supercharger e portatif dipcik

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Öncelikle bize bu imkanı sağlayan sayın yöneticilerimize ve emeği geçen tüm Airgunturk ailesini saygı ve sevgilerimle selamlıyorum,
    Hatsan ın bu silahını namlu çıkış hızından etkilenerek aldım fakat ağır ve biraz da hantal lığından satmaya karar verdim ve bir iş arkadaşıma sattım
    o da bir süre sonra aynı şikayette bulundu yerine tüfek vererek geri aldım ve modifiye farz oldu.
    Dipcik olarak doğalgaz borusu kullandım sactan bir maşa yapıp buraya manşon kaynattım dipciği buraya vira ettim ,
    Bu silahta XRS denilen tepme azaltıcı sistem bulunmakta dolayısı ile yay silindirinin bulunduğu kısım tetik düştüğünde geri kayıyor aynı ateşli tabancada
    olduğu gibi eğer dipciği buraya bağlasaydım geri tepmeyi omuzuma almış olacaktım böyle yaparak kızağı serbest bırakmış oldum kızaktaki yay tpmeyi
    sönümlendirdiğinden siz hiç tepme duymuyorsunuz adeta multipump silah gibi oluyor.
    yayın sert ve namlunun kısa olmasından dolayı bir süre sonra yoruyordu bunun içinde moderatör tarzında bir aparat düzenleyerek namluya ilave ettim
    son derece rahatlattı herşey sökülüp takılabilr kendisinden sonderece memnun kaldım .
    saygılarımla.

• elinize sağlık eğlenceli vakitler diliyorum :)

Metehan TURKİSH AİRGUNNER

Weihcrauch HW 97 K .177 Field Target & Hawke Tmx 10-50x60

Hatsan At44 .177 Field Target & Vector 8-32x52

Niksan Escalade TC .22

Niksan Elf S .22.

Niksan Tacto S .177

Niksan Özark TC .22

Niksan Escalade .25

Niksan Özark T .25

Diana Mod 52 .177

Beretta F92 .177 Full auto

Gamo Pr776 .177 Revolver

Süperhawk Revolver Airsoft 6 mm

;director; YOUTUBE Kanalım: http://www.youtube.com/c/ShootingAndSports

Dahiliğin mutlak bir sınırı vardır,aptallığın sınırı yoktur... A.Einstein

• +1

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Süpercharger ufak bir tüfek gücünde ama daha pratik,bu şekilde daha kullanışlı ve isabetli oluyor.Ellerinize sağlık ,güzel olmuş.

Niksan tacto sb ----- ------------5.5--4,5mm

Huğlu Effecto pro---------------------------5.5mm

Diana mod 46 c -----------------------------4,5mm
    Sheridan 342 Multipump(1978-1979 )- 5.0 mm
    Zoraki ultra hp 02 mod aşamasında---- 4.5mm
    Cybergun colt 1911 CO2------------------- 4.5 mm
    Umarex H&K Usp CO2 -------------------- 4.5 mm

ASG cz75 CO2----------------------------4.5mm