Sizce Hangisi ?

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Hangisini Tercih Ederdiniz 8

1. Hatsan Hercules Bully LONG 6.35 (5) 63%
    2. Hatsan BT65 SB ELITE LONG LW 6.35 (2) 25%
    3. Hatsan Hercules BULLY QE LW 6.35 (1) 13%

Ustalarım 1-2 gün içinde bu 2 seçenekten birini alacağım Sizce hangisini tercih ederdiniz sebepleri ne olurdu özellikle kullanıcıları veya yetkin bilgi sahibi olanlardan yardım istiyorum Es geçmeyin lütfen

Not: Doldurma derdini yok sayın kompresör alacağım

Mesaj 2 düzenlendi, son düzenleyen JKomando ().

• JKomando

Konunun başlığı değiştirildi. Eksi Başlık: “Sizce "BT65 Elite Long LW 6.35" vs "Hercules BULLY QE LW 6.35" mi ?” Yeni Başlık: “Sizce Hangisi ?”.
  • Ustalarım 1-2 gün içinde bu 2 seçenekten birini alacağım Sizce hangisini tercih ederdiniz sebepleri ne olurdu özellikle kullanıcıları veya yetkin bilgi sahibi olanlardan yardım istiyorum Es geçmeyin lütfen

Not: Doldurma derdini yok sayın kompresör alacağım

Hocam kullanım amacınız nedir ?

• penetrasyon yani tahrip üzerine bir atış sergilemek istiyorum diyeyim Hatsan Hercules Bully QE LONG 6.35 aldım hocam birazdan kargodan teslim alıcam yeterli ilgi görmedi başlığım haliyle eldeki veriler ve facebook kullanıcı yorumlarına bakarak aldım

• Hayırlı olsun, inşallah memnun kalırsınız.

Daystate Delta Wolf HP 0,177 - 0.25

Discovery dürbünler

• penetrasyon yani tahrip üzerine bir atış sergilemek istiyorum diyeyim Hatsan Hercules Bully QE LONG 6.35 aldım hocam birazdan kargodan teslim alıcam yeterli ilgi görmedi başlığım haliyle eldeki veriler ve facebook kullanıcı yorumlarına bakarak aldım

Hayırlı olsun gayet güçlü bir tüfek doğru pelleti bulursanız isabetli olacaktır bol bol çeşit ve farklı ağırlık deneyin.

• Hayırlı olsun gayet güçlü bir tüfek doğru pelleti bulursanız isabetli olacaktır bol bol çeşit ve farklı ağırlık deneyin.

şimdiden 40 42 44 46 ile başlayacağım tüfekte güç kademe ayarı yok 40 altı tavsiye bile etmiyorlar baya tahrip ve uzun mesafe ağırlıklı bir tüfek diyorlar sonrsaında 50 ve yukarısını da niyetliyim paylaşırım yine buradan da

• Peki neden Hatsan 😄

2023 model yerli firmaların tüfekleri beni çok heyecanlandırıyor. Ne zaman satışa çıkar bilemem ama. Bence bir mail falan atıp yeni ürünleri beklemeye çalışın derim.

FX Maverick Sniper

700 mm. Superior 0.22 Cal.

700 mm. Superior 0.25 Cal.

Element Optics Helix 6-24x50 FFP

FXairguns Wireless Chronograph

6.8 L Ekstra hafifletilmiş Limitsiz Karbon tüp.

Yong Heng Air Kompresör

Side Shot Scope Cam ( Gökhan abinin hediyesi )

• Peki neden Hatsan 😄

2023 model yerli firmaların tüfekleri beni çok heyecanlandırıyor. Ne zaman satışa çıkar bilemem ama. Bence bir mail falan atıp yeni ürünleri beklemeye çalışın derim.

hercules bully long 6.35 aldım hocam 2-3 gündür gerekli ekipmanlarını tamamlamaya çalışıyorum neden hatsan tahrip odaklı düşündüğüm için seçtim bahtiyar bey 666 dan daha güçlü dedi

• hercules bully long 6.35 aldım hocam 2-3 gündür gerekli ekipmanlarını tamamlamaya çalışıyorum neden hatsan tahrip odaklı düşündüğüm için seçtim bahtiyar bey 666 dan daha güçlü dedi

Hayırlı olsun. Rabbim kazasız belasız kullanmanızı nasip etsin.

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• Tüfeğiniz kazasız belasız günlerde kullanmanızı dilerim, bildiğim kadarıyla yerli üretimi olan en güçlü modeli tercih etmişsiniz .

