JKomando adlı kullanıcının mesajları

Sıfırlama Gerçekten zor benimde tufek sifirlama sehpam yok bir yolunu bulup hassas bir sifirlama yapmak istiyorumda para harcamadan nasil yapilir onu bulamadim 😁 Aslinda namluya girip icerden isik atan bir lazer olsa yakin mesafelerde pratik oluru

hocam yiv ve setli silahlarda balistik eğrisi oluşuyor namludan çıkan ışıkla merminin izleyeceği yol kesişme noktasına kadar aynı değil aslında o lazer işleri biraz uğraşırıyor ama tabi namlu yolu ve mermi hattı ile ilgili avantaj sağlar

Hocam hiç hevesinizi kaybetmeyin her tüfeğin iyi kötü alışma süreci olur araştırmaya ve denemeye devam edin ben 1 ayda 1 dürbünü zar zor montajladım çok uğraştım ve sonunda oldu attığımı vuruyorum.

çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

Tüfeğiniz kazasız belasız günlerde kullanmanızı dilerim, bildiğim kadarıyla yerli üretimi olan en güçlü modeli tercih etmişsiniz .

teşekkür ederim evet tercihim güçten yanaydı ama sıfırlama sehpasına sahip olamadığım için ve düzgün bir atış alanı hazırlamadığım için henüz tüfeği sıfırlayamadım ^^ 6 lt tüp 1 kg da solid bitirdim bu arada dürbünümde bazı problemler ortaya çıktı herşey o kadar kötü gidiyor ki başlar başlamaz soğuma eşiğine geldim bully almama rağmen ağır bir tüfek ayakta ateş etmek sorun değil ama dürbünle nişan alıp hedef tutturmak sorun uzun vadeli bir kullanım sonrasında olumlu ve olumsuz yanlarını yazacağım bir başlık açacağım

Peki neden Hatsan 😄

2023 model yerli firmaların tüfekleri beni çok heyecanlandırıyor. Ne zaman satışa çıkar bilemem ama. Bence bir mail falan atıp yeni ürünleri beklemeye çalışın derim.

hercules bully long 6.35 aldım hocam 2-3 gündür gerekli ekipmanlarını tamamlamaya çalışıyorum neden hatsan tahrip odaklı düşündüğüm için seçtim bahtiyar bey 666 dan daha güçlü dedi

Hayırlı olsun gayet güçlü bir tüfek doğru pelleti bulursanız isabetli olacaktır bol bol çeşit ve farklı ağırlık deneyin.

şimdiden 40 42 44 46 ile başlayacağım tüfekte güç kademe ayarı yok 40 altı tavsiye bile etmiyorlar baya tahrip ve uzun mesafe ağırlıklı bir tüfek diyorlar sonrsaında 50 ve yukarısını da niyetliyim paylaşırım yine buradan da

penetrasyon yani tahrip üzerine bir atış sergilemek istiyorum diyeyim Hatsan Hercules Bully QE LONG 6.35 aldım hocam birazdan kargodan teslim alıcam yeterli ilgi görmedi başlığım haliyle eldeki veriler ve facebook kullanıcı yorumlarına bakarak aldım

Bu kadar süre çok fazla. Bu nedenle hatsandan bir puan(h) kırıyorum ve Hatsan artık benim için atsan.

fabrika ihracata yoğun çalışıyor dünyanın sayılı markaları arasında ilerlemeye devam ediyor e tabi bir fx yada bir huben değil ama yürüyor yani talebi de çok fazla pcpnin nefes alan her canlı silaha karşı doğrudan veya dolaylı bir şekilde meraklı haliyle yetişemiyorlar yurt içinde bazı ürünleri bile 60 gün ön sipariş sistemiyle satıyorlar neredeyse bence altyapı kurulmadan bu kadar açılmanın ve büyümenin anlamı yok içeride kendi vatandaşını mağdur ediyorsun yetişemiyorsan ozaman vites düşür

Sanayi tipi makinalar yapan arkadaşım var. Onunla olan sohbetlerimden, dükkana gidiş gelişlerimden anladığım kadarıyla seri üretim için yüzlerce adet yapmak gerek. Aksi takdirde ürün çok pahalıya geliyor. Yoksa yapmak zor değil.

hocam ben bu dediğinizden anlıyorum ki sermayesizlik söz konusu ^^ yüzlerce yapsın ozaman elini tutan mı var zaten 1 yılda yüzlerce kişi aliexpres kapılarında kol geziyor bu illete başlayan ve işin sonunda imkanı olanlardan kompresöre dönmeyen mi var ^^

:D bireysel kullanıma uygun değil hocam bu ticari faaliyet güden kargo ile türkiyenin her yerinden sipariş alıp scuba tüp dolumu yapmak isteyenler için belki bir yatırım aracı olabilir ama büyük reklam yapmak lazım alır kendini acilen amorti etmeli bizim bahsettiğimiz mini kompresör bireysel kullanım için onca kompresör firması var 1 taneside ya şu ihtiyaca yönelik bir tasarım üretim yapalım demiyorlar çok ilginç üstelik bu kadar da meraklsı var

Ustalarım 1-2 gün içinde bu 2 seçenekten birini alacağım Sizce hangisini tercih ederdiniz sebepleri ne olurdu özellikle kullanıcıları veya yetkin bilgi sahibi olanlardan yardım istiyorum Es geçmeyin lütfen

Not: Doldurma derdini yok sayın kompresör alacağım

Nasıl aldın merak ettim bu ürünlerin Türkiye'ye satışı yok. Bir çok markayı denedim Türkiye'ye sevkiyat yok başka adres seçiniz diyor.

