HATSAN MOD99 22 CAL AİR GUN CHRONY TEST PART 2 ( NEW VİDEO )

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • evet arkadaşlar standart hali ile chrony ölçümlerini yapmıştık,şimdi de molykote 111 li hali nin testini yapmış bulunuyorum,
    eski video dan ufak bir görüntü ekledim video başına,

daha önce de söylediğim gibi,namluyu ana gövdeye bağlıyan kalın vidayı bir türlü sökememiştim ( elektirikli matkap da dahil )

dolaysıyla piston un yarı kısmına ve silindir in 4 5 cm lik ( ön kısmına uzana bildiğim kadar molykote 111 sentetik bazlı gres uyguladım,

dozu kaçırmışımki daha ilk atışımda hedef kağıtına para büyüklüğünde gres yapışmıştı ;lol; ona rağmen patlamıyor tüfek,

bakımını yaptıkdan sonra takribi 50 60 atış yapmışımdır,sonrasında bu videoyu çektim,biraz daha kullanayım tam olacak :thumbdown:

Harici İçerik www.youtube.com
    Dış kaynaklardan gömülen içerik, izniniz olmadan görüntülenmeyecektir.
    Harici içeriğin etkinleştirilmesi yoluyla, kişisel verilerin üçüncü şahıs platformlarına aktarılabileceğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızda bununla ilgili daha fazla bilgi verdik.

ayrı bir link :

http://www.dailymotion.com/vid…cal-chrony-test-par_sport

saygılarımla

• Elinize sağlık çalışma için. Kabaca 40 fps'lik bir artış sağlıyor. Peki bu Molykote, sentetik gresten daha uzun süre dayanabiliyor mu?

• sanırım silikon siprey den söz etmek istediniz, ondan daha dayanıklı olacağı ürün açıklamaların yazıyor,yüksek basınca direnişli bir madde deniliyor,
    öyle sanıyorumki sürtünmeyi namlu içersinde daha az minimum düzeye getiriyor,her atış da hava tahliye deliğinden hava ile birlikde bu medde parçacıklarıda çıkıyor,dolaysıyla namlu yağlanmış oluyor,
    40 fps civarı artış oluşuyor bu çok güzel,fabrika dan gelen kırmızı gresli halina rağmen fark yaratıyor,sadece bu tüfeğe has deyil diana mod48 de de aynı oranlar var,38 fps civarı artış var diana mod48 de

Molykote® 111 COMPOUND
    Yüksek viskoziteli vana ve sızdırmazlık gresidir. 111 compound valf, vana, o-ring ve musluklarda, bilhassa aşırı sıcaklığa ve kimyevi maddelere maruz olanlarda yağlama ve tecrit maddesi olarak basınçlı vana ve musluklarda, yangın söndürücülerinin ve su sertleştiricilerinin vanalarında, teleskop o-ringlerinde, sıvı-gaz depo ağızlarında vb. kullanılır. 111, mineral yağlardan, bitkisel yağlardan ve havadan fazlaca etkilenmez. Genellikle seyreltilmiş asitlere, alkalinlere ve pek çok solüsyona karşı direnç gösterir. 111 pek çok organik ve inorganik kimyasal maddeye karşı dirençlidir. Ancak yine esas uygulamadan önce denemeler yapılmalıdır. 111 kesinlikle sıvı oksijen ile temas olan noktalarda kullanılmamalıdır.
    Bir kutu şipariş verilir.Bir kutuda 10 adet vardır.

• Evet sentetik gres yazmışım yanlışlıkla, silikon spreydi sormak istediğim. :) Yakın zamanda bendeki Hatsan'ı söküp genel bir bakım işlemi yapacağım ve Molykote iyi gibi duruyor, yalnız namluya sürekli bu maddenin girmesi isabeti olumsuz etkilemez mi? Neticede namlu çıkışına kadar değil de geride kalan tafafta olacak. :him:s

• pardon şimdi aklıma geldi,ben testini yapmıştım,tüfeği topladığımda 3 tane pelleti sentetik gres in içine sokup çıkarmıştım,önce sade pellet ile atış yaptım,sonra bu pelletler ile,arada hiç hız değişikliği oluşmadı ;kihhik,

isabetliğe bir zararı olacağını sanmıyorum,en kötü grupmanım bu son video da,10 atış desteksiz