• Tüfeğiniz kazasız belasız günlerde kullanmanızı dilerim, bildiğim kadarıyla yerli üretimi olan en güçlü modeli tercih etmişsiniz .

teşekkür ederim evet tercihim güçten yanaydı ama sıfırlama sehpasına sahip olamadığım için ve düzgün bir atış alanı hazırlamadığım için henüz tüfeği sıfırlayamadım ^^ 6 lt tüp 1 kg da solid bitirdim bu arada dürbünümde bazı problemler ortaya çıktı herşey o kadar kötü gidiyor ki başlar başlamaz soğuma eşiğine geldim bully almama rağmen ağır bir tüfek ayakta ateş etmek sorun değil ama dürbünle nişan alıp hedef tutturmak sorun uzun vadeli bir kullanım sonrasında olumlu ve olumsuz yanlarını yazacağım bir başlık açacağım

• teşekkür ederim evet tercihim güçten yanaydı ama sıfırlama sehpasına sahip olamadığım için ve düzgün bir atış alanı hazırlamadığım için henüz tüfeği sıfırlayamadım ^^ 6 lt tüp 1 kg da solid bitirdim bu arada dürbünümde bazı problemler ortaya çıktı herşey o kadar kötü gidiyor ki başlar başlamaz soğuma eşiğine geldim bully almama rağmen ağır bir tüfek ayakta ateş etmek sorun değil ama dürbünle nişan alıp hedef tutturmak sorun uzun vadeli bir kullanım sonrasında olumlu ve olumsuz yanlarını yazacağım bir başlık açacağım

Hocam hiç hevesinizi kaybetmeyin her tüfeğin iyi kötü alışma süreci olur araştırmaya ve denemeye devam edin ben 1 ayda 1 dürbünü zar zor montajladım çok uğraştım ve sonunda oldu attığımı vuruyorum.

• teşekkür ederim evet tercihim güçten yanaydı ama sıfırlama sehpasına sahip olamadığım için ve düzgün bir atış alanı hazırlamadığım için henüz tüfeği sıfırlayamadım ^^ 6 lt tüp 1 kg da solid bitirdim bu arada dürbünümde bazı problemler ortaya çıktı herşey o kadar kötü gidiyor ki başlar başlamaz soğuma eşiğine geldim bully almama rağmen ağır bir tüfek ayakta ateş etmek sorun değil ama dürbünle nişan alıp hedef tutturmak sorun uzun vadeli bir kullanım sonrasında olumlu ve olumsuz yanlarını yazacağım bir başlık açacağım

Dürbün marka model nedir hocam

Rifle

Kral Empire X RG / .25
    Huğlu Effecto Px5 Pro / .22
    Hatsan Galatian 1 RG / .22

Hatsan AT44 Long RG / .177

Hatsan Mod 85 Sniper / .177

Kral Demon Underlever / .177

Ersüs ERS-2017 / .410 ga

Scope - Red dot

Vector Optics Everest Gen2 3-18x50 SFP

Vector Optics Maverick-lll 1x22 S-SOP 2 MOA

Solognac 4-16x50 SFP

Solognac 1x30 Red Dot 3 MOA

• Ben 3-4 ay regülatörle uğraştım.

Şimdide çekiçle uğraşıyorum.

Bu hobinin tuzu biberi uğraşmak. Ben ithal tüfek kullanıyorum. Regülatörü geçtim. Çekiç ve yay ile uğraşmam 120 sterline patladı. 😡

FX Maverick Sniper

Yong Heng Air Kompresör

• Sıfırlama Gerçekten zor benimde tufek sifirlama sehpam yok bir yolunu bulup hassas bir sifirlama yapmak istiyorumda para harcamadan nasil yapilir onu bulamadim 😁 Aslinda namluya girip icerden isik atan bir lazer olsa yakin mesafelerde pratik oluru

• Hocam hiç hevesinizi kaybetmeyin her tüfeğin iyi kötü alışma süreci olur araştırmaya ve denemeye devam edin ben 1 ayda 1 dürbünü zar zor montajladım çok uğraştım ve sonunda oldu attığımı vuruyorum.

çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

• Sıfırlama Gerçekten zor benimde tufek sifirlama sehpam yok bir yolunu bulup hassas bir sifirlama yapmak istiyorumda para harcamadan nasil yapilir onu bulamadim 😁 Aslinda namluya girip icerden isik atan bir lazer olsa yakin mesafelerde pratik oluru

hocam yiv ve setli silahlarda balistik eğrisi oluşuyor namludan çıkan ışıkla merminin izleyeceği yol kesişme noktasına kadar aynı değil aslında o lazer işleri biraz uğraşırıyor ama tabi namlu yolu ve mermi hattı ile ilgili avantaj sağlar

• Evet dogru diyorsunuz isik.hep.duz gidecek ama mermi duz gitmeyecek, sanirim paraya kiyip o sehpayi elinde sonunda almak gerekecek 😊 Hersey bu kadar pahali olmasa...