Gunpower strom 5.5 cal.

Lütfen Resim Paylaşımlarınızı Galeri Üzerinden Yapınız. Ek Dosya Yükleme İptal Edilmiştir..

Bizimle Paylaşmak İstediğiniz Resimlerinizi Galeri Dışında Link Olarak Vermek Yasaktır. Galeriye Nasıl Resim Yükleneceğini Bilmiyorsanız Lütfen Konumuzu İnceleyin Buradan Açtığımız Konuyu Ziyaret Edebilirsiniz.
  • Gunpower strom 5.5 hakkında bilginiz varmı.?Air force condor un aynısı gibi.Türkiyede bir firma ithal ediyoruş.Bu silahin teknik verilerini açıklamamışlar.sizden ricam silahın çıkış hızı,tahrip gücü vs.gibi teknik bilgisi veya kullanan arkadaşlarım. abilerim varmı?Bilgilendiriseniz memnun olurum..SAYGILARIMLA.

Evanix Ar6 Huntig Master.

Walther.8-32x56.

Diana mod 54. .22 cal

Gomo 4-16x50

• airforce condor zaten sadece ismini degıstırmısler güc olarak cok fazla güclü sesise acayıp cok 2 saat önce deneme yaptım dükanda hala kulagım agrıyor sesten 2 tane yer döseme tahtasını arka arkaya 28 grain mermıyle deldı gectıdemekkı hafıf mermıyle atsam 3 ünü delecek tahmınım asla ve asla susturucusuz kullanılmaz sehıre yakın yerlerde sesı yüzünden aynen ateslı sılah gıbı patlıyo ben evanıx in sesınıde duydum burda dükanda attım ama bunun yanında cok az kalır evanıx in sesı. ama yınede bana göre air arms nin yerını tutmaz bu tüfekte sadece güc var ama air arms de hepsı var nacızane fikrim. saygılar.

AİR ARMS S410 XTRA FAC. 22
    OPTİMA 550. 22
    ARMSAN A612. 12
    MKE ÇİFKIRMA -12
    PİPER AYA ÇİFKIRMA 12
    TORUN 4.5
    ;tufey#karadenizteam.png

• Teşekkürler..Pekii silahin yanında ne veriyorla?.tüp tam doluyken kaç etkili atış yapıyor..modaratör vermiyorlarmı?

Evanix Ar6 Huntig Master.

Walther.8-32x56.

Diana mod 54. .22 cal

Gomo 4-16x50

• GUN POWER SSS AİR RİFLE PCP TÜFEK ( Airforce Condor )
    Kalibre : 5,5 mm
    Namlu uzunluğu : 60 cm ( Lother Walther Namlu )
    Toplam uzunluk : 98,5 cm
    3000 psi/200 bar basınç
    490 cc Tank
    Hız : Saniyede 1200 feet
    storm modelinin açıklamalarında ise 120 ile 310 metre /saniye arası değişir demiş pek sağlıklı bir bilgi değil sanırım

bsa side wheel focus 8x32-44
    özel yapım 36 ga tek kırma
    whalter falcon hunter edition(tasko3x9)
    crosman 2240
    daisy powerline 5170(red laser)
    ekol s 66 saten
    delta bolt action 36 ga
    safir t 14 yeni versiyon