crossman adlı kullanıcının mesajları

Borga 123

Umarim yivli boru tikanma sorununu cozmussundur ,sayet olmadiysa
    Boruya hidrolik yagi damlatin ve bir tornaciya gidin yivli boruyu aynaya
    baglayip sporta tutturdugu 4 mm lik bir mili tikanma noktasina getirip
    Sportu manuel olarak yuruttugunde sorun cozulur diye dusunuyorum.

Temizlik isinde pamuklu kulak copunu kullanabilirsin .

Sn Adalya nin harika katkisi sizi oldukca aydinlatacaktir, durbunun ucunu hafif asagiya
    dusurmeniz gerekiyor ki atislar ust e ciksin.
    Arka kelepceyle durbun arasina sim koyarak bunu saglayabilirsiniz.

Durbun isi sabir ister tasimadan veya durbun ic yapisinin kalitesinden kaynaklanan bozulmalar
    olabiliyor.

Merhaba,
    Yatay ve dikey clik sayisini bulun sonra bunu ikiye bolup arti kilin tam merkezde olmasii saglayin
    Tufege baglayin atis yapin namlu hatti ile durbun hatti arasindaki farki gorun ,
    Atisiniz artikilin gosterdigi noktanin soluna vurmussa durbunu sola kacirmaniz gerekir bu kacirma
    İslemini durbun yatagina veya ayaklara sim plakasi koyarak yapabilirsiniz bunun yolu budur
    Ben sim plaksi yerine pelet kutusundan parca keserek kullandim.

Kolay gelsin.

Merhaba Arkadaslar,
    Bu mod 99 un namlu burgu oranini bilen varmi ? Kirma namlularda pellet in ucunu caki ile cizip
    bu cizgiyide atin yataginda belli bir noktaya denk getirip oturtusak arkasindan harbi ile iterek pelleti
    namlu ucuna getirdigimizde ne kadar dondugunu gorebiliriz.
    Su an elimde ki Supercharger i denedim pelet namlu boyunca yarim tur dondu, isabetliligin guc
    burgu orani ve atici performansi olarak biliyorum.

Herkese sevgi saygilarimla.

Merhaba Arkadaslar,
    Tv de bir fuar goruntusunde Hatsan yetkilisinin ,Wortex piston'un guc ayarli oldugunu isteyen
    800 isteyen 400 fps gucunde kullanabilir, diyordu umarim artilari eksilerinden fazla olurda
    bizde severek kullaniriz.

Sn Capo ,

Oncelikle kolay gelsin bendede Superchrger var en az 5000 atis yapmisimdir yay bir hayli yoruldu
    Tahta kaleden Eser 4,5 tufek yayi aldim zira capindan dolayi baska yay olmuyor ,onu 27 spire kestim
    Oldukca iyi oldu bu yay yorgunlugu kacinilmaz ben isabet amacli kullaniyorum dipcikte yaptim
    Yeni yayla yorgun yay halinden daha iyi sonuc aldim ,ister tahribat ister isabet amacli kullanin esas
    Olan peletin hedefe gidene kadar ne kadar az yoruldugudur buradada yayin onemi ortaya cikiyor.
    Yorvun yayi ne kadar pulla beslesenizde cok kisa surede daha cok yorulacaktir ,onemli olan yayin
    Esneme kabiliyeti.

Tekrar kolay gelin.

Sn HakanKAGAN
    Soylediginiz cok dogru wd 40 plastik ve lastik aksami asitik etkisinden dolayi bozabilir
    Puskurterk kullanmak sakincali daha oncede bu uyarilar yazilmisti yaylilarda kurulamak kaydi ile
    Kullailabilecegini dusundum vurgulamak istedigim kulak copunun acil durumlarda pratik bir cozum
    Oldugu bu vesileyle yanlis bilgilendirmeyi onlemis olduk alakaniz icin tesekkurler.

Arkadaşlar merhaba,
    Öncelikle bize bu imkanı sağlayan sayın yöneticilerimize ve emeği geçen tüm Airgunturk ailesini saygı ve sevgilerimle selamlıyorum,
    Hatsan ın bu silahını namlu çıkış hızından etkilenerek aldım fakat ağır ve biraz da hantal lığından satmaya karar verdim ve bir iş arkadaşıma sattım
    o da bir süre sonra aynı şikayette bulundu yerine tüfek vererek geri aldım ve modifiye farz oldu.
    Dipcik olarak doğalgaz borusu kullandım sactan bir maşa yapıp buraya manşon kaynattım dipciği buraya vira ettim ,
    Bu silahta XRS denilen tepme azaltıcı sistem bulunmakta dolayısı ile yay silindirinin bulunduğu kısım tetik düştüğünde geri kayıyor aynı ateşli tabancada
    olduğu gibi eğer dipciği buraya bağlasaydım geri tepmeyi omuzuma almış olacaktım böyle yaparak kızağı serbest bırakmış oldum kızaktaki yay tpmeyi
    sönümlendirdiğinden siz hiç tepme duymuyorsunuz adeta multipump silah gibi oluyor.
    yayın sert ve namlunun kısa olmasından dolayı bir süre sonra yoruyordu bunun içinde moderatör tarzında bir aparat düzenleyerek namluya ilave ettim
    son derece rahatlattı herşey sökülüp takılabilr kendisinden sonderece memnun kaldım .
    saygılarımla.

Merhaba sayin hobidasim,
    Modifiyeye baslarken para hesabi yapmadim zaten hesap yapsaydim bu ise hic baslayamazdim ama bir rakam istersen moderator tup regulator namlu 210 tl torna isciligi kendi bunyemizde yapildi bizim derdimiz ortaya farkli.bir sey cikarip onunla keyif yasamak .

Sn Kralmertzxy
    Benim favori markam Ata arms ve Armsandir bunlari incelemeden karrar vermeyin derim
    Yasa geregi avda tufeginize istediginiz kadar. fisek suremezsiniz biraz arastirmanizi oneririm
    Kolay gelsin.

Bilalcan,
    Tufegin saniyorum 4,5 mm zira 5,5 in yayi ona buyukgelir eser tufeklerde keceler ayni fakat yay caplari farkli , istanbulda olsaydin yay ve kece elimde vardi hemen degistiriverirdim bende bu tufegi cok kullandim namlulari biraz problemli genis pelet seviyor sorunu cozemezsen yedek parca alabilecegin yerin telini veririm istanbulda gecmis olsun.

Selamlar Alperen,
    Yurdum insanini boyle samimi gormek ne guzel, muhabbetiniz daim olsun
    Anladigim kadariyle senin 1077 de modifiye filan yok 53 mt de cok iyi performans gurupmanida tatminkarmi?