Yongheng Mini Pcp Hava Kompresörü 4500 Psi - Buy Pcp Hava Kompresörü,Mini Hava Pompası,Yongheng Mini Hava Kompresörü Product on Alibaba.com
    Yongheng Mini Pcp Hava Kompresörü 4500 Psi , Find Complete Details about Yongheng Mini Pcp Hava Kompresörü 4500 Psi,Pcp Hava Kompresörü,Mini Hava…
    turkish.alibaba.com

günlerdir bakmadığım ilan kalmadı en sonunda buldum sadece bu linkte mevcut orjinal satıcının adetli satışları. siparişi verdiğimde önce satıcı dediki türkiyede anlaşmalı disbürütörümüzle sözleşmemiz var türkiyeye biz satmıyoruz lütfen ilanınızı geri çekin size siyah olan havalı modeli verelim dedi bende hangisi daha güçlü ve dayanıklı hava ile mi su soğutmalı mı diye sordum açık ara su soğutmalı deyince değiştirmek istemediğimi beyan edince peki madem demişti ama aynı günün akşamı ben iptal ettirdim tabi biraz fark verip 2 yıl garantili olarak türkiyeden almaya karar verdim

Kesinlikle TR garantili ve destekli alınmalı. Bu konuyu baştan sona okudu iseniz Cemal hocamla baya yazılar yazdık. Ben yongheng aldım 6.7 L de scuba tüpüm var karbon hafif seride uzağa gideceksem tüp yetiyor. Hangi marka PCP de kullanmayı düşünüyorsunuz. Hatsanda 1/2 UNF olmasına rağmen dişler oturmamış sanayide klavyz açtırmak zorunda kalmıştım.

evet kararımı geçmiş aylardaki paylaşımınızdan sonra değiştirdim ben normale pompa ile dolduırurum diye ön siparişle bt65 elite long lw 6.35 almıştım ama günlerdir yaptığım araştırma sonucunda isabet oranlarının iyi olmasından 250 bar karbon tüpü olmasından ve güçlü atışlarından dolayı hercules bully modeline karar kıldım 666 hem taşınması ve nişan alması yatarak destekli olmasını zorunlu kılıyor ve isabet oranının düşük olduğunu çok kişi beyan etmiş o yüzden direk eledim onu güçlü olsun ama isabetsiz dengesiz silah asla sevmem bayram nedeniyle hatsanstore satıcılarına ulaşamıyordum ama bugün yarın hercules bully lw 6.35 modelini sipariş edicem madem kompresör alıcam havayı sorun etmenin anlamı kalmadı diye düşündüm

Hocam 150 birim sınırı kargo ücreti dahil olarak hesaplanıyor. Size ek maliyetler çıkacaktır. Buradan bizimle gelişmeleri paylaşırsınız. Hade hayırlı olsun.

yok hocam ona baktım özellikle ticaret bakanlığı sitesinde bizzat kargo ücretinin dikkate alınmayacağı yazıyordu ama mesajı attıktan sonra farklı gelişmeler oldu bu ürünün türkiye disbürütörü varmış youtube da videoaları da var aradım adamı şuan yeni siparişler gemide geliyor mayıs ortasında gümrükten indiricem dedi mesele şu ki herhangi bir arıza ve bakım konusunda çindeki firma dısında tamirat tadilat yapamayacağımı yedek parça bulmak için bile yine çinden parça getirtmek zorunda olduğumu anlayınca siparişi iptal ettim türkiye satıcısından alıcam hatta yeni bir ürün keşfetmiş gx pump adında hava ile soğuyan ama şarjlı matkap bataryasıyla çalışıyor ürünü geliştirmişler prize elektriğe ihtiyaç duymadan nereye giderseniz yanınızda götürüyorsunuz kablo yok bağlantı yok

Alibaba dan simple versiyonunu bugün sipariş ettim 150 dolar ve taşıma ücretiyle birlikte toplam 341 dolara denk geliyor ürün 150 euro limitinin altında olduğu için gümrükte %30 vergi çıkıyor 20 30 tl de evrak vs maliyeti var 45 dolar kadar daha bir ödeme yapıcam geldiğinde umarım burnumdan gelmez :D :D

Alparslan Şenin youtube üzerinden bir videosu vardı air striper susturucu moderatör ve standart namlu ağzını kıyaslamış izlerseniz sizde emin olaiblirsiniz Susturucu moderatör gayet görevini başarıyla yapıyor hemde atışları düzeltiyordu videoda

Uzum süre kullandım. Mesafe ve tahribat için etkisi yok. Hedef atıcılığı yapıyorum. Tek noktada atışlar toplansın derseniz regülatörsüzlere göre daha iyi ben alirmiydim ? Çokta gereği yok hani tüfekle dahili olsa tamam ama gerek yok ek masrafa onun yerine dürbünü biraz daha iyi alın.

teeşekkür ederim yorumunuz için gayet açıklayıcı sizi dinleyeceğim