ŞAHSIMA YAPILAN SUÇLAMA

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
    • Official Post

Cemal bunlar yeni türedi kardeşim farklı mecralarda da işbaşındalar.Bu haysiyetsizlerin amacı nedir bilmiyorum ama zayıf noktadan hipnoz yöntemli ikna kurmaya çalışıyorlar Allah ıslah etsin ne diyeyim..Fazla kafana takma sal gitsin organize işler bunlar..

Çok haklısın abi ben saldım da arkadaş beni mahkemeye verip parasını alacakmış. Bende sabırla ve ısrarla bekliyorum.

• Cemal abiden novastarı ben aldım ve halen bizde o novastar, severek kullanıyoruz. Cemal abi kargoda çıkan sorunu bile cebinden karşıladı güvenilir satıcıdır. Bizim aldığımız novastar ile diğer kişinin bahsettiği tüfek tamamen farklı zaten resimler ve dekontlar ile kanıtladık.

• Bana bu hobiyi aşılayan adamdır Cemal. Hobiye başladım başlayalı kendisi ile görüşürüm ahbap olduk artık :)

Ağır konuşmak istemiyorum. İşim gereği bende bir çok kez iftiraya uğradım.

Şu durumda bu konu daha fazla ilerlemez. Adamsa özür diler değilse susar çeker gider.

Foruma üye ise de ifşala gitsin.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Cemal bunlar yeni türedi kardeşim farklı mecralarda da işbaşındalar.Bu haysiyetsizlerin amacı nedir bilmiyorum ama zayıf noktadan hipnoz yöntemli ikna kurmaya çalışıyorlar Allah ıslah etsin ne diyeyim..Fazla kafana takma sal gitsin organize işler bunlar..

Ya bizim hobide hemi cimi kaç kişiyiz bize bulaşmasınlar gitsinler başka hobilere zehir olsunlar.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Boschun cagri merkezinde calisiyorum bu tarz musteriler bazen denk geliyor sesim dinlendigi icin aklimadan gecenleri musteriye aktaramiyorum bana boyle biri denk gelse de bi rahatlasam beyaaa 😂😂

hatsan mod 125 4.5 mm vortex gas piston

at44 long lw 4.5 mm

eskiyenler

hatsan mod 90 5,5 mm

hatsan mod 99 5,5 mm

• değişik isler ya,.. bosver Cemal Hocam bak sen keyfine seni hepimiz taniyoruz ve cok seviyoruz.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• İftira atmak ne kadar kolaymış tüfeği satın aldığını iddia eden şahıs önce ıspatlamalı eğer ıspatlamazsa üyeliği ifşa edilmeli ve engellenmeli .

Şahsen ben ismini bilmek isterim sonuçta burada ürün alıyoruz satıyoruz birde böyle şeylerle uğraşmayalım

FX Dreamline Compackt 5,5 mm + zeiss 5*25*50 ffp satılık

kral puncher np01 5,5mm + leapers 3-12*44 mini swat mildot satılık

reximex tormenta 5.5 mm + tac vektor 4-16*50 sf satılık

kral mortal 5,5 + tac vektör sentinel 4-15x50 e-sf satılık

• Çok haklısın abi ben saldım da arkadaş beni mahkemeye verip parasını alacakmış. Bende sabırla ve ısrarla bekliyorum.

Mahkeme tl olan ana parayı dolar üstünden faizini ise 24 ayar altın üstünden verir artık.

Kral Puncher Ekinoks 6,35

Kral Puncher NP 04 4,5

hatsan blitz bullpub 6,35

bushnell 8-32-50 dürbün (çin malı)

Leupold Red Dot

Çin Malı el pompası

aranıyor:

yüksek basınçlı el pompası

hatsan 125-135 vortex

parallax free red dot

• Official Post

İftira atmak ne kadar kolaymış tüfeği satın aldığını iddia eden şahıs önce ıspatlamalı eğer ıspatlamazsa üyeliği ifşa edilmeli ve engellenmeli .

Şahsen ben ismini bilmek isterim sonuçta burada ürün alıyoruz satıyoruz birde böyle şeylerle uğraşmayalım

ispatlayamadı bir haftadır tık yok.

enayi aradı, bulamadı.

• İlginç, geçmiş olsun

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Bu olayda haklı olabilirsin fakat benim bu konuyla alakası olmayan bir sıkıntım oldu sizin bazı üyelere güvenilir üye eklemeniz yüzünden bende güvendim ismi lazım değil takas yoluyla elime bozuk ürün geldi ve malum üye beni mağdur etti

• Bu olayda haklı olabilirsin fakat benim bu konuyla alakası olmayan bir sıkıntım oldu sizin bazı üyelere güvenilir üye eklemeniz yüzünden bende güvendim ismi lazım değil takas yoluyla elime bozuk ürün geldi ve malum üye beni mağdur etti

Lütfen bu şahsı yöneticilere bildiriniz. Eğer ki bu konuda haklı olduğunuz kanaatine varılırsa ilgili üye hakkında yaptırım yapılacaktır. Ha olmaz ya yöneticiler ilgili şahısı kayırırsa bir konu açıp bizleri bilgilendirebilirsiniz.

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen bullarika ().