miller01 adlı kullanıcının mesajları

Cemal bey levreği kızılırmak ta ortaköy yolu üzeri şeker fabrikasının arkasında tuttum biliyorsundur oraları....

Birde açıkta büyük balık olmaz. Hocam yayın levrek sazanın büyüğü söğüt gölgelerinde derin yerler de oluyor. söğütün gölgesinin düştüğü yada sazlık gölgelik yerler biliyorsanız oralara canlı kurbağa lı yemler bırakabilirsin... sülük te baya etkili oluyor. yayın için oltayı at 100 lük misina olacak oltayı serbest birakacak şekilde ağaca bağla bırak ertesi sabah kontrol et eğer o bölgede yayın var ise kesin yakalanır.

Kusura bakmayın ama bu şekilde avlanmayı çok doğru bulmadığımı belirtmek isterim...

Latif Kardeş hayırlı uğurlu olsun boşver sen dansözdü,pavyondu,kebapdı tarzı muhabbet olsun diye yazılmış boş mesajları.Bence de ilk logo güzel olmuş ayrıca illa da Adanaya has bir simge olması gerekmez,illa simge istenirse beyaz zemin üzerine turuncu amblem tercih edilebilir,ayrıca isim olarak da 'Adana Tim' yerine 'Adana Takımı' yada 'Adana Grubu'nun daha şık olacağını düşünüyorum.Kolay gelsin,saygılar...

Daystate için birşey söyleyemeyeceğim ama daha önce at-44 long sahibi olmuş ve şuanda da at-44 p2 ve aa s500 sahibi birisi olarak,ilk defa eline havalı tüfek alan bir arakadaşım da buna benzer bir soru sormuştu ,ikisi de aynı saçmayı atmıyormu,arada ki fiyat farkının nereden kaynaklandığını sormuştu,sadece iki silahla da pelleti namluya sürmesini istemiştim,sorusunun cevabını aldığını söylemişti...Yanlış anlaşılmasın Hatsana kesinlikle kötü demiyorum,hatta f/p olarak çok da başarılıdır ama bir s500'le arada ki farka değer mi? Bence buna değer.Saygılar...

Jsb dünyanın en iyi pelleti olduğunu iddia etmiyor ... (Bu arada k.a. dan aferin alırsınız muhtemelen)

incemehmet pelletin dünyanın en iyi pelleti olma iddiası yok, şöyle böyle diye övgüler yağdırmaya da gerek yok, şyh ve mrdler bu kadar kafaya taktığına göre bişeyler yapılmış demekki neticede meyve veren ağaç taşlanır... Tavsiyem başkasını eleştirip durma yerine kendi işine baksın şyh ve mrdler...

[Resim Engellendi: http://imageshack.us/a/img842/3959/160m25grainteneke.jpg]

The most important characteristics of the produced ammunition is its
    quality, which is guaranteed by the unique technology used in its
    production, and is also a key aspect of its precision. The JSB Match
    Diabolo a.s. products currently present the world’s best quality
    ammunition
    . This fact has been proven by the top shooters, experts in
    this field, air shooting enthusiasts and weapons’ manufacturers. In
    order to further improve the ammunition quality and properties JSB Match
    Diabolo invest into the innovation of the machines’ technology each
    year.

http://www.schulzdiabolo.cz/en/about-us/ ;grin; ;grin;

Tekrar geçmiş olsun Sn. Cudi sorunun giderilecek olmasına sevindim...Ben de bir çok kez ürün aldım-sattım forumdan,çok şükür bir sorunla karşılaşmadım ama duyduğum kadarıyla malesef arada sırada da olsa forumda istenmeyen olaylar yaşanıyor.Long diye normal at 44 satıldığını,satın aldığı ürünün parasını ödemeden başkasına satanları duyduk ama neyse ki bu kişiler deşifre ediliyor.Bu arada moderator arkadaşlara birşey sormak istiyorum;acaba kişi profilleri sayfasında satın alma işlemlerine ait alım-satım yapanların diğerlerine yol gösterebilmesi açısından alan yada satan kişinin sayfasına herkes tarafından okunabilecek bir mesaj duvarı oluşturulabilir mi acaba??? ;grin;

Geçmiş olsun çok üzücü bir durum gerçekten,sırf bu gibi durumlarla karşı karşıya kalmamak için satış ilanı vermek için üye olmuş gibi; üye olur olmaz ilan açan üyelerle alışveriş yapmıyorum.Sakıncası yoksa o şahıs bu foruma mı üye???