Huglu Px5 vs Edgun leshiy2 100m grupman

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Sevgili arkadaşım Ümit ile sert vaha koşullarına ek yağmurlu bir İzmir gününde 100 ye yaptigimiz Grupmana ait güzel bir videoyu sizlerle paylaşmak isterim.Kanalima destek vermek beğeni ve yorum yapmayı lütfen eksik etmeyin.iyi seyirler…

Huglu Px5 vs Edgun Leshiy 100m grupman(sert rüzgar ve yağmur)

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Paylaşım için teşekkürler. PX5 de iyi sonuç vermekle birlikte Edgun farkı fark ediliyor. Atış yaptığınız yer neresi ?

Niksan Ozark-TW 5,5 mm + Huma Air regulator+Discovery 6-24X44 SF IR

Reximex Meta Premium 5,5 mm + Nikko Stirling Diamond 6-24X50 FFP

Gamo Coyote Black 5,5 mm

Zoraki HP01 4,5 mm

Beretta Elite II CO2

Mavoric M1 Semi Auto 12 CAL

• Paylaşım için teşekkürler. PX5 de iyi sonuç vermekle birlikte Edgun farkı fark ediliyor. Atış yaptığınız yer neresi ?

ilginize teşekkürler.yer İzmir

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Elinize emeğinize sağlık çok güzel video, bundan sonraki videolarıda keyif ile izleriz inşallah, saçmalar hangi marka model acaba bana grupmanlar biraz dağınık geldi, her iki tüfekten de daha iyi performans bekliyordum. Ben 100 mt de elimdeki cricket ile grupman yapmadım ama daha önce İlk pcp tüfeğim Benjamin marauder ile yapmıştım onda jsb 18.13 gr ile 3.1 cm ctc yapmıştım.

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel

• Elinize emeğinize sağlık çok güzel video, bundan sonraki videolarıda keyif ile izleriz inşallah, saçmalar hangi marka model acaba bana grupmanlar biraz dağınık geldi, her iki tüfekten de daha iyi performans bekliyordum. Ben 100 mt de elimdeki cricket ile grupman yapmadım ama daha önce İlk pcp tüfeğim Benjamin marauder ile yapmıştım onda jsb 18.13 gr ile 3.1 cm ctc yapmıştım.

Merhaba.102m lik net bir mesafede böyle kötü hava koşulunda çok konsantre olmadan yapılan atışlar olarak değerlendirince grup çok dağınık gelmeyecektir.Px5 ve Edgun da kullanılan Pelletler el yapımı pelletlerdir.İllaki marka pelletler kadar iyi olmasada fena değiller.edgun 6,35 46grn 900 fps civarında atarken Px5 5,5 24,3grn mühimmatı 790fps civarında gönderiyor.

Geçen gün yine rüzgarlı bir günde aynı yerde aynı mühimmat ile yaptığım 100m atışı size daha iyi fikir verecektir.

Huglu efecto px5 100m grup accuracy

Harici İçerik youtu.be
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• ilginize teşekkürler.yer İzmir

İzmir'de neresi ? Ben de İzmir'deyim. Bir grup arkadaşımız Işıkkent civarı, diğer bir grup da Menemen tarafında atış yapıyoruz. Sizin videoyu çektiğiniz yer tanıdık gelmedi. Neresidir onu merak ettim.

Niksan Ozark-TW 5,5 mm + Huma Air regulator+Discovery 6-24X44 SF IR

Reximex Meta Premium 5,5 mm + Nikko Stirling Diamond 6-24X50 FFP

Gamo Coyote Black 5,5 mm

Zoraki HP01 4,5 mm

Beretta Elite II CO2

Mavoric M1 Semi Auto 12 CAL

• İzmir'de neresi ? Ben de İzmir'deyim. Bir grup arkadaşımız Işıkkent civarı, diğer bir grup da Menemen tarafında atış yapıyoruz. Sizin videoyu çektiğiniz yer tanıdık gelmedi. Neresidir onu merak ettim.

Gaziemir sarnıç

Steyr lg110 ft

Nikko 10-50-60

Huglu Px5 pro .22

Vektoroptic 3-18-50

Hw100s .177 (12fpe)

Zoraki .177

• Evet güzel atışlar, yanlız ben atışlarımı sehpa destekli yapmıştım siz normal yapmışsınız çok farkediyor. Rüzgar ve pelet uzun mesafelerde çok fark ediyor. Size keyifli atışlar🤚

Cricket .22 wst

8-32x44 AO BSA swt
    6-25x56 Vector optics FFP Counterpunch
    10-40x50 Vector optics Sentinel