Sezer_35 adlı kullanıcının mesajları

Lise-Üniversite yıllarımdan beri takip ediyorum forumları, ekipmanım olmasa bile uzaktan uzağa çok bilgi sahibi olmuştum. Son zamanlarda ki durgunluk sessizlik gerçekten can sıkıcıydı. Bu dönüş çağrısını sonuna kadar destekliyorum. Açıkçası sosyal medyanın da artık bir yerde tıkanıp kalacağını düşünüyorum, geç olmadan foruma dönün :)

Anladığım kadarıyla Flash için fiyat / performans ürünü diyebiliriz.
    Jant lastik takımım var onu satmaya çalışıyorum, sattığım anda ben de alacağım inşallah.

vatani görevim dolayısıyla foruma pek giremeyip konuyu takip edemedim, kusura bakmayın

Merhaba sn.sezer_35.

Pcp ye geçmediyseniz satılık ilanlarındaki hatsan galatian IV ile zoraki hp01-02 takas düşünürseniz ilanda numaram var ulaşabilirsiniz.

malesef zoraki'yi sattım. Eve döndüğümde eksikliğini yaşadım. Şuan pcp yaylı vortex piston farketmez havalıya ihtiyaç hissediyorum. :D

İriz engineer gir orda videoları var yabancıların videolarını da izleyebilirsiniz biraz fikir sahibi olabilirsiniz.ilk pcp kullanıcılar icin hafif ve kolay dolum olması açısından tavsiye edilen üründür.

İriz'in videoları beğendim. Stock veya QE modeli arasında kararsızım. Hatsanstore paket havale fiyatı çok iyi gözüküyor. Yüksek ihtimalle Flash alacağım.

Merhabalar,
    Zoraki hp01-2 'den sonra pcp'ye geçmek istiyorum. Çok sık kullanamayacağım, babam ve kardeşimin de ben yokken rahat kullanabilecekleri bir şey olsun istiyorum. Set halindeki fiyatı, boyutları dolayısıyla aklımda Hatsan Flash QE var. Kullanıcısı olan veya test etmiş kişiler ne düşünüyor ? Aynı fiyat aralığında önerebileceğiniz başka ürün var mı ? ?

N11'den baktimda 500den basliyor fiyatlar... Nereden o fiyata bulabilirim peki?

2.el olarak bu fiyatlara bulabilirsin. airgunpazar'da vardı ancak satıldı sanırım ilan kaldırılmış. fb'da zoraki kullanıcılarının olduğu sayfalarda görmüştüm birkaç ilan. ben de co2'dir blowback'tir derken Zoraki hp01-02 aldım. emin ol, blowback ve seri atıştansa attığını vurmak daha çok keyif verecektir.

husan facebook sayfasına aşağıdaki foto.yu atarak fiyat istemiştim 1ay kadar önce.

1-açılır kapanır tüfek ayağı 85 TL
    2-açılı el tutamağı 50 TL (ŞU ANDA STOKTA YOK)
    3-dört tarafı pikatin raylı el kundağı 250 TL
    4-resimde görünen şok emici dipçik şuanda stokta yok.
    farklı bir modelimiz var onun fiyatı 125 TL

şeklinde cevap geldi
    Kundağı aldıktan sonra gerisi zamanla yavaş yavaş gelir aslında ya bakalım.

Bu da benden kıssa bir atış :

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

video.dan sonra yoğun yağışa yakalandık, apar topar yayladan inmek zorunda kaldık :)

av bayiisinden verilen hediye fişeklerde 25'te 2 defa dikme yaptı. Ancak kendimiz satın aldığımız Sterling marka fişeklerle 5li ve 10lu şarjörlerde 80civarı sorunsuz atış yaptı.

tüfek güzel şuana kadar kendinden soğutacak bir sıkıntı olmadı biraz modifiye ile kendini daha çok sevdirecek gibi. bir de poligonumuz olsaa...

ne zaman zoraki almaktan vazgeçsem karşıma böyle video-resim vb. çıkıyor beni mest ediyor.. adam dipçik olayını halletmiş '' HP-01 Zoraki Ultra 4.5 rifle '' diye de başlık atmış
    rifle : tüfek 8o

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

hocam dipçik ne durumda yarıda mı bıraktınız bitirdiniz mi ? ben de zorakiye ilgiliyim. aldığımda bir dipçik çalışması da ben yapacağım :)

Yönetici Not'u : AirgunTürk forumuna hoşgeldiniz. Lütfen kendinizi TANIŞALIM başlığı altında tanıtınız ve profil bilgilerinizi tamamlayınız. Lütfen forum kurallarını okuyunuz.