Kral Pcp güc arttirma

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaşlar daha once cok konusulmus bir konu elbetteki. Ama tam olarak deginilmemis bir konuda sorum var. Simdi ilk ve en basit yol cekic yayini sıkarak enerjisini arttirmak. Bu sanirim max 60fps artis yapiyor, bu konu cepte.

2.olarak delikleri genisletmek. Bu delikler biri namludaki transport deligi yaklasik 4mm iken 4,5 mm yapiliyor.

Digeri +dan- guc ayar vidasinin içindeki delik ve son olarak basinc tupunun yukariya sacmaya dogru havayi tahliye eden deliği genisletiyorsunuz diye biliyorum. Ben de boyle bir modifikasyon yapcam. Bu 3 deligi de ayni anda genişletmek şartmı yoksa sadece biri (hangisi) yeterlimi? Bu konuda tecrubeli bir arkadasin verilerine ihtiyacim var. Simdiden cok tesekkur ederim.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

sarsılmaz kılınç 2000 light 9mm

atüs 36 cal tek kırma

zoraki hp ultra 4,5 - 5,5

• Tesekkur ederim. Peki bunlarin capi ne olmali? 4,5 mm gibi aklimda kalan. Dogrumu? Diger sorum da; basinc tupundeki portu genisletmek icin tüpü bosaltip sokmek sartmi yoksa o görünürdeki deliği matkabi cok iceriye kacirmadan deligi genisletmek yetiyormu?

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• ayrica: Cekicin vurdugu subapin arkasinda subapi iten yayin tonusu düşürülse, yay daha zayifi ile degistirilse mesela. Portlara hic dokunmadan ve çekiç yayini güçlendirmeye gerek kalmadan basinc artisi olurmu? Benim guclendirmeye baslarken yaptigim ilk sey cekic yayini guclendirmek oldu. Cok tatminkar olmasa da bir nebze guc artti. 330cc tüp 200bardan 100 bara 6 şarjör atarken 5e dustu. Guclendirmeyi yaparken cekic vidasini sonuna kadar sıktım ve çekiç yayi icine tukenmez kalem yayi inceliğinde bir sert bir yay koydum. Belki bir de çekici agirlastirmaliyim ama cekic nasil agirlastirilabilir aklima bisi gelmedi. Cok fazla soru oldu kusuruma bakmayin.

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5

hatsan alfamax 5.5

hatsan mod 60 5.5

gamo p 23

beretta sp 12cal

atüs 36 cal tek kırma

• cok tesekkur ederim :)

gamo cfx royal 4.5

gamo cf 20 4.5