Posts by serkan78

Kararımı verdim bugün bi tanıdık sayesinde bedava pompa sahibi oldum.Şöyle düşündüm zorakinin tasarımı zaten kaba madem kaba bi tabanca alacağıma tek tek atan değilde seri atan birşey alayım dedim.Ve ardından pompayı aldığım tanıdık sayesinde bi dükkandan 650tl ye Kralın pcp tabancası olan np-01 ve yanında ev için jerico 941 co2 tabanca aldım.Hepsinin bana maliyet 900tl tuttu.
    Eğer heveslerimi alıp bu hobiyi bırakmaz devam edersem yıl sonunda zoraki ultrayıda alıcam.

Yorum yapan herkese teşekkür ederim var olun.

Mantıklı bir seçim olmuş güle güle kullanın.

İkinci el zorakiyi moderatörle beraber al direkt atışa başlarsın. Problem yaratacak en fazla 2 o ring aşınmıştır değiştirip geçersin. Diğerleri ev için hem tehlikeli hem gürültülü. Zorakinin pazarı aktif sıkılırsan sen de satabilirsin.

Şişeleri parçalamak ve 50 mt mesafe deyince zoraki, ultrası bile gerçekten hafif kalıyor. Evet 50 mt rüzgarsız havada 3-5 cmlik gurupman çıkarır ama şişeyi devirmekte bile zorlanabilir. Gücü ayarlanabilir bir pcp tabanca kralnp01 gibi inceleyin derim. Ha şunu da diyim evin içinde kullanmak için moderatürlü bir zoraki de tadından yenmiyor.

Zaten teknik servisinde bi idris usta var sağolsun . Bence firma ona ödül versin çok yardımcı ve sabırlı diğer elemanlarından da çok memnunuz. Yarın hava nasıl olacak diye bile sorsanız kralın teknik servisi bize sabırla cevap arar :D

• 1 hafta önce jsb saçma siparişi verdim kargoya koydukları gün firmayı aradım yalnış sipariş geçtim bunları geri çekip başka saçma gönderin talebim üzerine. bayiideki hakan bey hemen malı kargodan çekip istediğim saçmaları aynı gün kargoya verdi ve öyle sarmışlar ki matruşka gibi 30 katlı binadan düşse birşey olmaz. buradan benim kaprisimi çekip işini en iyi şekilde yapan kafkasav hakan beye çok teşekkür ediyorum. ben kendi kendime gönderiyo olsam bu kadar uğraşmazdım. Bu yazdıklarım reklam amacı gütmemektedir. Kötüyü yerer iyiyi överim.

merhaba. benim tufekte yeni tip sarsorler gayet uyumlu. dr alpaslan şen youtube da nasil yuklenecegini cok guzel anlatiyordu. hangi video oldugunu bulamazsaniz arastirip linkini yollarim size. pompayla hava basmaya gelince bizim gibi sedanter yasayan insanlara sadece hobileri harekete zorluyo. o yuzden scubaya kesinlikle alistirmicam kendimi ;) suan cok cok daha rahat hava basiyorum. ve kollarimin kaslandigini gormek bana ayri bir mutluluk veriyo. :) tabi sizde discopati falan varsa bu tarz hareketler sikintiyi arttirabilir. hangi kaslara yonelik zorlanma oluyo hareketi iyi incelemek gerek

Arkadaşlar hernekadar kral silahları istikrarlı olsa da özellikle 200 barlarda hızı hissedilir şekilde düşük. Yani max180 barlarda kullanmak gerek ya da bir regülatör şart. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar bilgi verirse çok seviniriz. Hatsan regülatörleri uyarmı, kral armsın konuyla ilgili çalışması varmı vs... aydınlatırsanız çok memnun oluruz