Zoraki hp 01 ultra grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Spoton 18.13 spoton düz uçlu ile tek delik yaptı 😁

Şu düz uçlu saçmalardan da hicbirzaman randiman alamadim. Yillardir elime sürmedim o yüzden. ama canim cekti simdi. Kagitta açtığı delikler cok guzel olurdu. ^^

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• Ayni sacmalari ben de denedim. Benimki daha da kotuydu neredeyse. Jsb exaxt rs ile tek delik buarada. Spoton dome u sevmedi benimki de. Bugun mr shooty aldim onu denicem :D

Shooty'de nasll sonuç alacağını merak ediyorum. Ben de pcp için 5.5 dome unu almıştım, her pellet ayrı ağırlıktaydı, her biri ayrı yere gitti, kaldırıp bir kenara koydum. Zaten kutularında pellet ağırlığı da yazmıyor yanlış hatırlamıyorsam

Niksan Ozark-TW 5,5 mm + Huma Air regulator+Discovery 6-24X44 SF IR

Reximex Meta Premium 5,5 mm + Nikko Stirling Diamond 6-24X50 FFP

Gamo Coyote Black 5,5 mm

Zoraki HP01 4,5 mm

Beretta Elite II CO2

Mavoric M1 Semi Auto 12 CAL

• Shooty'de nasll sonuç alacağını merak ediyorum. Ben de pcp için 5.5 dome unu almıştım, her pellet ayrı ağırlıktaydı, her biri ayrı yere gitti, kaldırıp bir kenara koydum. Zaten kutularında pellet ağırlığı da yazmıyor yanlış hatırlamıyorsam

15 küsur grn idi yanlış değilsem 5.5 spoton 18.13 zaten cok zevkli oluyor keşke diğer havalı tüfekler gibi tek kurma olsaydı 3 kez yoruyor fazla atınca 🥰

• Şu düz uçlu saçmalardan da hicbirzaman randiman alamadim. Yillardir elime sürmedim o yüzden. ama canim cekti simdi. Kagitta açtığı delikler cok guzel olurdu. ^^

Zoraki çok nadir saçma seçiyor yeterki yuvaya düzgünce otursun gerisi onda 😁

• Zoraki çok nadir saçma seçiyor yeterki yuvaya düzgünce otursun gerisi onda 😁

Benim zorakim cok simarik amcasi, cok zorluyor beni bazen

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• Benim zorakim cok simarik amcasi, cok zorluyor beni bazen

Pcpye geçince zorladı 2 3 pompa olması yaylilar gibi tek olsa çok zevkli 🥰

• bunun sessizligi, hafifliği, isabeti, at cantaya gitsinligi de hicbirinde yok ama. Zoraki votka gibi yanina bisi istemiyor. Pcp olsa yanina mezesini de almak gerek. :D

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• Shooty'de nasll sonuç alacağını merak ediyorum. Ben de pcp için 5.5 dome unu almıştım, her pellet ayrı ağırlıktaydı, her biri ayrı yere gitti, kaldırıp bir kenara koydum. Zaten kutularında pellet ağırlığı da yazmıyor yanlış hatırlamıyorsam

Mr Shooty i ilk kez deneme sansim oldu. Spoton dome daha iyi. Bir de shooty sert malzeme. Tek kurmada gitmiyor bazen. Namluda kaliyor. En az 2 kez kurmak istiyor.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• Mr Shooty i ilk kez deneme sansim oldu. Spoton dome daha iyi. Bir de shooty sert malzeme. Tek kurmada gitmiyor bazen. Namluda kaliyor. En az 2 kez kurmak istiyor.

Bende 18.13 bile tek kurulmada atıyor Zorakide namluda kalma gibi bir sorun hiç yaşamadım 50 metreden kapak bile vuruyor fakat çok fazla kurmak gerekiyor bıktırdı 🥰

• bunun sessizligi, hafifliği, isabeti, at cantaya gitsinligi de hicbirinde yok ama. Zoraki votka gibi yanina bisi istemiyor. Pcp olsa yanina mezesini de almak gerek. :D

Güzel fakat kurmak kötü :D

• buara ben de bi kundak dusunmeye basladim zorakiye. Orjinal kundagi coknuzun durbun icin hosuma gitmedi

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• buara ben de bi kundak dusunmeye basladim zorakiye. Orjinal kundagi coknuzun durbun icin hosuma gitmedi

Aslında orijinal kundağı çok güzel şayet ahşap yapacaksanız hafif birşey yapmanızı öneririm hatta arka tarafa extra bir parça yapıp kanca dipçik yaparsanız harika duruyor

• vallaha strafordan yapip silikonla yapistirasim var. O derece tembel cozumler arayisindayim suan.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• vallaha strafordan yapip silikonla yapistirasim var. O derece tembel cozumler arayisindayim suan.

Yaparsaniz bence kolay sökülüp takilan birşey yapın kolaylık olur o kadar ucuza kaçıpta hevesinizi kaçırmayın bence

• gözlemlere basladim yavastan. baktigim her nesneye acaba bundan bi kundak cikarmi diye kafamda kesip bicip delikler aciyorum suan:)))

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• gözlemlere basladim yavastan. baktigim her nesneye acaba bundan bi kundak cikarmi diye kafamda kesip bicip delikler aciyorum suan:)))

5456439199 mesaj atın wpden size pratik bı yol gostereyim fazla ugrastirmaz