yasin82 adlı kullanıcının mesajları

İnşallah sen daha iyilerini yaparsın Tahacım. 50 metrelik grupmanı sendeki hatsanlada deneyebilirsin. Havalar düzelse daha grupman çalışıp ekliycem siteye ama yağmurda çamurdada yatarak atışlar zor olur birde rüzgar buzuyor işimi. Üşümeyi saymıyorum çünkü gülü seven dikeninide sever...

Baktımki bugünde hava güzel kaptım silahımı ve atış yapmaya gittim.Bu sefer diğerinden daha başarılı atışlar oldu. Sizlerle paylaşmak istedim

Tüfek : AAS410 xtra fac

Optik: Walther 8-32x56

Pellet : Airaramis

Atış sayısı : 3

Atış pozisyonu: Yatarak destekli

Mesafe : 46 metre

Aksesuar: yok (tüfek ayağı, moderatör, gözlük vs yok)

Rüzgar : orta şiddetli

Hava sıcaklığı : 10 derece

Tüfek basıncı: 150 bar

http://i56.tinypic.com/24qvn9z.jpg[/IMG]

Teşekkürler sdeprensi. Benimde amacım 50 metreden o bir cm lik yuvarlağın içine grupman yapabilmek. Eğer bunu başarırsam mesafeyi uzatıcam. Çalıştıkça grupmanları göndermeye devam edicem. İyi temennileriniz için teşekkürler tekrar...

tşk ederim togay bey. Dürbün konusunda baya bi araştırma yaptım aslında bu dürbününde ağır olduğunu biliyordum. Ama netlik açısından çok övdükleri ve yandan paralaks olması ve alman malı olması nedeniyle bunu tercih ettim.Evet baya Ağır ama grupmanları yatarak yaptığım için ağırlığından çok etkilenmiyorum. Beni tek rahatsız eden yattığım zaman kalp atışlarımdan kaynaklanan titremeler oluyor. Elim hiç titremiyor ama bunu nasıl engelleyeceğim konusu bende soru işaretlerine sebep oluyor. Acaba atış sırasında kalp atışlarımı durdurmanın bir yolu olabilirmi :))

Merhaba. Bu camianın yenilerindenim. Tüfeğimi aldıktan sonra 2 ay dürbün aradım nihayet dürbünümüde alınca sıfırlamasını yaptım ve grupman çalıştım. Bundan sonra ç.alışmalara tam hız devam edicem...

Tüfek: AAs410

Optik : Walther 8-32x56

Mesafe : 46 m

Mermi : airarms

Pozisyon: Yatarak destekli fakat tüfeğimde ayak yok mindere yasladım (zemin sert olduğu için kalp atışlarım çok etkiledi)

http://i52.tinypic.com/zwkisg.jpg[/IMG]