Trbli adlı kullanıcının mesajları

Arkadaş 1,5 ay önce bayi indirimiyle 17,5'a aldı bana geldi güç ayarını yükseltmem için. Regülatör güç ayar vidasına ulaşmak Adriana Lima'ya ulaşmaktan zor oldu. Kısa ve öz şunu söyleyebilirim, bu paraya ithal PCP lerin çok daha kaliteli ikinci ellerine sahip olabilirsiniz.

Pullar arttıkça odadaki hava kütlesi azalacağından basınç düşüyor, pullar azalınca artıyor o durumda öyle mi.

PCP deki mantıkla yivlideki mantıkta aynı. Namlu isabetli değilse güzel grupman hayal. Bahsettiğiniz model için yerli ve yabancı forum sitelerini araştırıp soruşturun, varsa grupman görüntüleri izleyin. Hatta markaya ulaşıp bilgi talep edin.

Merhabalar bende uzun süredir bu konudan müzdariptim.
    ankaraya taşınmamla coğu sorunum gibi buda çözüldü.
    Ostimde kaucuk satan bir firmaya gittim, yüksek basıncta çalışacagını söyledim ve ona göre verildi. 90 adet oring aldım (10arlı) hepsi farklı farklı ölçülerde 9 takım şeklindeydi.

benimle yaklaşık 10 dk ilgilendi ve pc başına geçip başladı oringleri hesaplamaya sonunda tutar 9 TL dedi.

90 mi dedim 9 dedi.

90 tane oringi 9 tl ye aldım. :)

ankaraya yakınsanız adresini saklıyorum.

Allah razı olsun. Oring ihtiyaçlarımı paylaştığınız noktadan tedarik ettim, piyasanın 1/10 fiyatına ve eksiksiz. Esnaf insanlar..

Merhabalar bende uzun süredir bu konudan müzdariptim.
    ankaraya taşınmamla coğu sorunum gibi buda çözüldü.
    Ostimde kaucuk satan bir firmaya gittim, yüksek basıncta çalışacagını söyledim ve ona göre verildi. 90 adet oring aldım (10arlı) hepsi farklı farklı ölçülerde 9 takım şeklindeydi.

benimle yaklaşık 10 dk ilgilendi ve pc başına geçip başladı oringleri hesaplamaya sonunda tutar 9 TL dedi.

90 mi dedim 9 dedi.

90 tane oringi 9 tl ye aldım. :)

ankaraya yakınsanız adresini saklıyorum.

Çok memnun olurum. Ben Trabzon dayım, her halükarda iletişimine bir şekilde ulaşarak telefonla siparişe razı edeceğim artık. Siz elinizdeki bilgiyi paylaşın lütfen.

O ring konusu artık çok sıkıntı. Forumda O-Ring konusunda bir hobidaş a yardımcı oldum. Fakat başka bir arkadaşım benden destek istediğinde gördüm ki son zamlar ve piyasalardaki anlaşılmaz durumdan dolayı geneli 1000 adet olarak toplu satıyor. En son tek olarak aldığım ve sürekli iş yaptığımız yer ile görüşmemde bizimle çalıştığı için adet bazında her bir O-Ring için minimum 100 Adet yapabilirim dedi. Fakat biliyoruz ki Silahlarımız ve Tüfekler çok hızlı eskitmiyor bu ürünleri.

Malum belirli bir raf ömrü oluncada diğerleri elimizde kalıyor. Bu sorunu ancak bölgesel olarak birbirimizle destekleşerek yapabiliriz. Misal Antalya' da bulunan hobidaşlar toplanır O-Ring çeşitlerini yazar. Her birinden 100 adet alınır, orda bir arkadaşa gönderilir. Geldiğinde bütün sipariş verenler giderek yada kargoyu karşılayarak temin edebilir.

Firmalara kaldıysak o iş çok zor. Silahı aldığımız yerden yedek parça diye alsak 20TL olan O-Ring bize 200TL ye geliyor.

Kesinlikle katılıyorum. Piyasada yerli, uzak doğu ve AB menşeli O-Ringler mevcut. Uzak doğu malları içinde Çin menşeli olanların shore değeri 70 bandında, çok kabul görmüyorlar. Tayvan malı olanlar ise 90 Shore sertliğe kadar çıkıyor. İtalyan malı olanlarda var. Ben aetık 100 er adete de razı geldim mecburiyetten ondan da ses yok. İfade ettiğiniz gibi kauçuğunda bir raf ömrü var. Bahsettiğiniz bayinin iletişim bilgilerini yazar mısınız bir görüşürüm. Mal fazlasını bu duyuru altına ölçüleriyle yazarım ihtiyacı olanlar nasiplenir.

Herkese selamlar. Tüfeklerinizin O-Ring ihtiyacını ( özellikle 90 Shore ) ne şekilde nereden karşılıyorsunuz. İstanbul - Ankara veya diğer illerde satış yapan bayi iletişim bilgileriniz mevcut mudur. İnternette yaptığım araştırmalar neticesinde çoğu satıcının aslında balon olduğuna şahit oldum. İlanlarında oring var ellerinde yok. Alalım deyince ses yok.