enverjan adlı kullanıcının mesajları

Arkadaşlar forumda çok detaylı bir konu göremedim bir kaç konu açılmış ancak hem detaylı bir anlatım mevcut değil hemde çok aşırı yardımcı olmadı açıkçası şimdi bu konuyu açıyorum ve eminim ki çok faydalı bilgiler barındıracaktır ve diğer benim gibi arkadaşlarımda bu konudan faydalanacaklardır.

Pcp tüfeğe nasıl ne gibi ve ne sıklıkta bakım yapmalıdır? dış yüzeysel bakımdan bahsetmiyorum zaten bir bezi silah temizleme yağı ile hafif nemlendirip siliyordur eminim ki herkez ben iç aksamlarına ne gibi bakımlar yapılabilir nasıl olacak vs. bunu merak ediyorum tüfeğimi bakımlı tutmak ömrünü uzatmak istiyorum

Hem ayrıca atış yapmak kadar bakımlarını gerçekleştirmekte ayrı bir zevk bana göre ;grin; g;$i :thumbup: 8o

Güzel bir paylaşım hazırlamış olan arkadaşında ellerine sağlık ayrıca ancak inandığım bir söz var barış savaş ile kazanılır

sen o bu biz şunlar ne kadar silah kötü desek de bunun gücüne ve bunun ile yapılabilecekleri görmüş duymuş ve bu gücü kendi çıkarları uğruna veya biri/birilerinin himayesi altında bu gücü başkalarının çıkarları uğruna kullanan ve kullandıranlar var bana göre barış ancak savaş ile kazanılabilir bs,;s ;avci;

Faturada olması herhangi bir kontrolde polis durdurur ve kıl birisi çıkarsa ki eğer faturanı göster dediğinde bunu fark ederse sorun çıkabilir belki bir araştırın neyse diyip kullanmayın bence derim

;rofl.; ;rofl.; ;,;- ;,;- ;kihhik, ;şrofls;. Süpermiş ya koptum ;box;x

Kesinlikle evet pazar günü biraz denedim ve güç bakımından yeterli bir tüfek tepme olayı ise zaten fıstık ya kımıldama yok neredeyse bir sürü atış yaptım pcp ile arkadaşımda da eski benimkinden mod 95 var basınç düşünce onunla bir attım sanki boncuklu tabancadan 9mm kurusıkıya geçmiş gibi hissettim o tepme ile :D

pompalı tüfek gibi düşün alttaki kısım hareketli o kısımı geriye doğru çekip en ileri noktaya itin o şekilde kurulacaktır kullanmadım ancak araştırırken filan videolarda gördüm kurduktan onra emniyeti kapatın sıkın :)

Hallow point diye bir saçma önerdi kutuda 500 tane vardı 8o fazla olur diye hemde biraz araştırayım diye bende vardı bir kutu gamo ts22 bir kutu daha aldım en azından tüfeği denemek amacı ile dedim bunu alayım zaten yorum ve önerilere göre güzl bir saçma seçimi yapmayı düşünüyorum