• diğer ucu adaptorun degil, o ic daha kolay dönüyor

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• Tamam içini boşaltıp pulları bez bantla sarın deliğini açın ve dağıttığınız şekilde tekrardan toplayın

• Bu işlemleri yaparken moderatör tabancada takılı olmasın sakatlık olmaması için