serkan78 adlı kullanıcının mesajları

sesi kesme de modarator icindeki odalarin sayisi mi, odalarin genişliği mi daha onemli peki? Birde moderator hizi gercekten azaltiyor bunun nedeni de sacma namludan cikarken onundeki hava da rahat cikamadigi icin ters basinc yapiyor. O yuzden belki de odalarin namlu tarafindaki olan oda sacmanin onundeki havanin hepsini yutabilecek kadar genis olsa belki de hizi o kadar etkilemez

ben de ayni sekilde zorakiyle gelen boradan cok memnun kalmadim. Moderatorun icindeki pullari daralttim sesi mukemmel kesti ustelik namlunun sonuna kadar oturttum. Bunu yaparken yalniz soyle bir sorunla karsilastim. Moderator aparatı her nekadar namluya gore olsa da setiskur gevsekken moderator ve aparati birbirine vidalanmisken susturucuyu oynattiginizda susturucu merkezi kacacak kadar hareket edebiliyor. Setiskuru siktiginizda susturucu tünelinin merkezde kalmis olmasi tamamen sansa kalmis. Bunu sansa birakmamak icin mamluyu japon yapistiricisiyla boyayip kuruttum. Aparati daha sonra sıkı sıkı taktim yerine. Bu sekilde moderator artik merkezde ve sabitti ve artik içindeki pullar rahatca daraltilabilirdi. Bu şekilde ses gercekten harika kesildi. Su saatte bile evde pofuduk yastigi sacmalayabiliyorum ^^

Yıllardır söylüyoruz, yıllardır….. Yav arkadaş ne halt yiyorsanız yiyin ama paylaşmayın diyoruz!!!!! Yok yok yok anlatamıyoruz. Biri çelik deler, biri arka arkaya bilmem kaç kat tahta deler, biri 750 metreden hedefi vurun🤬!!!!!! Şu anda ateşli yivli ruhsatı 12 13 bin TL ye malalıyor. Sonunda 750 metreden 12 bin TL’ yi bi tarafımıza sokacaklar🤬 onlarda rahatlayacak biz de 🤬🤬🤬🤬🤬

Dünyanın heryerinden paylasiliyor bu tür videolar. Burada paylasilan birkac video ne ki.. bu konu mercek altına alinirsa alınacak tedbirler yivli atesli tufekler kadar pahali olmayacaktir bence. Yine ruhsata baglanabilir, saglik muayenesi istenir cüzi bir ucret alınır vs. Bence strese sokmayın kendinizi o kadar zorlastirmazlar bu isi.

hatsanin deneyimledigim kadariyla digerlerine bir ustunlugu yok. Tufekleri kaba yapiyorlar. Amerikalilar icin yapiyorlar sanki. Biz turkler daha kucuk yapili ve nariniz. Yumusak tetikli daha hafif tufekler iyidir. Kraldan sasmam reximexi daha tanimadigimdan belki. Ama tercihimi degistirmek istemiyorum simdilik. Namlu olayi gercekten spotonlarla da tek delik. Belki biraz daha dar oldugundan namlusu, bunu da net bilmiyorum ama ucuz pelletleri tek delik atmak herzaman daha iyidir. Kral namlulari yaklasik 20 tufek deneyimledim hic sorunlu gormedim, bir tanesinde sorun cikti sorun dediysem de jsblerle 50 mt yine tek delik ama spotonlarla 8-10 cm dagitiyordu.(fabrika ucretsiz degistirdi. Gonderdiklari namluyu seçtiklerini soylediler. Isabeti oyle guzeldi ki fx namlu gonderdik size deselerdi yerdim :D

kurarken eskisi gibi ayni kuvvet uygulama ile kuruluyorsa yay saglamdir buyuk olasilik. En olasi sebep piştovu patlamıştır. Pistonlu silahlarin en buyuk derdi. Hele bir de dizelleme yapiyorsa piston ucundaki kaucuk hemen parcalaniyor.

cok ağır bir de büyük bir dürbün takarsaniz iyice agirlasiyor. Susturucu da takarsaniz tadindan gercekten yenmiyor. Ama gucu parmak gibi solideri 100lerce metreden yaptığı tahribatı ve mekemmel isabetiyle atislardan sonra seni seviyorum koca eşşek diyip tufege sarilip opersiniz :love: