Kırma namlulu tufekte nişangah tavsiyesi

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hatsan mod 135 qe votex modelini aldım 5.5mm kolay hedef almak için ve 50 metre civarı en azından 5cm'lik hedefi rahat görmek ve vurmak için projector ayak ile dürbün mü yoksa reddot gibi birşey mi kullanmalıyım.

Hangisi öneriliyorsa ona göre ürün tavsiyesi olanlarında yorumunu bekliyorum.

• 50mt den 5cmlik hedefe reddotla atmak icin en az 5bin tllik reddot gerek. Işığı kisilabilen ya da enazindan 2x zoomlu. Bende vortex crossfire 2 var bu reddot her turlu silahla kullanilabilir. Ayaklari sabitleyin ayar falan kacirmaz. o mesafeden 5cmlik hedefi vurabiliyorum ama durbun kadar zevkli olmuyor. Förmda konuyla ilgili cvp gelmemesinin nedeni Herseyden once zevklerin ayri olmasi. Durbun kullañacaksaniz da protector şart bence. Ben olsam once tufegin gücünü bi sekil azaltir sonrasinda protectorlu durbunle keyfime bakardim.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• 50mt den 5cmlik hedefe reddotla atmak icin en az 5bin tllik reddot gerek. Işığı kisilabilen ya da enazindan 2x zoomlu. Bende vortex crossfire 2 var bu reddot her turlu silahla kullanilabilir. Ayaklari sabitleyin ayar falan kacirmaz. o mesafeden 5cmlik hedefi vurabiliyorum ama durbun kadar zevkli olmuyor. Förmda konuyla ilgili cvp gelmemesinin nedeni Herseyden once zevklerin ayri olmasi. Durbun kullañacaksaniz da protector şart bence. Ben olsam once tufegin gücünü bi sekil azaltir sonrasinda protectorlu durbunle keyfime bakardim.

Gücü düşük istesem bunu almazdım evet protector alıcam eğer dürbün olursa ki bu gidişle dürbün protector yapicak gibiyim sizin reddotu da arastiricam