Hatsan Flash QE Hk.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Merhabalar,
    Zoraki hp01-2 'den sonra pcp'ye geçmek istiyorum. Çok sık kullanamayacağım, babam ve kardeşimin de ben yokken rahat kullanabilecekleri bir şey olsun istiyorum. Set halindeki fiyatı, boyutları dolayısıyla aklımda Hatsan Flash QE var. Kullanıcısı olan veya test etmiş kişiler ne düşünüyor ? Aynı fiyat aralığında önerebileceğiniz başka ürün var mı ? ?

Zoraki Hp 01-02 Ultra - 4.5 £tabanxalı$

Kral Puncher Jumbo S Tactical - 5.5 ;tufey#

• Merhabalar,
    Zoraki hp01-2 'den sonra pcp'ye geçmek istiyorum. Çok sık kullanamayacağım, babam ve kardeşimin de ben yokken rahat kullanabilecekleri bir şey olsun istiyorum. Set halindeki fiyatı, boyutları dolayısıyla aklımda Hatsan Flash QE var. Kullanıcısı olan veya test etmiş kişiler ne düşünüyor ? Aynı fiyat aralığında önerebileceğiniz başka ürün var mı ? ?

Merhaba sn.sezer_35.

Pcp ye geçmediyseniz satılık ilanlarındaki hatsan galatian IV ile zoraki hp01-02 takas düşünürseniz ilanda numaram var ulaşabilirsiniz.

Gamo G-Magnum 1250 5.5mm

Ekol-Voltran Ultimate Es 6.35-4.5mm-Optima 3-9x40

Kral Puncher Jumbo 5.5---Hawke vantage 4-12-50 AO

• İriz engineer gir orda videoları var yabancıların videolarını da izleyebilirsiniz biraz fikir sahibi olabilirsiniz.ilk pcp kullanıcılar icin hafif ve kolay dolum olması açısından tavsiye edilen üründür.

• vatani görevim dolayısıyla foruma pek giremeyip konuyu takip edemedim, kusura bakmayın

Merhaba sn.sezer_35.

Pcp ye geçmediyseniz satılık ilanlarındaki hatsan galatian IV ile zoraki hp01-02 takas düşünürseniz ilanda numaram var ulaşabilirsiniz.

malesef zoraki'yi sattım. Eve döndüğümde eksikliğini yaşadım. Şuan pcp yaylı vortex piston farketmez havalıya ihtiyaç hissediyorum. :D

İriz engineer gir orda videoları var yabancıların videolarını da izleyebilirsiniz biraz fikir sahibi olabilirsiniz.ilk pcp kullanıcılar icin hafif ve kolay dolum olması açısından tavsiye edilen üründür.

İriz'in videoları beğendim. Stock veya QE modeli arasında kararsızım. Hatsanstore paket havale fiyatı çok iyi gözüküyor. Yüksek ihtimalle Flash alacağım.

• Geçen hafta flash qe combo satın aldım. Cumartesi günü yaklaşık 100-120 atış yapma fırsatım oldu. Flash Qe modeli için daha önce pcp kullanmamış birisi olarak şunları söyleyebilirim. Öncelikle sesinin bu kadar az olacağını hiç düşünmemiştim. Yabancı incelemelerde arka bahçe dostu gibi bir tabir kullanılıyordu. Gerçekten de bahçenizde kullansanız bile komşular rahatsız olmaz. Ses ve tepme açısından yaylılar ile kıyas dahi edilemez. Beraber atışa gittiğim daha tecrübeli arkadaşım dürbünü sıfırladı. Hedefi 25 adım uzaklığa koyduk. Atışlar biri diğerinden 4-5 santim yukarıda olmak kaydıyla iki farklı noktada yaklaşık bir lira büyüklüğünde toplandı. Atış yaptığımız yerde daha önce kullanılmış fişekler vardı. Onları da 25 ve 30 adım civarında hedefe koyduk. Çok rahat ve keyifli atışlar yaptık. 190 bar civarından 100'e düşene kadar yaklaşık 30-35 civarında atış yapılıyor. Sonra pompa ile 200 bara kadar doldurmak iki üç dakika sürüyor. Biraz güç gerektiriyor ve kas ağrısı yapıyor, zira daha önce hiç çalışmadığını düşündüğüm bazı kasları kullanmak icap ediyor. Ama kesinlikle zor değil, atış keyfini de çok etkilediğini düşünmüyorum. Ben oldukça memnun kaldım. Almayı düşünenlere tavsiye edebilirim.

Sezer_35 : 5.5 0,22 kalibre

Mesaj defa düzenlendi, son düzenleyen Skorkmaz ().

• Skorkmaz hangi kalibreyi tercih ettiniz peki , 4.5 - 5.55 ??

• hatsan flash alacak arkadaşlar tavsiye ediyorum 2 ay once aldim cok hafif stabil pompa ile dolumu sadece 2 veya 3 dakika suruyor oldukca keyifli combo set olarak aldim cok menmunum tavsiye ediyorum

• Anladığım kadarıyla Flash için fiyat / performans ürünü diyebiliriz.
    Jant lastik takımım var onu satmaya çalışıyorum, sattığım anda ben de alacağım inşallah.