22 mayıs 2010 Kaşların Arasına, Domdom Kurşunu Deydi Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Bu haftada başlığı ben açayım dedim.

Sabah 06:00 da Çamlık 2'de karanlık tarafta olacağım,oradanda PS'ye.

Hava durumunu yarın atarız daha net olur.

Kimler geliyor ? ?(

Selamlar.

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• ben tabii ki gelirim :) aydınlık tarafta kalırım ;şrofls;. karanlıktan korkuyorum :whistling:

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Ben de gelirim. =)

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• varisim istersen bu haftada atayı getireyim bide onunla dene. oda olmadı poze ye geçicez.

S410

• Ata ata taş atacağım ben.

Webley Raider 10 .22

• Sonra da taşı vuracağım haha! ;kihhik,;kihhik,

Webley Raider 10 .22

• ben gelemiyorum.:(

FX Revolution PCP 5.5 cal +Nikko Stirling TARGET MASTER 10X50-60 MD

BUREO 30,06 + REDFİELD 3*9-ELİPTİC35

ankarateam.png

• c.tesi gece geleceğim için ankaraya pazar günü de buluşma teklifi yapıyorum. Pazar günü gelenlere Diyarbakırdan burma kadayıf, Kahvaltılık sıcak poğça, çay...vs ikram edilir :) müsabaka yapılır £tabanxalı$

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• bu burma her haftamı var anlamadım, sanki geçen haftada vardı :P

ben gidicem pazar ama öyle şafaktan kargalar kahvaltılarını yapmadan gitmem.

S410

• Bi aksilik olmazsa cumartesi gelicem. Pazar için teklif süper bunun için cumartesiden kalırım g;$i g;$i g;$i g;$i

• Bana cumartesi de pazar da olur gibi geliyor.

Webley Raider 10 .22

• Alper, bizim ekipte silahını satan satana...Herkes karanlık tarafa mı geçecek ne?

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Bana cumartesi de pazar da olur gibi geliyor.

Hatta,,Cuma...Yani Bu gün.. öğleden sonra 16.00-19.00 Saatleride olabilir..Parmakları Kaşınanlar var.. g;$i

A Takımı Üyesi

• rıfat abi banada öyle bi his geldi . 2. çamlığa poligon yapılırsa şaşırmam bu gidişle.....

S410

• Cumartesi Ankara için hava durumu pek iç açıcı değil. Yağmur bulutlarının seyri kafamda soru işaretleri bıraktırıyor. :him:s Meteorolojistler bu tip durumlarda, halkın önlem alması gereken en kötü yorumu yaparlar. Yani yağmur ve doluyu radarda aynı anda gören uzman, karar veremediği konuya yoğun dolu yağışı diyecektir. Ama ben öyle yapmayacağım.

3 Farklı bilgi üzerinden gideceğim, 3 farklı görüntüde de; bu gece geç saatlerde Ankara'da yağmur başlayacağını belirtiyor. İkisi yarın öğlene kadar bu yağışın paraçalı bulutlu bir ara sağnak yağışlı olacağı yönünde. geriye kalan bir görüntü ise gece 01:00 civarında yağmur atacak, sabaha karşı 06:00/10:00 saatleri arasında hafif sağnak olacağı yönünde.

Gördüklerimden bana sorarsanız. Yarın Ankara'ya merhaba diyen günün kasvetli olacağı :wacko: yağmasa dahi; ha yağdı ha yağcak havasında olmasını bekliyorum. Eğer bulutların geçişi hızlı olursa gece atan yağmur sabah saatleri itibari ile gider, ancak bulutlar yağış yapmasa bile aralıklarla atmaya devam edecektir.

Hava sıcaklığı sabah / öğle arası 8 ile 15 derece arasında, rüzgar hızı 6/8 km Lodos şeklinde olacak.

Pazar sabahı içinde hemen hemen aynı havayı görüyorum, hatta pazar öğleden sonra gökgürültülü sağnak yağış var. ;#^+.

Yarın sabah hava nasıl olursa olsun, 06:00 da Çamlık 2 de benim havam iyi olacak , hiç olmadı geceden yağan yağışın topraktaki kokusu ile temiz hava almaya gidiceğim.

Selamlar

HATSAN MOD 95 SAS 177 Cal. (Süper Akustik Sistem; GÜÇLÜ YAYLI ÇALGI) / OPTİMA 3-9X32 (Hakiki Çin)
    GAMO AF-10 177 Cal.
    ATA ARMS CY 12 Cal.Yarı Otomatik
    ATMACA 9 mm. Siyah/Krom

Sahip Olduğun Silahın Tadını Çıkar. ;tufey#

ankarateam.png

• evet arkadaşlar ateş sizleri çağırıyor ben sizleri çağırıyorum karanlık güç bizleri çağırıyorrrrrr......

alalım artık bir makina sayımız arttı ayrıca eblemis arkadaşımız bile verdiğim zehri sonuna kadar aldı. tüfeği olmasa bile eminimki böyle bir aktivasyona dahil olacaktır.

S410