wings74 adlı kullanıcının mesajları

ısrael ani bir saldırıyla hiç beklenmeyen bir anda saldıracak bu besbelli,1967 6 gün savaşlarını düşünecek olursak başarısız olma ihtimalide az,gel gelelim hesaba katmadığı güç iran,kolay lokma değil eskisi gibi yerde duran uçakları bomblamak gibi çantada keklik olamayacak,allah korusun bir anda ortadoğu saman alevi gibi ateşler içinde kalabilir,her an olabilecek olmasıda korkuntucu..

Gamo raptor gücü ve isabeti konusunda beklediğim sonucu aldım ve şok oldum, iş silahta değil pellette ben S&W silahımla kurşun pelletle ince soda şişesini bile zor kırarken gamo raptorla 15mt de ve şiddetli rüzgarda şişeyi parçalıyor geçiyor arkadaki toprak parçasından toz kaldıyor daha uzak mesafede kıracağınada eminim,kurşunla 18 mt kırdığıda olmuştu ancak ilk atışlarda,gamo raptorda ise 30 atışta kırdığını görünce kurşun pelletle arasındaki farkın inanılmaz olduğunu fark ettim,kagıt hedefte ucuz mermi fark etmiyor şişe kırmaya gelince gamo raptor artık favorim oldu tavsiye ederim yanlız fiyatı biraz tuzlu ne yazık ki ama değer..

merhaba,ben 3 gözlü basit bir kalıp yaptım,iki parça dişi kalıp ve kurşunu sıkıştırmak için erkek maça kurşunu döktükten sonra maçayı çekiçle çakıp kurşunu içerde ezip sıkıştırıyoruz ayrıca pelletin arkasınada form veriyor içinide boşaltıp ağırlık merkezi ucta olmuş oluyor, denedim düz küt uclu magnum mermisi gibi oldu ancak çok yumuşak yinede ortasına kurşunu dökmeden çelik pim koymayı düşündüm, gerçek zırh delici mermiler gibi öylece bir kenarda duruyor çok zahmetli bir iş 10 lu yada daha fazla gözlü yapmak lazım..

Merhaba,Crossman'ın ve Daisy'nin multi pump tabancalarını araştırın derim,bilhassa Crossman'ın 140-150 m/s çıkış hızına sahip 5.5 cal modelleri var ve evladiyelik duruyorlar,1920'lerden beri aynı imalat yapılan modelini biliyorum

Dediğiniz beklediğiniz modelleri görünce tanıdım daha önce görmüştüm ancak hiç bir yerde yoktu hw 45 masrafsız bir silah şu an en kolay ulaşılacak durumda,zevk için yakın zamanda smith wesson almıştım kredimi doldurmuş oldum ne yazık ki hw 45 içinde de biraz beklemek gerekecek..

En uygun zamanda hw 45 edinmeyi istiyorum pahalı ama hakkını veriyor, bugün mercan yokuşunda inceledim gerçekten süper aldıktan sonra başka tabancaya ihtiyaç duyacağımı sanmıyorum zaten bir kaç yıllık c02 tüp masrafı yarı fiyatını buluyor,evladiyelik bir silah..

merhaba;sağlıklı bir sıfırlama için önce saçmanın bariz düştüğü noktayı bulmalısınız,buda belli bir uzaklıkta başlayıp gittikçe uzağa atıp birde çok uzağa atınca çıkacaktı örneğin 30mt sürekli ayn noktayı vuruyorsanız aynı ayarda 60mt aşşağıya düşüyorsa düşme noktası 30mt den daha ilerdedir gibi,oldukça sabır gereken bir iş,tabi birde rüzgazsız ve destekli atış olduğunu düşünürsek.

merhaba

ben şu sıralar bu tabancaları inceliyorum,zoraki hakkında hep olumlu yaklaşımlar gördüm hızı max 160mt ancak plastik istemiyorum gel gelelim fiyatı çok uygun,hw 40 aynı şekilde hızı 122mt ve plastik,en mantıklısı ömürlük hw45 hızı 170mt çok iyi güçlü bir silah kullanımı keyifli diye tahmin ediyorum, 600-700 civarı fiyatıda çok uçuk sizce zoraki yarı fiyatı olamsına rağmen hw 45 o kadar masrafa değer mi? zoraki arasında hız farkı çok az tek fark plastik olması,birde ben tahrip gücü yüksek düşünüyorum aynı zamanda hedefe 20 mt atış yapmak rahat olmalı,efendim sözü fazla uzatmadan zoraki ile hw45 arasında kaldım fikirlerinizi bekliyorum,teşekkürler..

sanırım 4.5 mm saçma dediniz,zaten sorun çapta değildi sarjör deliğininin içindeki sette yedek şarjörle tabancayla beraber gelen şarjöre aynı girmiyor saçmalar.

merhaba,s&w 586 silah kullananlar yada bilgisi olanlardan öğrenmek istediğim bir konu var,yedek şarjörle ilgili;piyasada satılan 3 lü setlerdeki şarjörlere saçmalar bol giriyor saçmanın girdiği delik içindeki düz 3 adet set, silahla aldığım orjinal şarjore göre daha kısa kalıyor parmakla bastırarak takamıyorsunuz içine bırakıyorsunuz,orjinalde ise sıkı takılıp arka tarafa sıfır duruyor,herşey aynı sadece setler kısa olduğundan saçma 2-3mm içerde ve boşta oluyor,yedek satılanların hepsi böyle mi oluyor?aldığım yere sordum değiştiririz dedi ama hepside aynı olunca kafama takıldı,şimdiden teşekkürler..