Tornavidayla Dürbün Ayarı Yapmaktan Sıkılanlar İçin Yaptığım Basit Bir çalışmam

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • arkadaslar tornavıda kullanmaktan baya sıkılmıstım elle durbun ayarı olan durbunler hep hosuma gıtmıstır bende kendımce boyle bır care buldum kuvvetlı bır yapıstırıcıyla gayet saglam bır potans ayar dugmesı elde etmıs oldum ve tornavıdadan kurtuldum

[Resim Engellendi: http://i45.tinypic.com/1zcclky.jpg]

[Resim Engellendi: http://i49.tinypic.com/nxm69x.jpg]

• Güzel olmuş Mustafa, koruma kapaklarını takabiliyormusun?

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• yok bulent abı aslında kısaltsaydım olurdu ama gerek yok boylede cok orjınal durdu sevdım ben sızın durbunlere baktıkca ımrenıyordum.o ayarlar kısımlarına bayılıyordum aklımda kalmıstı yenı bır durbun almak benı asıyordu boyle bır care buldum kendımce

• yok bulent abı aslında kısaltsaydım olurdu ama gerek yok boylede cok orjınal durdu sevdım ben sızın durbunlere baktıkca ımrenıyordum.o ayarlar kısımlarına bayılıyordum aklımda kalmıstı yenı bır durbun almak benı asıyordu boyle bır care buldum kendımce

Bencede kısaltma, bende kapakları kullanmıyorum. Buluşmalarda görürüz.

Bülent Eğinlioğlu

Asıl önemli olan ve memleketi temelinden yıkan, halkını esir eden, içerideki cephenin suskunluğudur.

Mustafa Kemal Atatürk

• eline sağlık mustafa,güzel düşünmüşsün. ;d;

FİLİNTALAR GRUBU
    Air Arms S410 SL XTRA FAC .22+Walther 8-32X56
    [size=12]Röhm Twinmaster Match .177
    6lt. 300 bar Drager Tüp
    3lt. 300 bar Faber tüp

• çok güzel fikir, tebrikler ;d;

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Gayet güzel olmuş,bu arada o tüfeğin markası ne acaba :him:sAT 44 mü biraz değişik geldi bana.

• ne demisler merak ilmin hocasidir ... elinize saglik denemeden bulan yoktur guzel calisma...

turgayttt
    ANTALYA
    Airarms s410 xtrafac pcp 22 cal, Xd optics 10-40x60 esf y reticle & green lazer sight
    Eser 177 cal , Tasco 3x12x40
    Gamo 177 cal, Tasco 2-9x40 ;tufey#
    SUMATRA 500 22 CAL VECTOR OPTİCS 4X16 50 FFP .
    yıldız superpoze 71 cm
    huğlu 103 de superpoze
    huğlu klasik çifte
    sarsılmaz verona camo semi auto 12 cal 4+1 71 cm
    lazer magnum slug molybdenum 12 cal 7+1 47 cm
    superpoze dolma tufek el yapımı antika tek tetik.
    cz 7mm rem mag ...
    sapan ve taş :)

• güzel çözüm :D

FİLİNTALAR GRUBU
    Biz Türkler mümkünü ihmal eder imkansızı başarırız.
    ‘‘Ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim.’’
    «Her kim atıcılığı öğre­nir de sonra terk ederse bizden değildir.»