Arkadaşlar Mail Aktifleştirme Sorunu Giderilmiş Olup Sorunları Lütfen Konuda Belirtiniz Üyelik Sorunları Bilgilendirme
Arkadaşlar Mail Sahte Olan Yada Kapanmış Olan Hesaplar Kullanım Dışı Yapılacaktır Lütfen Mail Adresleriniz Güncelleyin!!!!!!

Duyuru AirGunPazar Kullanımı

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

• Airgunpazar a get sistemi getirilebilir.gerekli fizibilite ve forumla entekrasyonu konusunda da yardımcı olabilirim.

(uzun süredir foruma girmeyen paylaşımda bulunmayan biri olarak insanlar size güvenip neden sizden alışveriş yapsın buarada?)
    kapıda ödeme sistemleri bu gibi durumlar için var.İlan verirken bu seçeneği belirtmişsiniz...Yok biz profil fotosuna bakarak forumda klavye karsısında yazdığı 3-5 satır cümle ve falanca tarihte açtığı üyelikten güven sağlıyoruz diyorsanız helal olsun sizlere...Yıl olmuş 2015 ülke 2023 hedefleri belirtmiş ,siz elinizden gelse Takas usulü ile işlem yaptıracaksınız...
  • get sistemi için teknik admine mesaj atıp durumu iletebilirsiniz.
    ama kapıda ödeme için şöyle bişey var,tamam kargo geldi kargocuya kapıda ödedik parayı ama kutudan çıkan ürün arızalı hatalı eksikli çıkarsa ne işe yaradı kapıda ödeme sistemi?
    güven sağlama konusu tabiki profil resmi ve üyeliğinin eskiliğine bakalırak değerlendirilemez.kişilerin karşılıklı güveni kendi aralarında olan bi durumdur.onu bilemeyiz.

neyse siz Mahmut sami beye bi mesaj atın get sistemi için yardımcı olabileceğinizi söyleyin bakalım,hepimiz için faydalı olur.
    AA s510 extra
    BİLUMUM AMELİYAT 8o

ALLAH'IN SOPASI YOKTUR

TAŞIMA SUYLA DEĞİRMEN DÖNMEZ
  • Dsfalcon yazdı:

Airgunpazar a get sistemi getirilebilir.gerekli fizibilite ve forumla entekrasyonu konusunda da yardımcı olabilirim.

(uzun süredir foruma girmeyen paylaşımda bulunmayan biri olarak insanlar size güvenip neden sizden alışveriş yapsın buarada?)
    kapıda ödeme sistemleri bu gibi durumlar için var.İlan verirken bu seçeneği belirtmişsiniz...Yok biz profil fotosuna bakarak forumda klavye karsısında yazdığı 3-5 satır cümle ve falanca tarihte açtığı üyelikten güven sağlıyoruz diyorsanız helal olsun sizlere...Yıl olmuş 2015 ülke 2023 hedefleri belirtmiş ,siz elinizden gelse Takas usulü ile işlem yaptıracaksınız...
    bize hiçbir konuda yardımcı olmayınız.

Önce forumdaki diğer üyelere ve forumun genel kurallarını oluşturan kişilere saygı duymasını öğrenin.
    2015'i yaşayan ülkemizde birçok çağdışı uygulama varken bizlerin forumdaki paylaşımı ve güveni artırmaya yönelik koyduğu kuralları acımasızca eleştirip bir de sanki aynı ülkede yaşamıyormuşuz gibi 2023 hedefleri diye birşeylerden bahsediyorsunuz.

Ben 1 kasım 2015'ten sonrasını bile kestiremiyorken sizin 2023'e kadar hedeflerinizi bilmeniz çok güzel.

Ancak forum kurallarımız değişmeyecektir. Bu forum alım, satım sitesi olmayacaktır. Forumda paylaşımda bulunmayan üyeler 1071 den beri üye olsalar dahi airgunpazar da ilan veremeyecektir.
    Airgunpazarda ilan vermek için 5 senedir girmediği paylaşımları 2 kelimeyi geçmeyecek şekilde 1 saat içinde yazanlar kendilerini forumun dışında bulacaktır.
    Kalibrgun Cricket PLB .177
    Hawke Vantage 4-12x40 AO
  • (2015'i yaşayan ülkemizde birçok çağdışı uygulama varken bizlerin forumdaki paylaşımı ve güveni artırmaya yönelik koyduğu kuralları acımasızca eleştirip bir de sanki aynı ülkede yaşamıyormuşuz gibi 2023 hedefleri diye birşeylerden bahsediyorsunuz.
    Ben 1 kasım 2015'ten sonrasını bile kestiremiyorken sizin 2023'e kadar hedeflerinizi bilmeniz çok güzel.)
    Piyasa analizlerini ve kalkınma verilerini yandaş veya karşı görüşlü medya gruplarının 10 dakikalık ekonomi haberlerinden takip ediyorsanız 1 kasıma gerek yok yarını kestiremezsiniz.
    Saygı konusuna gelince ,hobi amaçlı bir forum dahi olsa diktatörce bir yönetim ve denetim tarzına karşıyım.Siz bunu saygısızlık olarak algılıyorsanız bu sizin eleştiriye açık olmayan bir yapıda olduğunuzu gösterir ki aynı konu başlığında diğer kullanıcılara verdiğiniz cevaplardan belli zaten.
    tdk.gov.tr/index.php?option=co…t&view=frontpage&Itemid=1
    bu adresten ''saygı'' kelimesinin anlamlarını görebilirsiniz.Okumanızın faydalı olacağını düşünüyorum.
  • Dsfalcon yazdı:

