Ankarada 300 bar dolum

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Arkadaşlar, 300 bar drager tüpümü Perşembe günü doluma götürdüm. AQUA CLUB DIVE CENTER, Bayındır Sk. No:38 Tel: 0312 418 65 66, Asutay AYBAKIR Hocam sağolsun tam 300 bar hava bastı ( tüpü bırakmıştım 2 saat sonra gittim ) manometre takılıydı üzerinde 300 ü gösteriyordu soğuk vaziyette tam 300!!!. İlgilenen arkadaşlara duyurulur. 35 tl dolum ücreti alıyorlar bilginiz olsun. Saygılar....

• sağol Mehmet, paylaşım için teşekkürler.

.

AA s400 MPR FT + Falcon 10-50x60 FT MilDot Metric

AA s510 Carbine .22 + Hawke RedDot

ankarateam.png

• Bir sene kadar önce bu firma ile görüşmüştük.Her tüpü doldurmuyorlar,Yabancı tüplere güvenemiyoruz dolumunuda yapmıyoruz demişlerdi.Sanırım ,,Kamuran,Serdar ve Atila bey 3 adet tüp almışlardı bu firmadan.

A Takımı Üyesi

• Firmanın Sahibi Asutay Bey çok muhterem bir insan,

Osman abi nin dediği gibi her tüpe 300 doldurmuyorlar, bize telefonda 270 civarı doldururuz demişti ama tüpü görünce (Drager 300 bar 6 lt. 1 ay olmadı alalı) 300 basmaya ikna olmuş anlaşılan. Test manometresinde soğuk hali ile 300 net gördük.

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.

• Drager 300 bar 6 lt. bu scuba ile FX T12 silahı 100-200 bar arası kaç defa doldurabilirsin.

FX T 12 + BSA 8-32X44+FX Pompa
    Remington Airmaster 77 + Tasko 3-9X32
    anadoluteam.png

• Teoride 22 defa ama scubanın içinde 202 bar hava kalır. Bu defa 190-120 arası 4 dolum daha yapar böyle böyle azalarak gider.

-Hiç tüfeğim kalmadı ama kalbim sizlerle.