23 Mayıs 2010 Yivli Kadayıf Buluşması

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Evet, meşhur yivli kadayıflar eşliğinde yarın yağışa rağmen gerçekleşecek olan buluşmanın konusunu da açmış olayım. Ben aksi bir durum olmazsa gelirim.

Bu arada burma kadayıftan yivli namlu çağrışımında bulunan yivsiz üstadı Alper'e de huzurlarınızda serbest çağrışım konusunda hakkını teslim etmek istiyorum.

Air Arms S400 MPR-FT .177/ Hawke Optics Sidewinder 30 Tactical 8.5-25x42
    Air Arms S410-SL Xtra FAC .22 / BSA Deerhunter 8-32x44 SWF
    Webley Raider 10 .22

A Rh + fakat benden başkasına yaramıyor. =/

• varisim senden telif istemicem.

burma kadayıf mı daha buruk yoksa yivli namlusumu?????

S410

• buluşmayı-yivliyi anlamamda burmalar bana çok koyacak ;#^+.;#^+.;#^+.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Rıfat abi Paintsign'daymış, ben de şimdi çıkıyorum. Gelecek olan arkadaşlara duyurulur.

Webley Raider 10 .22

• Sabah Tunahan ve Dogocan'ı alıp paintsign'a gittim. Başar'ın airsoft ekibi oradaydı ama ne Erdinç vardı ne de başkası. Haliyle burulabilecek tek şey de bıyıklarımdı ;şrofls;. Onun için üzülme Erdem, Erdinç bizi sahaya dikti ama kendisi yağmur dolayısıyla arazi, burmalar da yalan oldu ;şrofls;.

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• sabah kalktım ve hava fırtınalı yağışlıydı, o yüzden kimse gelmz atış yapamayız diye gelmedim bende, şimdş nete geldim baktım ki millet gelecek evreni aradım hemen, bir kaç kiişi ordayız diyince çıkıyorum hemen dedim ve çıkıyorum, yanımda bir kaç kişilik de kadayıf alaraak :)

Steyr Challange FT 4,5 mm + Falcon 10-50 / 60
    Cricket 5,5 mm PLB

• Benim hakkımı ayır o zaman, tekrar dönebileceğimi zannetmiyorum

FX :love: T12 + BSA 6-24 x 44 MD Side Focus
    AA :love: S410 XTRA (Mustafa Serdar tarafından modifiye edilmiştir ;d; ) + 8-40 x 50 MD Side Focus No Name

"MUHTAÇ OLDUĞUN KUDRET DAMARLARINDAKİ ASİL KANDA MEVCUTTUR"
    ankarateam.png

AB RH (-)

• Yivli kadayıfları yedik, akşam yağmurun dinmesiyle biraz atış da yaptık ve döndük. Herkese teşekkürler.

Webley Raider 10 .22

• uzun dolum hortumu ve scubaya direk bağlantı = regülatörlü s410

ne güzelmiş ya manometreye bakmadan doldur doldur at . evrenin aklına sağlık

S410

• What is the Matrix
    Been there done that :)

Bkz. Arşiv buluşma fotoları.

En çok kullanan da Yaşlı Kirpi' dir.

Weihrauch HW100T Falcon T35x56 Premier Target
    Weihrauch HW97KL Blue Laminate Maccari Hornet MKVI
    Weihrauch HW45 .177&.22 Maccari
    Zoraki HP-01 Ultra .177
    Heckler & Koch USP Compact Blue 9x19 Para Trijicon Nightsights
    Remington Spartan SPR220 12ga 22'' Double Trigger & Hammer Coachgun
    Bernardelli Compact 9x19 Para
    CZ 75B Semi Compact 9x19mm Para
    Hatsan 250XT Tac Boss (KJW Ruger MKIII)
    Gamo PR776

• Tabii ki fikir bana ait değil canım, Alper'e aktardım sadece. =)

Webley Raider 10 .22

• Nihayet tüp+dolum işini ve tüpün testini hallettim,
    İlk kez kullanmanın heyecanı ile işten az erken kaçıp öğleden sonra bi PS yapmayı planlıyorum.
    Selamlar.

Hayirli olsun Kerem Bey.. :)
    Isabetli atislar dilerim..

Crosman 357 8" .177 Cal made by Karaoğlan

• Sabah Tunahan ve Dogocan'ı alıp paintsign'a gittim. Başar'ın airsoft ekibi oradaydı ama ne Erdinç vardı ne de başkası. Haliyle burulabilecek tek şey de bıyıklarımdı ;şrofls;. Onun için üzülme Erdem, Erdinç bizi sahaya dikti ama kendisi yağmur dolayısıyla arazi, burmalar da yalan oldu ;şrofls;.

rıfat abi çok çok özür dilerim yaa, sabah 7 de kalktım ben pencerden baktım rüzgar,fırtına, yağmur... bu havada kimsse gelmez düşüncesiyle geri yattım:) öğlen nete baktığımda evrenle alperin yazılarını okudum, senin gelip gittiğini de öğrenince hemen atlayıp geldim abi. çok çok özür, kendimi affettirecem en kısa zamanda :him:s

Cricket 5,5 mm PLB

• inanma abi gelen kadayıf 3 kişilikti. yani ben,evren ve kendisine kadar getirmiş artık sen anla abi , ben daha ne diyeyim ;şrofls;.;şrofls;.

S410

• vicdansız alper, 2 tane daha vardı o paketten arabada, ayrıca gönül bolluğu olan yerde yemek darlığı olmazmış:) hem sen benimle hiç uğraşma telefonundaki fotoğraflar seni ipe götürür ;avci; :)

Cricket 5,5 mm PLB