(2015'i yaşayan ülkemizde birçok çağdışı uygulama varken bizlerin forumdaki paylaşımı ve güveni artırmaya yönelik koyduğu kuralları acımasızca eleştirip bir de sanki aynı ülkede yaşamıyormuşuz gibi 2023 hedefleri diye birşeylerden bahsediyorsunuz.
    Ben 1 kasım 2015'ten sonrasını bile kestiremiyorken sizin 2023'e kadar hedeflerinizi bilmeniz çok güzel.)
    Piyasa analizlerini ve kalkınma verilerini yandaş veya karşı görüşlü medya gruplarının 10 dakikalık ekonomi haberlerinden takip ediyorsanız 1 kasıma gerek yok yarını kestiremezsiniz.
    Saygı konusuna gelince ,hobi amaçlı bir forum dahi olsa diktatörce bir yönetim ve denetim tarzına karşıyım.Siz bunu saygısızlık olarak algılıyorsanız bu sizin eleştiriye açık olmayan bir yapıda olduğunuzu gösterir ki aynı konu başlığında diğer kullanıcılara verdiğiniz cevaplardan belli zaten.
    tdk.gov.tr/index.php?option=co…t&view=frontpage&Itemid=1
    bu adresten ''saygı'' kelimesinin anlamlarını görebilirsiniz.Okumanızın faydalı olacağını düşünüyorum.
    benim neyi nereden takip ettiğim sizi hiç ilgilendirmez?
    Foruma girer girmez "ben bunu biliyorum" deyip forumun belli nedenlerle konulmuş kurallarını değiştiremezsiniz. Sizin sözlüğünüzde bu diktatörlük ise o sizin probleminiz.
    Burada istediğiniz kadar forumu trolleyebilirsiniz. Saygı sözcüğünün ne anlama geldiğini çok biliyorum. Sizin gönderdiğiniz linke ihtiyacım yok lütfen haddinizi bilin.

Tekrar söylüyorum forum kurallarını 10 defa sesli okuyup içinize sindirin. Sindiremezseniz bir daha girmezsiniz. Başka foruma üye olur orada devam edersiniz.
    Kalibrgun Cricket PLB .177
    Hawke Vantage 4-12x40 AO
  • yazmak için doğru yer burası mı bilmiyorum ama farkettiğim ufak bir hata ve öneride bulunmak istiyorum. Öncelikle pazar kısmında satmak için değil almak için aranıyor kategorisinde ilan açıldığında "search" yerine "serach" yazıyor ufak bi ayrıntı ama düzeltilmesi forumumuzun prestiji açısından önemli bi detay bence öneri olarak da ben hep cep telefonumdan kullanıyorum forumu pc den de böyle mi bilmiyorum ama bi başlığa girdim diyelim 8 sayfalık ve 4. sayfaya gitmek istediğimde sayfaları tek tek geçmek zorundayım direk 4. sayfayı açamıyorum buna da çözüm getirilirse güzel olur saygılar sevgiler...
    Hatsan Nova Compact 22.cal
    Hatsan torpedo 100x 22.cal

Daisy powerline 980 177.cal/BBs

Hatsan Trophy 22.cal
    Kral Puncher Maxi .22 cal
    Zoraki Ultra .177 cal
    Hatsan Mod 55s .177 cal
    Hatsan Torpedo 150 snip vortex .22 cal
    Mod 125 Snip Vortex .22 cal

;tufey#
  • Selamlar site yöneticisi arkadaşlar ,kolay gelsin siteye uzun zamandır uzak kaldım bu hobiyede ara vermiştim eski üyeyim site üzerinde bir çok kez alım ve satım yaptım şimdi yine hobiye dönmek için elimdeki diana mod 56 havalı tüfeği satıp yerine yeniden pcp tüfek almak istiyordum dün ilan açtım ama ilanımı göremiyorum,şimdi dikkat ettim mesaj sayım 3 gözüküyo daha önceki mesajlarım ve konularımda gözükmüyo,bu konuda bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
    Murat Merdan Yücel
  • Selam,
    Dün 2 defa, bugün de 1 defa tüfek satış ilanı açtım ve her seferinde 5 dk sonra ilanım silindi. Nedeni benden mi kaynaklanıyor, teknik bir hata mı yoksa moderatör arkadaş kasıtlı olarak mı siliyor? Bilgi verebilirseniz çok memnun olurum.

Saygılarımla,
    Murat
    • Diana 460 Magnum 4.5
    • HK33 Airsoft AEG
    • HKG3 A3 Airsoft AEG
    • Baretta M91 GBB

Türk; Öğün! Çalış! Güven!
  • Bulmaca gibi cevap vermişsin. Teşekkürler.

Bu başlıktaki "Airgun Pazar Kullanımı" maddelerinin hepsini okudum 50 mesaj kuralını göremedim. "İlanlar neden siliniyor"a yazmışsınız. Bravo.

2015 model yeni ek kanun çıkarmışsınız süper olmuş. Benim foruma kayıt tarihim 2008. Geçmiş zamanda 1000 küsür mesajım vardı forumu temizlemişsiniz hepsi gitmiş. Ben şimdi yeni kanunlarınızı görmediğim için ilanlarım kasıtlı olarak siliniyor ve nedenini zahmet edip söylemiyorsunuz.

Senden ricam "Airgun Pazar Kullanımı" altına bu yeni maddeleri de eklemeniz olacak. İlan açmak için verdiğim emeği 1 saniyede silebiliyorsan 1 dakikanı ayırıp yeni kuralları ilgili başlık altına yazıver.
    • Diana 460 Magnum 4.5
    • HK33 Airsoft AEG
    • HKG3 A3 Airsoft AEG
    • Baretta M91 GBB

Türk; Öğün! Çalış! Güven!