s3k0 adlı kullanıcının mesajları

hatsanın servisinden şüpheniz olmasın 2.el aldığım at44ü garanti sormadan tamir edip yolladılar zaten tamir kısmı çok büyük bir sorun olmadığı takdirde sizden işçilik ücreti almıyor...

ithal pcplerin neredeyse 1/4 fiyatına hobicileri pcp ile tanıştıran hatsanın listede olmaması olmamış..
    bence hatsanın en çok türkiyede tutulan modelleri mod95-mod125-at44 bunların satış rakamını türkiyede yakalayn başka bir marka yok 2.el bir at44(garanti-fatura yok) aldım sorunları çıktı fabrikaya gönderdim ücretsiz her türlü işini yaptılar daha ne yapsınlar...

160 mt vay be, ben 120 mt deki 1 lt lik şişeyi vuramadım daha : )). Ben 200 mt ve üstünden de kırabileceğini tahmin ediyorum ama her zaman söylediğim gibi önemli olan 200-300 mt den ziyade oradaki hedefi vurabilmek ...

ben benim eski hatsan striker ile 110m deki 0.5lt pet şişeyi vurdum 5 te 2 olarak elinizdekinin hakkını verin :P

ben yerinizde olsam maddiyatıda düşünerek 2. el AA,HW100 ya da son olarak da evanixe bakarım en azından aldıktan sonra arkama bakmam gerçekten pişman olmazsınız pcp de en stabil değerler 800-900fps çıkış hızıdır eğer bt65 alırsanız çok hızlı çıkış hızı olduğundan hep ağır pellet almak zorunda kalıcaksınız...

bence yaylıya ggeçmeyin direk pcp ye geçin sizin için daha iyi olucaktır, bu meret(hobi) böyle başlıyor işte yaylının isabeti gücü tahribatı bir pcp kadar olamıyor bende yaylı ile başladım inanın 2 ay sonra pcpye geçmek için ellerimi sıvadım keşke en baştan pcp alaydım diyorum kendime....şimdi hafta içi 2.el bir at44 aldım sanırım uzun süre en azından 1 sene beni idare edicek etmelide :) sonuçta maddiyat isteyen bir hobi...

yivlilerde zoom olayı bizim havalılar gibi aşırı derece uzaklık arttıkca pelettin düşme oranı var fakat ateşlide çok daha farklı bide dediği gibi yazının bi domuzun üzerinize kostugunu düşünsenizde 20x le gelde vur onu :) bana şahsen 100 metrede 8x yeterli geliyo birde hedefin bir köpek büyüklüğünde oldğunu düşnünce bence 6x gibi bir rakam bile çok yeterli

herkes hatsana çamur yok kötü yok şöyle yok böyle hatsan olmasaydı kimse o fiyata pcp alamazdı ülkemizde malum ithal yaylılar bile hatsanın at44 fiyatına satılıyor eleştirmeden 2 kere düşünün...eğer hatsandan başka daha ucuz pcp alırsanız haberimizi olsun.. yurtdışında hatsanla aynı fiyata satılan pcp ler burda bize 3 katı fiyatına kakalanıyor ilk önce bunu tartışın ?(

o çift taraflı bant olayını bende yaptımda dürbün ayar tutmayınca çıkarmıştım,bunun yerine ben tek parça ayağın altına tüfeğin kızağı ile birleştiği yere çift taraflı bantı yarısını dikey olarak kesip yapıştırdım tüfeğinde gezini söktüm dürbün takınca bir anlamı kalmıyor onun..

gerek fiyat aralığı gerek servisi ile hatsan bence türkiyede her zaman 1 adım önde türkiyede en uygun pcp yi yapan 150mt atış imkanı veren bir pcp varmı ? üstelik 600tl gibi bir rakama ? çoğu avrupa mallarını bizlerle tanıştıran ve onlara servis sağlayan yine hatsan
    bana stogerin işçiliğini abartmayın derseniz ki air arms hw serisi o zaman susarım size o çin malı stogerlerinizle mutluluklar diliyorum

hala aynı yönde devam ediyorsun striker la niye mukayese ediyosun ki ben hala onu anlamadım benim hiçbir yorumumda stiker bunlardan iyidir şöyledir diye bir yorumum yok ama sen hala mukayese etmeye devam ediyorsun aksine senin yorumlarında sen kendin bahsediyorsun kendin ikilemde kalıyorsun...